Big Chef

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5

Sztuka kulinarna i maszyny hazardowe?

Wbrew pozorom takie połączenie nie należy do rzadkości, z pewnych, nie do końca jasnych powodów jedzenie i automaty online idą w parze. Slot Big Chef to doskonały przykład tego trendu. Producent gry, firma Microgaming zabiera nas do francuskiej restauracji, i możecie być pewni, że już po kilku minutach zabawy ślinka pocieknie wam z ust.

Zaglądamy do garnka

Big Chef online jest slotem o pięciu bębnach i piętnastu liniach wygrywających. Wszystkie symbole stanowią nawiązanie do tematyki tej gry jednoręki bandyta, znajdziemy wśród nich szefa, kelnera, pomoc kuchenną, stek, pieczonego kurczaka i wiele innych. Do dyspozycji mamy monety o nominałach od 0,01 do 0,25. Na każdą z piętnastu linii wygrywających możemy postawić do dziesięciu monet.
Symbolem wild jest logo Big Chef, pięć takich symboli na linii wygrywającej daje premię w wysokości 50,000 monet, jest to najwyżej płatna kombinacja tej gry na automatach. Scatterami (to nie pomyłka, w grze występują dwa scattery) są niebieskie menu oraz klosz.

Przepis na darmowy lunch

  • Trzy lub więcej symbole niebieskiego menu pojawiające się w dowolnym miejscu na ekranie oznaczają bonus w postaci dziesięciu darmowych spinów. Wszystkie wygrane w trakcie tej gratisowej gry automaty ochoczo podwajają. Bonus ma pewien dodatkowy smaczek o nazwie Rising Wilds. Jeśli na którymś z bębnów pojawi się symbol wild, w kolejnych spinach będzie on zastępował symbol znajdujący się bezpośrednio na nim, tworząc prawdziwy „szlak” wildów. Kiedy ikona dotrze do najwyższego rzędu, wildy znikają.
  • Symbol klosza lądujący na bębnie numer 5 oznacza gratyfikację w postaci jednego darmowego spinu. Jeśli podczas tego spinu na którymś z bębnów wyląduje ikona wild, zamienia się ona w opisywany powyżej Rising Wilds. Korzystamy z darmowej gry maszyny, dopóki Rising Wilds nie „dopełzną” do pierwszego rzędu symboli.

Kalorie, których nie musisz spalać

Slot Big Chef za darmo z pewnością przyciągnie graczy lubiących dobrze zjeść. Symbole przedstawiające potrawy oddano z wielką starannością, nawet siadając przed ekranem z pełnym brzuchem nie można się im oprzeć. Gra charakteryzuje się przemyślanym, typowym dla produktów firmy Microgaming, interfejsem i może być bardzo łatwo dostosowana do potrzeb gracza. Dużym udogodnieniem jest rozbudowana opcja autoplay, gdzie skorzystać możemy z domyślnych ustawień lub stworzyć własne.

Graczom preferującym szybką rozgrywkę spodoba się opcja QuickSpin, dzięki której możemy skrócić czas wirowana bębnów. Podkład muzyczny jest bardzo dyskretny i w żaden sposób nie dekoncentruje, nawet podczas najbardziej gorących spinów, jakkolwiek możliwe jest jego wyłączenie. Podobnie jak liczne darmowe gry Big Chef jest dostępny na naszej witrynie internetowej. Zagraj bez rejestracji i bez konieczności pobierania plików.

Big Chef Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
15
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie