Amerykańska Ruletka od BGaming

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.5 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

American Roulette online za darmo

Miłośnicy ruletki bez depozytu na pewno doskonale znają i potrafią opisać trzy podstawowe odmiany tej popularnej gry stołowej. Mamy tutaj na myśli wersję europejską, francuską oraz amerykańską. W naszym dzisiejszym artykule chcielibyśmy zaprezentować Ci bliżej grę wyprodukowaną przez firmę BGaming, która nosi tytuł American Roulette online i jak łatwo odgadnąć, jest właśnie komputerowym wcieleniem ruletki amerykańskiej. Zapraszamy do lektury naszej dzisiejszej recenzji!

Oczywiście przygotowaliśmy także dla Ciebie American Roulette demo, które pozwoli Ci uzyskał pełny obraz tej gry. Po przeczytaniu recenzji możesz bowiem zagrać w tę grę na żywo w naszej witrynie internetowej. Oczywiście nie musisz niczego za to płacić, nie ma też potrzeby zakładania konta, podawania danych osobowych, weryfikowania adresu e-mail, zapisywania się do naszego biuletynu informacyjnego, czy też robienia czegokolwiek innego. Po prostu pozwalamy Ci zagrać w tę ruletkę na dowolnym urządzeniu i kiedy będziesz chciał – bez zobowiązań i bez ograniczeń. Naturalnie nie zapomnij o tym, że American Roulette nie jest grą wieloosobową, tutaj nie rywalizujesz z innymi graczami, ale tylko z kasynem online, które pobiera od Ciebie zakłady i wypłaca wygrane.

Najważniejsze informacje o American Roulette

Jeśli chodzi o kwestie typowo techniczne, to American Roulette gra hazardowa online jest stuprocentowo „czystą” wersją amerykańską tej popularnej gry stołowej, bez żadnych odstępstw od uznanego kanonu. Została wyprodukowana w 2018 roku, dysponuje bardzo estetyczną i dopracowaną oprawą graficzną, a ponadto ma też dwa niezależne ekrany. Na jednym gracz definiuje zakłady, a drugi to efektowna animacja koła ruletki, w trakcie której pada wynik danej rundy.

Minimalna kwota do postawienia na jeden obrót kołem ruletki w grze American Roulette casino wynosi tutaj 1 monetę, natomiast maksymalna wartość zakładu uzależniona jest od tego, na co konkretnie chcesz postawić. Wynika to z tego, że ta gra ogranicza wartość maksymalnej wygranej na kwotę 100 monet. A to oznacza, że limity zakładów są następujące:

  • Dla zakładów na czarne, czerwone, parzyste, nieparzyste, niskie lub wysokie maksymalna kwota zakładu wynosi 50 monet.
  • Na pojedynczy numer możesz postawić 2,77 monety, czyli w praktyce 2 monety.
  • Stawka maksymalna na zakład typu Split to 5,55 monety, czyli 5 monet.
  • Dla tuzina i kolumny limit wynosi 33,33 monety, czyli w rzeczywistości możesz postawić maksymalnie 33 monety na ten zakład.
  • Zakład typu Corner ograniczony jest do 11,11 monet.
  • Dla zakładu na linię limitem jest 16,66 monet, a więc możesz postawić tutaj 16 monet. 

Współczynnik zwrotu dla gracza jest w przypadku gry American Roulette bez depozytu identyczny, jak dla każdej innej ruletki amerykańskiej i wynosi 94,74%. Nie mamy tutaj żadnych funkcji dodatkowych, ale za to interfejs gry pozwala nam na wygodne powtarzanie poprzednich zakładów i podwajanie stawki z poprzedniej rundy dzięki dobrze przemyślanym ikonom. Warto także podkreślić, że American Roulette internetowa gra zaprojektowana została tak, aby być w pełni kompatybilną z popularnymi rodzajami telefonów komórkowych i tabletów – możesz w nią więc grać na swoim urządzeniu przenośnym bez żadnych obaw o jakość rozgrywki.

American Roulette – zasady rozgrywki

Jeśli obawiasz się o to, że American Roulette hazardowa bezdepozytu będzie dla Ciebie zbyt trudna, bo nigdy jeszcze nie grałeś w ruletkę żadnego rodzaju, to niepotrzebnie się martwisz. Firma BGaming zadbała o to, by ten produkt był jak najbardziej przejrzysty i zrozumiały nawet dla zupełnie początkujących użytkowników. Po uruchomieniu gry na ekranie widzisz stół z zakładami. Wystarczy najpierw kliknąć w interesujący Cię nominał żetonu na dole ekranu, a następnie na odpowiednie pole na stole. Numery objęte danym zakładem zostaną podświetlone, co jest wyraźnym ukłonem w stronę początkujących graczy.

Gdy już poukładasz swoje żetony w odpowiednich miejscach, kliknij po prostu przycisk SPIN po prawej stronie ekranu. Ujrzysz wtedy ładną animację kręcącego się koła, a za chwilę poznasz wynik danej rundy, gdy tylko kulka się zatrzyma. Potem możesz ponowne zagrać klikając w przycisk  REBET lub zmienić swoje zakłady poprzez opcję NEW BETS.

Jako że American Roulette gra jest standardową wersją ruletki, to możesz w niej bez żadnych przeszkód stosować różnego rodzaju metody i strategie postępowania, jak choćby popularny schemat Martingale, Paroli, Labouchere’a, d’Alemberta, czy też dowolny inny. Wybór należy do Ciebie, a dzięki naszej wersji demo możesz bez problemu przetestować każdą z interesujących Cię strategii bez inwestowania prawdziwych pieniędzy. To świetna opcja do nabierania doświadczenia i testowania gier!

Tytułem podsumowania

Uważamy, że opracowana przez firmę BGaming gra hazardowa American Roulette naprawdę zasługuje na uwagę. To najbardziej klasyczna z możliwych ruletka amerykańska, w której nie znajdziemy żadnych odstępstw od standardu, a więc mamy do czynienia z czystą wersją ruletki dostarczającą mnóstwa emocji.

Całość dysponuje także doskonałą oprawą graficzną, przyjemną dla oka, ładnie zaprojektowaną i wykonaną, co dodatkowo uprzyjemnia rozgrywkę. A gra jest dodatkowo w pełni kompatybilna z telefonami komórkowymi, więc możesz w nią grać w dowolnym miejscu świata, o ile masz tylko dostęp do Internetu. Tak, naszym zdaniem American Roulette jest produktem bez wątpienia godnym polecenia.

FAQ

Czy mogę u Was zagrać w American Roulette za darmo?

Na wypadek, gdybyś nabrał ochoty na zagranie w tę grę w wersji bezpłatnej, by ją na przykład lepiej poznać w praktyce, przygotowaliśmy dziś dla Ciebie American Roulette za darmo, na wirtualne żetony. Możesz w nią grać ile tylko zechcesz i testować różne rozwiązania

Czy we wszystkich kasynach internetowych można zagrać w American Roulette?

Jeśli chodzi o ten konkretny produkt firmy BGaming, to nie podejmujemy się twierdzić, że jest on dostępny we wszystkich kasynach. Ale na pewno w każdym kasynie oferującym gry stołowe znajdziesz ruletkę amerykańską, jeśli nie od BGaming, to innego producenta. W końcu zasady w każdej grze tego typu są identyczne.

Jak zdobyć wysokie wygrane w American Roulette online?

American Roulette nie pozwoli Ci na wygranie sporych kwot. Gra ma narzucony odgórny limit wysokości wygranej wynoszący 100 monet, dlatego też stawki na poszczególne rodzaje zakładów zostały tak dobrane, by wypłata wyniosła nie więcej, niż 100 monet.

Czy mogę zagrać w American Roulette na moim smartfonie?

Oczywiście, że tak. Jest to nowoczesny produkt uznanego producenta, który od wielu lat stosuje nowoczesne technologie takie jak HTML5 i JavaScript do tworzenia swoich gier. W efekcie mamy do czynienia z grą, która jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami urządzeń mobilnych dysponujących współczesną przeglądarką. To wystarczy, by cieszyć się płynną i efektowną rozgrywką w American Roulette.