Diamond Dreams

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Diamond Dreams za darmo bez limitu

Diamond Dreams to dość nowa gra firmy BetSoft, skierowana do miłośników klasyki, jednak urozmaicona nowoczesnymi rozwiązaniami ze świata hazardowej gry. Jednoręki bandyta gry hazardowe za darmo 77777 wyposażony jest w trzy bębny i pięć linii zwycięstwa. Główny motyw produkcji to diamenty i polowanie na nie – doskonały wybór służący rozbudzeniu apetytu na bogactwo w fanach gry na automatach.

Darmowy automat do gry Diamond Dreams pozwala Ci zbierać wygrane na trzech poziomych i dwóch ukośnych liniach. Również osobiście można wybrać liczbę zwyczęskich linii, które chcesz zagrać.

Zwyczęskie symbole gry Diamond Dreams

Symbole zaimplementowane w Diamond Dreams to charakterystyczna dla tej produkcji studia BetSoft mieszanka konserwatyzmu i nowoczesności. Część z nich jest widocznie zainspirowana wieloletnim królem Las Vegas – trzybębnowym automatem z jedną linią zwycięstwa i siódemką w roli najcenniejszego symbolu. W tym przypadku nad szczęśliwą cyfrą góruje jednak pełniący jednocześnie funkcję dzikiego symbolu diament.

Symbole te od najcenniejszego:

  • Diamenty,
  • Siódemki,
  • Dzwonki,
  • Wisienki,
  • Różowy BAR.

Jak wygrać w Diamond Dreams?

Grę ułatwiono poprzez implementację licznych kombinacji gwarantujących choćby minimalne wygrane – pewnej gratyfikacji doświadczy już gracz, który wylosuje na linii zwycięstwa kombinację siedem-dzwonek-wiśnia. Nie każdemu graczowi przypadnie do gustu kolorystyka gry, automaty hazardowe potrafią w obecnych czasach wyglądać naprawdę estetycznie i użytkownicy są do tego przyzwyczajeni. Fioletowo-różowy interfejs gry Diamond Dreams można było zaprojektować ze smakiem mimo kontrowersyjnego doboru barw, w obecnej formie wygląda jednak raczej mdło. Od strony graficznej interfejs jest nieskomplikowany, niektórzy nazwaliby go wręcz prostackim. Diamond Dreams ma zachęcać unowocześnieniem klasycznej gry, maszyny nie wyposażono jednak nawet w animację naciskania przycisków (nie wspominając o jakiejkolwiek innej). Tego rodzaju niedopatrzenie irytuje weterana automatów i sprawia wrażenie, że grę przygotowano na kolanie.

Bonusy Diamond Dreams

Gra Diamond Dreams nie oferuje graczom bonusowych rund, spinów czy mnożników. To wynika zapewne z faktu, że w BetSoft chciano przenieść klasyczną grę z lat osiemdziesiątych do ery, w której rządzą automaty online. Zupełnie nie udało im się jednak odtworzyć klimatu Las Vegas sprzed kilku dekad. Kreskówkowa grafika i widoczne niedopracowanie gry pozwalają twierdzić, że niezłego pomysłu nie było komu doprowadzić do pomyślnego finału. Nawet jackpot o wysokości 1,000 nie pozwala grze wyjść na prowadzenie. Obecne maszyny hazardowe często oferują dużo wyższe zwroty – a przy tym nie wyglądają jak przygotowane na kolanie.

Jednak jest w tej grze coś słodkiego, ponieważ Betsoft dodał popularną funkcję do tego darmowego automatu Diamond Dreams, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Ta funkcja jest symbolem dzikiego diamentu. Jak zawsze dziki symbol zastępuje wszystkie inne zwykłe symbole.

Diamond Dreams Online

Gra Diamond Dreams online dostarczy satysfakcji tym graczom, którzy chcą nieskomplikowanego, szybkiego doświadczenia z jednorękimi bandytami. Aby dobrze bawić się przy tej produkcji, nie trzeba przyswoić pojęć i mechanizmów takich jak bonusowe zakłady czy gamble or take. Wciąż istnieje jednak możliwość stawiania na dowolną liczbę linii zwycięstwa i dostosowywania zakładów do stopnia ryzyka, które chcemy podjąć.

Jeśli interesuje cię zatem ten rodzaj rozgrywki i chcesz wypróbować Diamond Dreams za darmo, zagraj już teraz. To na naszej stronie znajdziesz największy wybór, jeśli to, czego szukasz to darmowe gry. Diamond Dreams w wersji demo czeka. Nie musisz niczego pobierać, płacić ani rejestrować się – wypróbuj grę teraz!

Diamond Dreams Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
5
Min. liczba żetonów na spin:
0.02
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1.00
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak