At The Copa

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Tytuł ten stanowi kolejną pozycję w ofercie firmy Betsoft obejmującą maszyny hazardowe, tym razem mamy do czynienia z grą typu wideo sloty pod tytułem At the Copa. Tak, jak można byłoby się spodziewać po produktach Betsoftu, także i tak gra zachowuje odpowiednią jakość typową dla tego producenta. O szczegółach dowiesz się czytając dalszą część artykułu.

Ogólny opis gry At the Copa

Tematyka gry jednoręki bandyta At the Copa kręci się wokół tańca, a jako tło wybrano sławną brazylijską plażę Copacabana. Cóż, nie wydaje nam się, aby ta konkretnie plaża cieszyła się w Polsce jakąś znaczącą popularnością i mówiąc szczerze to nie byliśmy na niej nigdy w życiu – zatem weźmiemy pod lupę jedynie czysto hazardowe aspekty tego produktu.

A tutaj właściwie nie ma się do czego przyczepić, bowiem zarówno mechanika gry stoi na naprawdę wysokim poziomie, szata graficzna jak i oprawa dźwiękowa jest naprawdę bez zarzutu, a technicznie program jest doskonały działając bez problemu na różnych komputerach i różnych przeglądarkach – nie ma więc w tym przypadku spotykanych okazjonalnie problemów z uruchomieniem gry, czy też jej obsługą, jak to mają w zwyczaju inne automaty online.

Za to należą się firmie Betsoft duże brawa, bowiem zapewnienie kompatybilności ze wszystkimi rodzajami urządzeń, z jakich w dzisiejszych warunkach korzystają użytkownicy jest naprawdę trudnym zadaniem dla dobrej gry na automatach. Sama gra natomiast to absolutna klasyka – pięć bębnów, trzy rzędy symboli i aż 30 aktywnych linii wygrywających, a więc to, z czego słyną produkty firmy Betsoft.

Maksymalne wysokości wygranych w At the Copa

Zgodnie z prezentowaną w grze tabelą wygranych do zgarnięcia w At the Copa online jest maksymalnie 500 monet – wystarczy trafić pięć wizerunków tancerki. Za pięciu tancerzy możesz wygrać po 300 monet, za 5 pelikanów 100 monet, a za inne symbole wygrane są niższe i wynoszą od 25 do 50 monet. Jeśli wziąć pod uwagę wysokość zakładów, gdzie maksymalna stawka wynosi 50 centów na monetę, możesz postawić do 5 monet na linię na pojedynczy spin, to okazuje się, że do wygrania jest maksymalnie 37,500 euro. Nie jest to kwota rzucająca na kolana jak to mają inne gry automaty, ale w sumie całkiem przyzwoita.

Cechy specjalne

Miłośników nowinek technicznych i nowych opcji musimy w tym miejscu rozczarować – At the Copa jest produktem typowym dla firmy Betsoft, co oznacza, że dysponuje dokładnie takimi samymi możliwościami, co jej siostrzane gry maszyny. Gracze mają więc do dyspozycji symbole wild, scatter, darmowe spiny i gry bonusowe, ale nie znajdą w tej grze żadnych nowinek technicznych.

Scatterem w At the Copa jest but, trzy buty pozwalają otrzymać 10 darmowych spinów. Z kolei trafienie tancerki z tancerzem daje opcję zagrania w darmową grę hazardową At the Copa – oczywiście bonusowe, jednak wygrane nie zmieniają się znacząco. Symbol wild to papryczki, pozwalający zgarnąć jeden z trzech jackpotów, których wysokość zmienia się wraz z czasem gry, czasami przekraczają one nawet 900 monet – ale do tego trzeba pograć dość długo.

Jeśli zainteresował Cię ten tytuł, to możesz go znaleźć w naszym serwisie – At the Copa za darmo jest u nas dostępna, zagraj więc bez zobowiązań, rejestrowania się, czy też pobierania czegokolwiek na dysk i przekonaj się sam, czy ta gra Ci się spodoba!

At The Copa Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
30
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak