Columbus Deluxe

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Columbus Deluxe za darmo

Znajdujący się w naszej ofercie wideo automat Columbus Deluxe to gra, która została stworzona przez firmę Novomatic. Od lat specjalizuje się ona w tworzeniu prostych w sobie automatów do gry. Tak też jest również i w przypadku Columbus Deluxe. Jak niektórzy pewnie się domyślają, zaprezentowana w 2008 roku gra Columbus Deluxe jest rozszerzoną wersją slotu Columbus. Oznacza to, że jest bardzo zbliżona swą budową do oryginału, jednak jest w stanie przynieść graczom znacznie wyższe nagrody. Już po samym tytule wiemy, że automat do gry Columbus Deluxe dotyczyć będzie słynnego podróżnika, odkrywcy Ameryki. To on jest tutaj głównym bohaterem gry. Obok niego jednak na bębnach dostępne są także symbole królowej, narzędzia nawigacyjne czy też trzy słynne okręty: Pinta, Nina oraz Santa Maria, którymi Kolumb popłynął w 1492 roku na wyprawę. Columbus Deluxe to slot online o bardzo prostej grafice czy też dźwiękach. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie graczom rozrywki jak i szans na wygrane. Gra ta należy do kategorii historycznej, czyli tych slotów, które dotyczą autentycznych i znanych z historii postaci czy wydarzeń. Każda zainteresowana tym tytułem osoba może zagrać u nas w Columbus Deluxe za darmo. Posiadamy bowiem wersję próbną tej gry. od tych spotykanych w kasynach różni się tylko tym, iż nie można u nas zagrać za prawdziwe pieniądze. System gry udostępnia każdej osobie wirtualne kredyty, dzięki którym symulowane są warunki niczym w prawdziwym kasynie. Każda wygrana czy przegrana są jednak tylko teoretyczne, przez co gra w Columbus Deluxe odbywa się bez żadnego ryzyka. Jednocześnie nie wymagamy zakładania konta czy pobierania od nas osobnego oprogramowania.

Columbus Deluxe slot – szczegóły gry

Jak już wspomnieliśmy, Columbus Deluxe to gra od marki Novomatic, która ceni sobie tradycyjne rozwiązania. Dlatego też ta produkcja jak i inne automaty tej marki posiada bardzo prostą oprawę graficzną czy też dźwiękową. Dodatkiem są jednak proste animacje, które występują w przypadku wygranej. Tytuł ten zatem spodobać się powinien zarówno miłośnikom stylu retro jak i bardziej nowoczesnych slotów. Jego sporym atutem jest niewątpliwie prostota obsługi. Dzieło Novomatic składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli, jak i również 10 linii wypłat. Na samym początku zadaniem gracza jest wybór między 1, 2, 5, 7 , 9 czy 10 liniami. Następnie zaś wybiera się ilość monet na linię między 10 a 1000. Ponadto ustala się wartość kredytów. Ostatecznie zaś zakład może wynieść między 0.04 a 100 euro. Za pomocą zielonego przycisku auto ustawia się grę automatyczną. Czerwony oznaczony jako start to przycisk uruchamiający bębny. Ikona „?” to tabela wypłat oraz zasady rozgrywki. U góry slotu można znaleźć opcję wyłączenia dźwięki, a na dole kontrolować stan swego konta.

Jak wygrać w Columbus Deluxe?

Columbus Deluxe to oczywiście jednoręki bandyta online, który ma przynieść graczom mniejsze lub większe wygrane. Możliwe są one jedynie dzięki utrafieniu układów na bębnach. Część układów rozliczana jest już od 2 symboli, a część od 3 identycznych znaków na walcach.

  • symbol 10: wygrana do 10000 kredytów
  • symbol J: wygrana do 10000 kredytów
  • symbol Q: wygrana do 15000 kredytów
  • symbol K: wygrana do 15000 kredytów
  • symbol A: wygrana do 15000 kredytów
  • symbol nawigacji: wygrana do 25000 kredytów
  • symbol klejnotów: wygrana do 50000 kredytów
  • symbol królowej: wygrana do 100000 kredytów
  • symbol Kolumba: wygrana do 500000 kredytów. To także symbol wild
  • symbol okrętów: jako scatter zapewniają 10 darmowych spinów.

Oczywiście każda wygrana uzależniona jest nie tylko od układów, lecz również i konkretnej stawki za zakład. Można tu jednak zagrać bezpiecznie i zachowawczo, jak i również ze sporym ryzykiem.

Bonusy Columbus Deluxe

Columbus Deluxe jest grą, która za bardzo nie dostarczy graczom gier bonusowych. Można tutaj liczyć na symbol wild oraz 10 darmowych spinów. Brakuje jednak faktycznie bonusów czy jackpota. Po każdej wygranej można jednak skorzystać z popularnej opcji gamble. Wybiera się wtedy kolor karty: czerwony lub czarny. Jest to jednak opcja ryzyko, gdyż szanse wynoszą dokładnie 50 do 50. Przy szczęściu podwaja się wygraną, zaś przy złym wytypowaniu traci pieniądze z aktualnego zakładu.

Nasza ocena Columbus Deluxe

Columbus Deluxe to z pewnością gra, którą trudno nam jednoznacznie ocenić. Mamy tutaj do czynienia z całkiem prostym slotem, który nawiązuje do klasyki jednorękich bandytów. Posiada jednak ciekawą tematykę. Zawiera przy tym symbole wild, scatter, jak i również gwarantuje darmowe spiny dla gracza. Jego wskaźnik RTP, czyli zwrotu dla gracza wynosi tylko 95.02%, co nie jest tak wysokim wynikiem. Dlatego jest to dla nas jeden z minusów tej gry, jak i brak jackpota czy mnożnika za wygrane. Niemniej jednak jest to slot, który warto sprawdzić. Graj zatem u nas w Columbus Deluxe jak i w wiele innych slotów zupełnie za darmo! To świetna okazja na trening czy po prostu dobrą zabawę w wolnym czasie.

Columbus Deluxe Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
10
Min. liczba żetonów na spin:
10
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
10000
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie