Common Draw Roulette

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Ruletka nie całkiem zwyczajna

Wieloosobowe gry hazardowe online stają się coraz popularniejsze. Zabawa w gronie innych bywalców kasyna, możliwość czatowania oraz podglądania wyników współgraczy, tworzą namiastkę atmosfery prawdziwej jaskini hazardu. Common Draw Roulette to prezent od studia Betsoft dla fanów takiej formy rozrywki.

Interfejs gracza

Większa część pola gry zajmują koło ruletki oraz pole zakładów, żetony znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu i dość łatwo je przeoczyć. W lewym dolnym rogu umieszczony jest panel zawierający trzy zakładki: Statystyki, Czat oraz Zakłady Specjalne. W przeciwległym kącie ekranu graficy z Betsoftu umieścili stoper, wyświetlacz pokazujący numery, jakie ostatnio padły, oraz powiększony fragment koła ruletki.

Dowiedzmy się więcej

Common Draw Roulette to odmiana tradycyjnej online ruletki na pieniądze, bazująca na zasadach europejskich. Gracz ma do dyspozycji numery od 0 do 36, ułożone w standardowym porządku. Celem rozgrywki jest oczywiście wygrana, żeby ją uzyskać należy odgadnąć numer, lub grupę numerów, na których zatrzyma się kulka i postawić na nie określoną kwotę. Stawki zakładów wynoszą od trzech do pięciuset kredytów. Do dyspozycji mamy żetony o nominałach 1, 5, 25, 100 i 500. Oprócz typowych zakładów wewnętrznych i zewnętrznych mamy również dostęp do najbardziej znanych zakładów specjalnych takich jak Orphelin Pein czy Orphelin Cheval. Zakłady specjalne umieszczone są w jednej z zakładek wspomnianego wyżej panelu zlokalizowanego w lewym dolnym rogu ekranu.

ZAGRAJ W KASYNIE

Jak się w to gra? Ruletka Common Draw Roulette w akcji

Wnoszenie zakładów możliwe jest w 35-sekundowym okresie między spinami. Każdy zakład musimy potwierdzić, klikając na przycisk „CONFIRM”, najpóźniej pięć sekund przed rozpoczęciem spinu, ponieważ w tym momencie krupier zamyka możliwość obstawiania. Kiedy odliczanie dobiegnie końca, krupier kręci kołem, a nam pozostaje z zaciśniętymi kciukami obserwować kulkę. Wysokość wygranej zależy od rodzaju zakładu. Najwyżej płatne są zakłady Straight Up, czyli pojedyncze numery, 35:1. Następne w kolejności to Split Bet (żeton leży na linii oddzielającej dwa numery), tu wygrana wynosi 17:1, oraz Street Bet, w którym obstawiamy trzy numery, z wygraną 11:1.

Podsumowane gry Common Draw Roulette

typ: ruletka europejska
stawki zakładów: od 3 do 500 kredytów
bonusy: brak
maksymalna wygrana: 35:1
nominały żetonów: do 1 do 500

Common Draw Roulette, ruletka, gra za darmo, a może coś więcej? Bez wątpienia jest to udany produkt. Gra w trybie multiplayer, możliwość czatowania oraz wgląd do statystyk własnych osiągnięć to najjaśniejsze jego punkty. Jeśli dodamy do tego przemyślany i przyjemny dla oka interfejs użytkownika, komunikaty głosowe i charakterystyczne odgłosy towarzyszące grze w ruletkę, mamy gotowy przepis na sukces. Common Draw Roulette, darmowa ruletka, jest dostępna na stronach naszego portalu. Zagraj w nią bez rejestracji i bez konieczności pobierania jakichkolwiek plików.