Avalon

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

        Microgaming jest jednym z najbardziej rozpoznawanych na rynku firm produkujących gry hazardowe, a jedną z ciekawszych propozycji tego producenta jest gra pod tytułem Avalon. I choć pojawiła się na rynku 10 lat temu, nie oznacza to, że jest już przestarzała – wręcz przeciwnie, zawiera kilka nowatorskich nawet w dzisiejszych czasach rozwiązań. Do tego cieszy się tak ogromną popularnością, że dziś jest wymieniana jako jedna z najważniejszych gier firmy, wyznaczająca kierunek, w jakim podążyły automaty online Microgaming.

Zacznijmy od informacji podstawowych

        Avalon to klasyczny dla Microgaming pięciobębnowy automat dysponujący 20 aktywnymi liniami wygranych, oparty na rozwiązaniu wykorzystywanym przez liczne gry (maszyny slotowe) tego producenta. Jego tematem przewodnim jest opowieść o Królu Arturze, mamy więc tutaj do czynienia ze średniowiecznymi klimatami oraz możliwością spotkania wielu znanych z legend postaci, jak choćby Pani Jeziora (Lady of the Lake), której wizerunek pełni funkcję scattera.

        Szata graficzna wprawdzie nieco odbiega już od dzisiejszych standardów, jednak wciąż należy do estetycznych i dopracowanych. To samo można powiedzieć o udźwiękowieniu. Jeśli więc szukasz pozycji o zapierającej dech w piersiach grafice, pełnej animacji 3D, to Avalon online nie jest grą dla Ciebie, powinieneś przejrzeć inne gry – automaty. Natomiast jeśli preferujesz mniej efekciarskie rozwiązania wizualne, za to o znakomitej grywalności, to Avalon bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Scattery, Wildy i cała reszta

        Gry typu jednoręki bandyta słyną z wielu różnych funkcji uatrakcyjniających rozgrywkę, nie inaczej pod tym względem wypada Avalon. Symbolem scatter jest wspomniana powyżej Pani Jeziora, wystarczy zgromadzić trzy symbole na dowolnej aktywnej linii wygrywającej, aby uaktywnić opcję darmowych spinów. Co ciekawe, jeśli w trakcie darmowego zakręcenia bębnami ponownie trafisz trzy scattery, to nie dość, że uzyskasz kolejne 12 spinów, to jeszcze mnożnik wygranej wzrośnie aż do 7!

        Symbole wild w Avalon są aż dwa, co jest rzadko wykorzystywane przez gry na automatach. Pierwszy z nich to złota skrzynia, występuje wyłącznie podczas rundy darmowych spinów. Drugim wildem jest logo Avalon, które dostępne jest w każdym trybie rozgrywki. Trafienie 3 wildów na aktywnej linii oznacza podwojenie mnożnika wygranych, 4 wildy to potrojenie mnożnika, a pięć wildów oznacza mnożnik x5 dla kolejnych wygranych.

        Opcja Gamble stanowi kolejną interesującą opcję – polega ona na tym, że po uzyskaniu wygranej możesz spróbować swojego szczęścia i uzyskać jej zwiększenie. Zagraj w Gamble, a będziesz musiał odgadnąć kolor (w sensie dosłownym – czerwony lub czarny) karty leżącej wierzchem do góry, aby uzyskać podwojenie wygranej sumy, jeśli natomiast wskażesz kolor (karciany – trefl, pik, karo lub kier) zakrytej karty, to Twoja wygrana zostanie pomnożona razy 4!

  •         GJeśli interesują Cię bardziej szczegółowe informacje na temat tej gry, to zamieszczamy krótkie podsumowanie poniżej:
  •         GLiczba aktywnych linii wygrywających: 20
  •         GMinimalna stawka na pojedynczą linię: 1 cent
  •         GMaksymalna stawka na pojedynczą linię: 1 dolar/euro
  •         GMaksymalny możliwy zakład: 200 dolarów/euro
  •         GLiczba bębnów: 5
  •         GMaksymalna wygrana: 33,900 monet (przez opcje Gamble).

Dodatkowe darmowe gry w Avalon nie występują, jedyną opcją są bonusowe spiny po trafieniu minimum trzech symboli scatter na bębnach. W przypadku, gdybyś chciałbyś zagrać w Avalon za darmo, to przypominamy, że odwiedzający nasz serwis mają taką możliwość, bez konieczności uprzedniego rejestrowania się, logowania, czy też pobierania gry z Internetu.

Avalon Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie