Big Bang

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Rozgrywka 2x, 4x, a nawet 32x, czyli o produkcji NetEnt

        Kosmicznie, a nawet nieco tajemniczo wygląda propozycja gry slotowej typu automaty online, gdzie możemy skorzystać z wielu funkcji i opcji. Mowa oczywiście o Big Bang, czyli – Wielkim Wybuchu, który wpisuje się w 5-bębnową, 3-rzędową i 25-linijkową produkcję.

Opcje i dane techniczne Big Bang online

        Mimo wielu skomplikowanych funkcji tutaj rozgrywać można grę na każdej przeglądarce z dodatkiem Flash. Tego typu gry hazardowe na automatach umożliwiają losowania z obstawianiem 4 poziomów żetonów o różnych wartościach. Wciskając środkowy, zielony przycisk zaczynamy zatem grać, a co przyciąga uwagę, to lśniące różnymi kolorami symbole A, J, K, 10 i Q. Mamy też różne możliwości, a to zaledwie kilka z nich:

  •         system poziomów zwiększa bazową stawkę o 0,50 EURO, ale możemy też zmienić wartość żetonu z 0,01 na 0,02, 0,05 czy 0,20, co odpowiada odpowiedniej kwocie zakładu (przy 0,01 jest to 0,25 EURO, a przy 0,10 – 2,50 EURO)
  •         funkcja Autoplay rozgrywa grę za nas, a my tylko ustalamy, przez ile losowań ma to trwać (np. 25 czy 100)
  •         zakład jest płacony za najwyższą wygraną w 1 linii
  •         wszystkie wygrane sumowane są w żetonach

        Jako video slot Big Bang daje też możliwość zwiększenia stawki. Podbijanie odbywa się przez mnożnik 2x, 4x, 8x, 16x, 32x. Jest to typ progresywny, co znaczy, że w którejś z linii musi być wygrana, ale móc podbijać dalej, inaczej lądujemy na bazie, czyli na 1x.

Gdzie widać wysokość wygranej w Big Bang za darmo?

        Opcja zagraj to zielony przycisk pośrodku interfejsu, a mnożniki wygranych widzimy po lewej stronie. Możemy ustawić dodatkowo efekty dźwiękowe, graficzne, jak i przyspieszyć tryb losowania czy przenieść sterowanie z klawiatury na mysz. W opcji Gry dla zabawy nie zobaczymy historii losowań, natomiast w wersji płatnej jest to możliwe. Co jeszcze istotne, to w przypadku zmiany stawki w trakcie gry mamy 2 wyjścia – albo grać od mnożnika 1x, albo wybrać w okienku, które się pojawi, odmowę podbicia wartości żetonu i kontynuować aktualną rozgrywkę.

Darmowe gry Big Bang – szczegóły zaawansowanych opcji

O wspomnianej już wcześniej funkcji Autoplay warto dodać, że:

  •         Można ją zatrzymać przy każdym zwycięskim losowaniu.
  •         Pauza nastąpi, jeśli ustawimy konkretną wartość wygranej.
  •         Zatrzymanie można też ustawić przy zmniejszeniu lub zwiększeniu wygranych do ustalonej kwoty
  •         Funkcja Reset czyści wszystkie opcje związane z powyższym zastosowaniem
  •         Autoplay

Nadmienimy też, że pojawia się czasami Wild Symbol, który wygląda podobnie do rozżarzonego słońca. Daje on najwyższą z możliwych wygranych w tej linii, w której się zjawił. Konkludując, jako maszyny hazardowe, nasz Big Bang wielofunkcyjny silnik o możliwości wielokrotnych wygranych, sumowanych w żetonach. W naszym portalu bezpiecznie skorzystasz z opcji Zagraj bez konieczności instalowania plików, za darmo i bez przymusu rejestracji.

Big Bang Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
25
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
0.20
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak