Break da Bank

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.5 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

        Break Da Bank to gra eksplorująca stosunkowo oklepany motyw bandytów okradających bank, jednak tym razem firma Microgaming podeszła do tematu w sposób omijający kontrowersje związane z propagowaniem działalności niezgodnej z prawem, jako że gra oficjalnie wiąże się ze znajdowaniem złota i kosztowności, a nie zdobywaniem ich z naruszeniem prawa. Tytuł ten zalicza się do najbardziej klasycznych gier typu jednoręki bandyta.

Ogólny opis gry

        Informacja o tym, że producentem gry jest firma Microgaming powinna u znawców gier kasynowych od razu nasunąć skojarzenie z doskonale rozwiązaniami stosowanymi przez tego wytwórcę. Rzecz jasna chodzi o klasyczny zestaw trzech bębnów oraz 5 aktywnych linii wypłat stosowany przez Microgaming w niezliczonej liczbie tytułów gier typu maszyny slotowe. Tytuł ten zalicza się do klasycznych gier slotowych, co oznacza, że darmowe gry hazardowe w Break da Bank nie występują, podobnie jak bonusowe spiny i inne nowatorskie rozwiązania.

        Gra cechuje się ładną i dopracowaną szatą graficzną, która może nie wybija się jakoś znacząco ponad konkurencję, ale jest przyjemna dla oka i nie jest na tyle ostra wizualnie, aby męczyć oczy nawet po długim graniu. Pod tym względem należy firmę Microgaming pochwalić, widać bowiem wyraźnie, że twórcy gry włożyli sporo pracy w dopracowanie interfejsu graficznego gry Break Da Bank.

        Zestaw symboli wykorzystywanych w tej pozycji jest typowy dla gry na automatach, znajdziemy tutaj między innymi znak dolara, logo Break da Bank oraz klasyczny zestaw trzech symboli BAR. Gracze zapewne wypatrywać będą dolara oraz logo Break Da Bank, które to wiążą się z konkretniejszymi zyskami – Break Da Bank jest bowiem wildem, natomiast trzy dolary zapewnią najwyższą wygraną. Nie trzeba więc pisać, jakie przynoszą korzyści, bo są wykorzystywane powszechnie przez automaty online.

        Dosyć istotną informacją jest to, że zagrasz w Break da Bank online korzystając z przeglądarki internetowej, a także na urządzeniu mobilnym.

Kilka słów o wygranych

        Maksymalna wygrana w tej grze według informacji widocznych na ekranie wynosi 2400 monet, przy założeniu, że zakład gracza wynosi 1 euro. Można naturalnie podnieść zakład do maksymalnie 125 euro. Symbol wild (czyli logo Break da Bank) zastępuje dowolny inny symbol, jeden w aktywnej linii wypłat podwaja wygraną, a dwa dają w efekcie poczwórną wartość wygranej.

        Najbardziej wyczekiwana opcja przez graczy to trzy wildy w linii, gdyż oznacza to rozbicie jackpota, którego wysokość zależy od kilku czynników, między innymi liczby obstawianych linii aktywnych w danym momencie. Wartość RTP podana oficjalnie dla Break da Bank online przez firmę Microgaming to 95,75%, co oznacza dosyć atrakcyjną dla graczy propozycję, bo rzadko kiedy gry-automaty uzyskują takie parametry.

  •         Oto szybkie streszczenie najważniejszych cech gry:
  •         Kwota minimalnego zakładu: 1 euro
  •         Kwota maksymalnego zakładu: 125 euro
  •         Maksymalna wygrana: 2400 monet
  •         Symbol wild: logo Break da Bank, działa też jako podwojenie mnożnika wygranej
  •         Symbol scatter: nie ma
  •         Darmowe spiny: nie ma
  •         Bonusowe gry: nie ma

        Sama gra wykorzystuje wszystkie najbardziej klasyczne rozwiązania stosowane przez maszyny hazardowe tego rodzaju, więc miłośnicy nowatorskich rozwiązań nie znajdą tutaj zbyt wielu atrakcji dla siebie. Najbardziej unikatową cechą tego tytułu jest opcja gry automatycznej polegającej na ustaleniu liczby automatycznie wykonanych spinów bez konieczności klikania za każdym razem w przycisk kręcący bębnami.

        Jeśli jesteś użytkownikiem naszego serwisu i szukasz opcji pogrania w Break da Bank za darmo to zagraj bezpośrednio u nas, nie musisz przy tym się logować lub pobierać gry na swój komputer.

Break da Bank Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie