Egypt Gods

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Egypt Gods – darmowy slot online

Piramidy, ukryte skarby, faraonowie, bogowie, świątynie i wszystko inne co związane ze starożytnym Egiptem – właśnie o tym jest gra slot Egypt Gods.  Za jej stworzenie odpowiada Evoplay i w tej grze znajdzie się wszystko, z czego jest ono znane. Piękna grafika, nastrojowa ścieżka muzyczna i intrygująca mechanika rozgrywki są tym, na co możesz tutaj liczyć. Cały czas towarzyszy Ci będą dwa czarne i tajemnicze posągi zlokalizowane po bokach ekranu. Poniekąd pełnią one rolę bohaterów gry hazardowej.

Jeśli masz chęć zagrania za darmo, to mamy doskonałe wieści. W Egypt Gods bez depozytu możesz zagrać już teraz na naszej stronie internetowej. Zero kosztów, zero formalności, tylko czysta zabawa czekają! Egypt Gods bez rejestracji to także sposobność na nabranie wprawy i przetestowanie różnych strategii. To zaowocuje wtedy, gdy zaczniesz grać w Egypt Gods na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy Egypt Gods

Egypt Gods automat do gry to wideo slot o dość prostej budowie. W tle cały czas będziesz mógł podziwiać płonące pochodnie, jednak gra nawiązuje też do klasycznej stylistyki. Rozgrywka toczy się na układzie złożonym z trzech rzędów i pięciu bębnów, a liczba linii wygrywających wynosi dziewięć.

W Egypt Gods demo jednostką jest waluta nazywająca się właśnie „demo”. Zakres dostępnych stawek zaczyna się od 0.1, a kończy na 100 jednostkach. Tak jak w większości slotów, tak i tu nie ujrzysz mnożnika, jackpota, czy gry bonusowej. Za to skorzystać możesz z darmowych spinów i profitów związanych z symbolami Wild i Scatter. Ponadto grę ułatwi Ci tryb autoplay oraz dostosowanie Egypt Gods do urządzeń mobilnych. Producent oficjalnie podał, że RTP wynosi zaś 94%.

Tabela wypłat Egypt Gods

W Egypt Gods online mieszają się symbole związane ze starożytnym Egiptem oraz klasyczne znaki karciane. Ich wartość sprawdzisz w tabeli poniżej.

Opis symbolu Nagroda – 5 symboli Nagroda – 4 symbole Nagroda – 3 symbole Nagroda – 2 symbole
Oko 555 111 11 1
Pies 222 44 5 0.5
Piramidy 200 20 2 0
Kot 88 12 3 0.5
Ptak 88 12 3 0.5
As 18 4.5 0.5 0
K 18 4.5 0.5 0
Q 10 3 0.5 0
J 10 3 0.5 0
10 10 3 0.5 0

Zwróć też uwagę na to, że symbol piramid to jednocześnie symbol Scatter i Wild.

Jak wygrać w Egypt Gods?

Żeby wygrać, trzeba na jednej z linii wygrywających wylosować te same symbole. Najlepiej by jednocześnie trafić ich pięć. Nawigacja jest minimalistyczna i prezentuje się tak samo, jak w wielu innych grach od Evoplay. W dolnym panelu sterowania znajdziesz:

  • Przycisk „i”, który powinieneś kliknąć przed pierwszą grą. W ten sposób będziesz miał bowiem okazję zapoznać się z instrukcjami zapewnionymi przez producenta.
  • Okienko „Balance”, gdzie sprawdzisz swój aktualny stan środków do gry.
  • Przyciski przy napisie „Bet”, którymi określisz stawkę spinu.
  • Duże kółko z dwoma strzałkami, które uruchamia obrotu bębnów. Pojedyncze kliknięcie sprawia, że odbywa się jedna Egypt Gods gra. Jeśli zaś przytrzymasz kółko, to aktywujesz tryb autoplay.

W Egypt Gods bez logowania oraz wersji na prawdziwe pieniądze statystyczne szanse na wygraną wynoszą niecałe 95%. Nie jest to wyjątkowo wysoka wartość, jednak wciąż każdy pojedynczy spin może przynieść spore wygrane. By zwiększyć swoje szanse na powodzenie, rozpocznij od grania w wersji demo i przynajmniej na początku dobieraj niewysokie stawki.

Bonusy Egypt Gods

Opcje bonusowe w Egypt Gods automat do gry wiążą się z symbolem piramid. Jako Wild zastępują one wszystkie inne znaki. Będąc równocześnie symbolem Scatter, mogą one Cię nagrodzić darmowymi spinami. Jeśli wylosujesz trzy symbole piramid, to otrzymasz aż 10 dodatkowych obrotów.

Co więcej, w dodatkowe spiny zaimplementowano funkcję rozszerzania się symbolu na inne bębny. Mówiąc prościej, jeden z losowo wybranych symboli rozciąga się na aż trzy pola. To może zwiększyć szanse na powodzenie. Zwróć jednak uwagę na to, że symbol Wild nie stanowi substytutu znaków, które pojawiły się na ekranie przez funkcję rozszerzenia.

Kolejną korzyścią jest to, że w trakcie dodatkowych spinów można ugrać kolejne gratisowe obroty. Warunkiem nadal jest trafienie trzech symboli piramid. Istotne znacznie dla rozgrywki ma też to, że dodatkowe obroty odbywają się po tej samej stawce, co runda standardowa.

Wypróbuj Egypt Gods za darmo

Egypt Gods to ciekawe połączenie klasycznych rozwiązań z video slotem. Z jednej strony rozgrywka jest prosta, przyjemna i dynamiczna. Z drugiej oprawa audiowizualna prezentuje się naprawdę dobrze i masz szansę zgarnąć nawet 10 darmowych spinów.

Polecamy Ci ten tytuł, jeśli chcesz się dobrze bawić. Jednocześnie przypominamy, że Egypt Gods za darmo czeka na Ciebie w naszym portalu. Rozpocznij zabawę, obierz strategię i przy odrobinie szczęścia będziesz mógł coś ugrać.

Egypt Gods Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
3
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie