Dungeon

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Dungeon – darmowy automat do gry

Świat gier slotowych już dawno przestał się ograniczać tylko do tradycyjnych owocówek. Nowoczesne automaty posiadają nie tylko atrakcyjną grafikę, ale również coraz bardziej rozwinięte rozwiązania techniczne. Dungeon automat od firmy Evoplay to prawdziwy przełom w dziedzinie gier slotowych hazardowych. Wykonana w technologii HTML5 i doskonale zoptymalizowana do odbiorników mobilnych gra swoim wyglądem i mechaniką przypomina do złudzenia tzw. RPG, (ang. Role Playing Games), czyli gry fabularne.

Bohater gry Dungeon online wybrany przez bogów do walki z potworami porusza się po tajemniczym zamku, zbierając punkty i przechodząc przez kolejne pomieszczenia/poziomy. Kulminacją gry jest walka z Evil, najpotężniejszym ze wszystkich potworów, w której można otrzymać mnożnik wart 5000x kwoty zakładu.

Specjalnie dla naszych wiernych użytkowników udostępniamy Dungeon demo na naszym portalu zupełnie za darmo i bez konieczności rejestracji. Dzięki niej można zapoznać się z tą rewolucyjną grą bez najmniejszego ryzyka przegranej.

Dungeon slot – główne funkcje

Mimo swoich nawiązań do gier fabularnych Dungeon automat do gry pozostaje wierny podstawowym zasadom znanym z jednorękich bandytów. Niezależnie od tego, z jakim potworem przyjdzie nam walczyć i jakiej broni w tym celu użyjemy, ewentualna wygrana jest w pełni uzależniona od szczęścia i oparta na algorytmach RNG (ang. Random Number Generator).

Niewidzialna dla gracza siatka Dungeon za darmo opiera się na 5 bębnach i 1 linii symboli. Według informacji producenta jej zwrot dla gracza, czyli RTP wynosi 96,2%.

Ta nowoczesna gra wideo 3D oferuje szeroki wachlarz zakładów: minimalna dopuszczalna stawka to 0,1, a maksymalna aż 100. W Dungeon bez rejestracji używa się w tym celu 5000 wirtualnych monet.

Wśród dostępnych funkcji znajdziemy tu możliwość ustawienia trybu autoplay, darmowe spiny i rundy specjalne, czyli tzw. random events. Wśród symboli specjalnych znajdziemy tzw. Mimic. Nie występują natomiast typowe dla gier slotowych symbole Wild ani Scatter.

Tabela wypłat Dungeon

Wartość możliwych wygranych w Dungeon na prawdziwe pieniądze jest przyznawana na podstawie tzw. łupów (ang. loots). Im wyższa kategoria łupów, tym większy poziom ewentualnej wygranej.

Poniższa tabela przedstawia, jakie łupy można wygrać w walce z poszczególnymi potworami.

 • IMP

IMP 

 • Skeleton

Skeleton

 • Acolyte

Acolyte

 • Succubus

Succubus

 • Gargoyle

Gargoyle

 • Scary Spider

Scary Spider

 • Inferno

Inferno

 • Evil

Evil

 •   Mimic – 5 rodzajów losowo przyznawanych łupów

W zależności od koloru łupy podzielone są na 5 kategorii wskazujących ich wartość:

 • biały – zwykły
 • niebieski – niezwykły
 • żółty – rzadki
 • fioletowy – epicki
 • pomarańczowy – legendarny.

Aby obliczyć wartość wygranej w danej rundzie, należy:

 • obliczyć ilość łupów
 • sprawdzić wskaźnik, jaki odnosi się do każdego rodzaju łupu
 • wartość łupu określona jest jako kwota zakładu pomnożona przez wskaźnik
 • całkowita wygrana z danej rundy jest sumą wszystkich wartości łupów.

Dungeon – podstawowe zasady

Jak wygląda gra w Dungeon bez depozytu? Mechaniką nie różni się wcale od klasycznych slotów. Wystarczy wybrać wartość zakładu, klikając przyciski „+” lub „-” w polu BET, a następnie przycisnąć symbol dwóch skrzyżowanych toporów. Ich dłuższe przytrzymanie uruchamia tryb autoplay.

W sekcji BALANCE gracz może sprawdzić swoje aktualne saldo, a pole WIN pokazuje wygraną z danej rundy. Opis potworów wraz z częstotliwością i siłą ich ataków znajduje się w sekcji BESTIARY w prawej górnej części ekranu.

Po przeciwnej stronie ekranu znajduje się portret Bohatera wraz z opisem posiadanych przez niego broni i rodzajów zbroi. Wszelkie dodatkowe informacje o grze (zasady, tabela wypłat oraz ustawienie) dostępne są pod przyciskiem oznaczonym literą „i”.

Bonusy za grę w Dungeon

Oprócz trybu podstawowego w Dungeon gra znajdziemy również następujące funkcje bonusowe:

 1. RANDOM EVENTS – czyli przypadkowe wydarzenia. Mogą one zostać uruchomione po dowolnym spinie i należą do nich:
  1. Mimic – czyli potwór wyglądający jak skrzynia. Po wygranej walce gracz otrzymuje 5 losowo przyznawanych łupów. Ponadto, skrzynia, którą znajdzie w każdym z 6 pomieszczeń, pozwoli mu dodatkowo wzmocnić swojego bohatera (broń, zbroja) i zwiększyć szansę na ostateczną wygraną w lochach.
  2. Bad company – czyli podejrzane towarzystwo. W tej rundzie toczy się walka z 5 potworami, a szansa na wygraną wzrasta dwukrotnie.
  3. Big game – czyli wielka gra. W tym wydarzeniu gracz musi pokonać 5 różnych potworów, w tym jednego z najlepiej płacących. Prawdopodobieństwo uzyskania łupu od każdego z potworów wzrasta dziesięciokrotnie.
 2. HEALING POTIONS – czyli uzdrawiający eliksir. Można go znaleźć w skrzyni. Przywraca bohaterowi pełną siłę i zdrowie.
 3. DUNGEON – po przejściu przez 6 różnych pomieszczeń gracz w końcu trafia do lochów, gdzie czeka go walka z najgroźniejszym z potworów: Evil. Jeśli przegra i zostanie zabity – runda kończy się i gracz wraca do gry głównej. W przypadku wygranej – uzyskuje jackpota o wartości 5000x wartość zakładu.

Wypróbuj Dungeon za darmo

Jak widać, Dungeon bez logowania to automat slotowy inny niż wszystkie. Tym, którzy lubią nowoczesne rozwiązania i interesujące osiągnięcia graficzne, serdecznie polecamy wypróbować tę jedną z najnowszych propozycji Evoplay. My oceniamy ją na piątkę z plusem.

Dungeon Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
Brak
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
Brak
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
500 x 5000