Barbary Coast

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4 / 5

Piraci cyfrowych mórz

        Dzięki twórcom londyńskiego studia BetSoft Gaming miłośnicy hazardu online mieli okazję wcielić się między innymi w gladiatora czy szefa kuchni. W grze Barbary Coast przyjdzie nam zająć się piractwem u skalistych wybrzeży północnej Afryki. Rozgrywkę poprzedza efektowne intro, dzięki któremu poznajemy główne postaci uczestniczące w tej epickiej przygodzie: nasze alter ego, czyli Bena Sawyera, nikczemnego Kapitana Czarnobrodego, oraz miłośnika mocnych trunków – Marynarza. Sam slot wkomponowany jest w pokład pirackiego okrętu, a wśród symboli znajdziemy typowe korsarskie atrybuty: Beczkę Rumu, Pistolet, Busolę i wiele innych. Atmosfery wielkiej przygody dopełnia dynamiczna i podniosła muzyka.

Slot pełen skarbów

        Barbary Coast online to slot 3D o pięciu bębnach i 30 liniach wygrywających. Dzięki programistom z BetSoft mamy kontrolę praktycznie nad wszystkimi aspektami gry; możemy ustalić nominał żetonów, liczbę żetonów na linię oraz liczbę samych linii. Minimalna stawka za jaką przyjdzie nam zagrać to 1 żeton, maksymalna – 150. Do dyspozycji mamy żetony o nominałach od $0,02 do $0,50. Symbolem o najwyższej wartości jest wizerunek Kobiety, trafienie układu złożonego z 5 takich ikon zapewnia nam wygraną w wysokości 1,500 żetonów.

        Przejdźmy do najciekawszych funkcjonalności tej znakomitej gry na automaty online: sylwetka Papugi pełni w grze role Scattera. Trafienie trzech lub więcej takich symboli aktywuje bonus w postaci 5 darmowych spinów. Pojawienie się ikony Armaty na środkowym bębnie uaktywnia opcję Explosive Wild Reel, podczas której wszystkie symbole na bębnie zostają zastąpione ikoną Wild. Z kolei ukazanie się na ekranie trzech lub więcej symboli z wizerunkiem Bena Sawyera rozpoczyna rundę bonusową o nazwie Dashing Sawyer Click Me, w której, po kliknięciu na odpowiednie ikony zostajemy nagrodzeni nadprogramowymi żetonami.

Darmowe gry kalibru Barbary Coast kryją więcej niespodzianek!

        Fight Bonus rozpoczyna się po ukazaniu trzech lub więcej symboli z wizerunkiem Kapitana Czarnobrodego na jednej z linii wygrywających. Podczas tej rundy toczymy, rękami Bena Sawyera, szermierczy pojedynek z Kapitanem. Pojedynek, dodajmy, którego stawką jest nie tylko zawartość naszej kieszeni, ale i wolność wiezionej przez brodatego łotra Kobiety. Życie pirata to także małe przyjemności – jedną z nich jest Grog Challenge. W trakcie tej tury, aktywowanej pojawieniem się trzech lub więcej ikon Marynarza na linii wygrywającej, czeka nas pojedynek na picie grogu z tym zaprawionym w tawernowych bojach osiłkiem. Tryumfuje ten, który utrzyma się na nogach.

Oto główne walory gry Barbary Coast

  •         typ slotu: slot 3D
  •         liczba bębnów: 5
  •         liczba linii wygrywających: 30
  •         Wild: brak, aktywowany losowo przez pojawienie się symbolu Armaty
  •         Scatter: tak, symbol Papugi
  •         darmowe spiny: tak, 5
  •         rundy bonusowe: tak, Explosive Wild Reel, Dashing Sawyer, Fight Bonus, Grog Challenge
  •         minimalna stawka na jeden spin to 1 a maksymalna 150 żetonów
  •         autoplay: tak, od 5 do 100 spinów
  •         maksymalna możliwa wygrana: 1,500 żetonów

Automaty online czy już coś więcej?

        Z chwilą pojawienia się pozycji takich jak Barbary Coast, gry na automatach stały się czymś więcej niż tylko hazardem. Dzieło mistrzów z BetSoft zachwyca w wszystkich elementach, począwszy od stylowego intra, przez przemyślany interfejs i animowane wstawki w trakcie rozgrywki, aż po oprawę muzyczną. Jedyną niedogodnością, jaką charakteryzują się gry – maszyny hazardowe formatu wyżej opisanej, są ich wymagania sprzętowe. Do komfortowej zabawy będziemy potrzebować szybkiego komputera.

        Koniecznie zagraj w Barbary Coast za darmo! Na naszym portalu dostępne są także inne darmowe gry typu jednoręki bandyta. Podobnie jak Barbary Coast, nie wymagają one rejestracji ani pobierania jakichkolwiek plików.

Barbary Coast Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
30
Min. liczba żetonów na spin:
0.02
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
0.50
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie