Dragon Shrine

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Dragon Shrine za darmo

Dragon Shrine od Quickspin to gra, która na pewno was pozytywnie zaskoczy. Chińska tematyka oraz pojawiające się w tej grze kamienie szlachetne, oraz smoki przyciągną waszą uwagę i porwą na przygodę z naprawdę dobrze dopracowanym slotem online.

Nawigacja w Dragon Shrine jest prosta i przyjemna, co znacznie przyśpiesza przystąpienie do rozgrywki, wystarczy patrzeć na pomarańczowe przyciski na dolnym panelu i wszystko od razu staje się jasne.

Nie czekaj i spróbuj zagrać już teraz, na naszej stronie, całkowicie za darmo i bez rejestracji!

Dragon Shrine slot – szczegóły gry

W Dragon Shrine mamy 5 bębnów, na których losujemy symbole oraz 3 do 4 rzędów symboli. 3 rzędy znajdują się na pierwszym i ostatnim bębnie, 4 rzędy występują na 2, 3 oraz 4 bębnie. Mamy tu aż 40 zwycięskich linii, nie możemy co prawda zmieniać ich ilości, ale przy minimalnym zakładzie wynoszącym 0,20 euro nie powinno stanowić to dużego problemu, nawet dla graczy z chudym portfelem.

Grafika w Dragon Shrine jest naprawdę dopracowana. Ruchome tło oraz efekty graficzne podczas udanego losowania zwycięskiej linii robią wrażenie. Symbole, które znajdują się w zwycięskiej linii, są podświetlane, same linie natomiast ukazywane są od razu po losowaniu, dzięki czemu wiadomo, która z nich jest tą najlepiej płatną.

Nawigacja w Dragon Shrine to czysta przyjemność. Pomarańczowe przyciski pokazują nam miejsca dla nas najważniejsze. Po prawej stronie mamy duży przycisk rozpoczęcia losowania, przycisk dwóch strzałek przyśpieszający naszą rozgrywkę oraz mniejszy przycisk spin, dzięki któremu możemy rozpocząć automatyczne losowanie określoną ilość razy. Po lewej stronie mamy ustawienia oraz menu, w którym to możemy sprawdzić, ile warte są poszczególne symbole oraz konfiguracje zwycięskich linii. Obok tych przycisków mamy nasze saldo oraz ilość obstawionych przez nas linii. Po prawej stronie od salda mamy nasz zakład, który możemy modyfikować. Wszystko jest bardzo klarowne i graficznie przyjemne dla oka.

Jak wygrać w Dragon Shrine?

Nawigacja jest już kwestią całkowicie wyjaśnioną, czas więc dowiedzieć się jakie symbole niosą jaką wartość. Przyjmijmy, że obstawiamy najmniejszą stawkę 0,20 euro.

 • Pierwszy bęben wypełniony smokami rozpoczyna specjalny Re-spin. Ponadto 5 wylosowanch smoków daje nam nagrodę 0,60 euro.
 • 3 bonusowe symbole Scatter dają nam 10 darmowych spinów.
 • Symbole Wild są substytutem wszystkich symboli, poza Scatter. Ponadto 5 symboli Wild daje nam nagrodę wynoszącą 2 euro.
 • Za 5 czerwonych kamieni wylosowanych na zwycięskiej linii otrzymamy 0,25 euro.
 • Za 5 zielonych kamieni na zwycięskiej linii otrzymamy 0,20 euro.
 • 5 Niebieskich kamieni szlachetnych na zwycięskiej linii to wygrana wynosząca 0,15 euro.
 • 5 Szarych kamieni szlachetnych na zwycięskiej linii daje nam 0,10 euro.
 • 5 liter A na zwycięskiej linii daje nam 0,08 euro.
 • 5 liter K lub Q na zwycięskiej linii daje nam 0,07 euro.
 • 5 liter J na zwycięskiej linii daje nam 0,06 euro.
 • 5 liczb 10 na zwycięskiej linii daje nam 0,05 euro.

Oczywiście nie tylko za 5 symboli gra daje nam nagrodę. W przypadku czerwonego smoka lub karty Wild już od 2 symboli możemy liczyć na jakąś wygraną.

Jak więc grać, żeby wygrać duże sumy? Skoro nie możemy zmieniać ilości obstawionych przez nas linii, należy grać za takie stawki, jakie uznajemy za słuszne. Nie ma więc sensu obstawiania od razu najwyższej stawki i stracenie wszystkich swoich środków na jednym losowaniu. Spróbuj zagrać u nas i przetestować przemyślaną przez siebie taktykę. U nas zagrasz za darmo, bez inwestowania prawdziwych pieniędzy i bez rejestracji!

Bonusy Dragon Shrine

Twórcy gry Dragon Shrine zadbali o dużą ilość bonusów. Mamy tutaj symbol Wild, symbol Scatter, darmowe spiny. W skrócie mamy wszystko, czego nam potrzeba. Brakuje jedynie w Dragon Shrine progresywnego jackpota, ale da się to wybaczyć przy tak dużej ilości zwycięskich linii. Ponadto nie zapominajmy również o czerwonym smoku, którego wylosowanie może spowodować wiele darmowych gier również po otrzymaniu 3 symboli Scatter. Nasza darmowa rozgrywka nie musi się więc kończyć jedynie na 10 darmowych spinach!

Chińskie zacisze

RTP na poziomie 96,55% prezentuje się całkiem dobrze. Brakuje co prawda kilku procent do ścisłej czołówki, ale przy takiej ilości bonusów można przymknąć oko. Jedynym minusem tej gry jest brak gry bonusowej. Wszystkie pozostałe aspekty są naprawdę dobrze dopracowane. Krótko mówiąc, Dragon Shrine naprawdę niewiele brakuje do perfekcji. Zagraj i spróbuj już dziś na naszej stronie. Bez rejestracji i opłat. Całkowicie za darmo! Czekamy na Ciebie graczu!

Dragon Shrine Szczegóły gry

Producent:
Quickspin
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
40
Min. liczba żetonów na spin:
0.20
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
80
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie