Cube Mania Deluxe

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Cube Mania Deluxe za darmo

Cube Mania Deluxe to jeden z licznych automatów do gry, który dostępny jest w internecie. Automat ma gigantyczne rzesze fanów (nic dziwnego). Dostawcą tej gry online jest producent gier hazardowych Wazdan, dostarcza on nam za darmo odrobinę przyjemności, jaką możemy sobie zaoferować po męczącej pracy i nie tylko. Automat do gry Cube Mania swoją premierę miał w drugiej połowie roku 2013, czyli już 7 lat nieustannie króluje na rynku.

Mechanizm całej gry jest bardzo prosty, dzięki czemu gra nie jest skomplikowana. Osoby, które dopiero odkrywają hazardowy świat dostaną, dzięki temu szybkie wprowadzenie do świata hazardowych gier.

Twórcy Cube Mania zainspirowali się dawniej bardzo popularną grą Tetris, zwłaszcza jej „klockowym” motywem, przez co nasza gra ma taką nazwę, a nie inną (cube = sześcian, kostka). Cube Mania posiada bardzo prosty slot, który będzie zrozumiały dla każdego gracza.

Dodatkowo gra ta ma bardzo ciekawą kolorystykę, która przyciąga uwagę. Grafiki, choć proste, przyciągają uwagę i są miłe dla oka, dzięki czemu komfort gry wzrasta.

Automat jest całkowicie dostosowany do wszystkich rozmiarów ekranu (również telefony komórkowe i tablety) i typów systemów operacyjnych.

Cube Mania Deluxe slot – opis gry

Gra ta różni się od klasycznej wersji, ponieważ posiada układ 3×4. Co to oznacza? Oznacza to, że zbudowana jest z 3 rzędów symboli i 4 bębnów. Co więcej, aż 9 linii jest wygrywających!

Schemat gry jest bardzo intuicyjny, a ikonki są podpisane, co pomoże rozszyfrować graczowi dane funkcje. Po załadowaniu gry, by rozpocząć rozgrywkę, wystarczy nacisnąć największy okrągły znak w prawym rogu, nic prostszego!

Przydatną funkcją dla graczy jest funkcja Autoplay. By włączyć ten tryb, wystarczy nacisnąć przycisk „Spin” i wybrać ilość proponowanych gier.

Istnieją trzy szybkości wirowania bębnów: gepard, królik i żółw. To ty decydujesz, która szybkość Ci odpowiada za pomocą przycisku.

Wszystkie ikonki i przyciski, które potrzebujemy, znajdują się w dolnej części ekranu. Ułatwia to rozgrywkę i poprawia przejrzystość.

Nasza stawka znajduje się w pasku na samym dole ekranu, a ilość linii jest podpisana po bokach ekranu. Najmniejszy zakład w grze to 0,10. Aby zapoznać się  z regułami gry, warto wcisnąć znak zapytania, który znajduje się po lewej stronie od stawki. Obok znaku zapytania znajduje się głośnik, przy pomocy którego można wyciszyć grę. Po lewej od głośnika jest ikona z poziomymi paskami, która przekieruje do menu. Ostatnim, ale nie mniej ważnym przyciskiem jest “i”, gdzie możemy  zapoznać się z wszystkimi najważniejszymi informacjami o slocie.

Jak wygrać w Cube Mania Deluxe?

Cube Mania Deluxe posiada zestaw 6 podstawowych symboli:

  • 9,
  • 10,
  • J,
  • Q,
  • K,
  • A.

Aby otrzymać wypłatę, musisz wylosować klaster z trzema lub czterema symbolami w kombinacji. Symbolem, który powinien Cię najbardziej interesować, jest symbol A. Najmniej interesujące dla graczy są symbole 9 i 10, wypłaty za nie są najmniejsze. (Wartości rosnące i malejące są takie same jak w przypadku gry w karty).

Bonusy Cube Mania Deluxe

Tym, co naprawdę wyróżnia ten automat, to fantastyczne bonusy specjalne.

Dodatkowymi interesującymi dla graczy symbolami są:

  • Joker,
  • Mystery Scatter,
  • Scatter.

Joker posiada funkcje Wild, dzięki czemu może zastąpić każdy pojedynczy symbol (podwaja wartość wygranej), symbol Mystery Scatter przyznaje nagrodę, która może wzrosnąć do 200-krotności całkowitej wartości zakładu (może przyznawać natychmiastową nagrodę pieniężną). Natomiast sam Scatter uruchomi rundę 15 lub 30 darmowych gier (możliwość aktywowania darmowych spinów poprzez narysowanie minimum 3 rozproszonych symboli).

Cascading Reels po skompletowaniu kombinacji zwycięskich symboli następuje eksplozja, która tworzy kolejne wygrywające linie.

Dołącz do gry Cube Mania Deluxe!

Szczerze zachęcam do wypróbowania jednego z najbardziej popularnych slotów w Polsce. Stawka jest bardzo kusząca, ponieważ maksymalnie możesz wygrać aż 5 000 x Twoja stawka! Stopa zwrotu jest jedną z lepszych możliwych dostępnych na rynku, 96,43%. Procent ten jest wyższy niż średnia zebrana z innych dostępnych slotów.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym slotem, jak z niego korzystać i wygrywać to idealnie trafiłeś. Na naszej stronie ten super popularny slot jest całkowicie za darmo. Gra jest darmowa, warto spróbować! Wykorzystaj tę szansę, podaruj sobie odrobinę szczęście!

Cube Mania Deluxe Szczegóły gry

Producent:
Wazdan
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
4
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
50000