Fair Roulette

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Fair Roulette online za darmo

Tematem naszej dzisiejszej recenzji jest automat online dotyczący najpopularniejszej na świecie gry stołowej. Jest nim Fair Roulette internetowa ruletka europejska, która pozwoli Ci zanurzyć się w emocjonującej rozgrywce polegającej na kręceniu kołem i obstawianiu kolejnych rozstrzygnięć. Twórcą tej gry jest firma World Match znana z wielu doskonałych automatów do gier hazardowych. A jak na tle konkurencji wypada Fair Roulette? Tego dowiedz się już za chwilę, jeśli oczywiście poświęcisz kilka minut na przeczytanie naszej dzisiejszej recenzji.

Naturalnie przygotowaliśmy dla Ciebie także Fair Roulette demo – jest to wersja o pełnej funkcjonalności, bez żadnych usuniętych opcji. Tylko nie można w niej dokonywać transakcji za pomocą standardowej waluty, gra demonstracyjna korzysta tylko z wirtualnych żetonów. Ale  nie nakładamy na Ciebie żadnych warunków, byś mógł uzyskać do niej dostęp. Po prostu ją uruchom i graj tyle, ile będziesz mieć ochotę. Bez rejestracji, bez płacenia, bez podawania danych osobowych, bez niczego.

Wykorzystaj tę możliwość do poznania wszystkich tajników tego automatu, co na pewno Ci się w przyszłości może przydać, gdy już będziesz rywalizował z wirtualnym krupierem grając w Fair Roulette bez depozytu i korzystając z oferty Twojego kasyna internetowego.

Podstawowe informacje o grze Fair Roulette

Na wstępie wspomnieliśmy o producencie Fair Roulette online, którym jest firma World Match. Tytuł ten pojawił się na rynku w maju 2022 roku i jest internetowym odpowiednikiem ruletki europejskiej – oznacza to prosty zestaw zasad, a także koło ruletki z 37 polami – 18 czarnymi, 18 czerwonymi oraz jednym zielonym polem oznaczonym numerem zero.

Współczynnik opłacalności dla graczy (Return to Player – RTP) wynosi tutaj 97,29%, jest więc typowy dla tej odmiany ruletki. Możemy tutaj postawić od 0,1 monety do aż 70 monet, przy czym dla każdego zakładu limit maksymalnej kwoty jest inny. W poniższej tabeli prezentujemy poszczególne zakłady, wygrane dla nich oraz rozpiętość stawki zakładów.

Zakład Wygrana Minimalny zakład Maksymalny zakład
Czerwone/czarne, parzyste/nieparzyste, 1 do 18, 19 do 36 1 do 1 0,20 4
Tuzin 2 do 1 0,20 4
Kolumna 2 do 1 0,20 4
Linia (6 numerów) 5 do 1 0,10 2
Square (4 numery) 8 do 1 0,10 2
Street (3 numery) 11 do 1 0,10 2
Split (2 numery) 17 do 1 0,10 2
Straight (pojedynczy numer) 35 do 1 0,10 2

Ciekawym rozwiązaniem jest to, że choć Fair Roulette hazardowa jest ruletką europejską, to jednak grając w nią możemy mieć wrażenie obcowania z wersją francuską – powodują to komentarze w języku francuskim oraz obecność bardziej rozbudowanej opcji zakładów o nazwie „race track”.

Fair Roulette – interfejs i obsługa gry

Fair Roulette gra online prezentuje się naprawdę znakomicie, jak przystało na tytuł z 2022 roku. Ekran gry wygląda jak zdjęcie z kasyna naziemnego, widzimy nie tylko sam stół do gry, ale nawet kawałek podłogi z ładną wykładziną. Centralną część ekranu zajmuje plansza z zakładami, a samo koło znajduje się w lewym górnym rogu.

Dolna część ekranu to z kolei panel sterowania składający się z typowych dla ruletek online elementów. Możemy tutaj zdefiniować nominał żetonu używanego do kolejnych zakładów, określić zasady gry automatycznej, ponowić zakłady z poprzedniej rundy, rozpocząć grę lub zapoznać się z opisem zasad.

Fair Roulette gra ma bardzo prostą obsługę – kliknij w interesujący Cię nominał żetonu, wybierz zakłady na kolejną rundę klikając w odpowiednie miejsca na stole, a potem kliknij przycisk PLAY znajdujący się w centralnej części panelu sterowania. Gra odtworzy ładną i starannie wykonaną animację, a za kilka sekund poznasz wynik zakręcenia kołem. Możesz wtedy ponowić grę jeśli chcesz.

Oczywiście z racji tego, że Fair Roulette jest klasyczną ruletką, to możesz w niej zastosować wszystkie strategie i metody, jakie tylko będziesz chciał. Dla początkujących dobrą opcją może być strategia oparta o progresję liniową, taka jak na przykład Martingale. Ale możesz też wybrać metodę Paroli, Labouchere’a, d’Alemberta, czy też dowolną inną. Warto skorzystać z wersji demonstracyjnej dostępnej na naszej stronie do sprawdzenia skuteczności każdej z tych metod w praktyce – to nic nie kosztuje, ale na pewno będzie bardzo pożyteczne!

Tytułem podsumowania

Fair Roulette internetowa to fantastyczna propozycja dla każdego miłośnika ruletki – niezależnie od tego, czy wolisz francuska, europejską, czy amerykańską, ten produkt spodoba się na pewno każdemu. Jest to najczystsza postać tej popularnej gry stołowej, doskonale wykonana, cechująca się ładną grafiką i dopracowaniem pod kątem najdrobniejszych szczegółów. Nie trzeba chyba też dodawać, że działa perfekcyjnie na telefonach komórkowych.

FAQ

Czy uda mi się gdzieś zagrać w Fair Roulette za darmo?

Zawsze do naszych recenzji dodajemy opisywane gry w wersji demonstracyjnej. Tak samo jest także i w tym wypadku – udostępniamy specjalnie dla Ciebie Fair Roulette za darmo, która to gra nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo, czy też pod względem liczby obrotów koła ruletki. Graj więc ile chcesz i baw się dobrze!

W jakich kasynach będzie dostępna Fair Roulette gra online?

Firma World Match ma bardzo restrykcyjne zasady dotyczące kasyn online, z którymi współpracuje – wybiera jedynie najlepsze i najbardziej renomowane witryny na rynku. Oznacza to, że gier takich jak Fair Roulette europejska ruletka powinieneś szukać tylko w kasynach o nieskazitelnej reputacji. Działa to także w drugą stronę – kasyna z grami tego producenta prawie na pewno będą prezentować najwyższą jakość!

Czy można zgarnąć spore wygrane grając w Fair Roulette online?

Ruletka nie jest grą, w której przy niewielkim nakładzie kosztów można trafić gigantyczne kwoty. Ale Fair Roulette ruletka pozwoli Ci stawiać do 70 monet (łącznie na wszystkie zakłady) na jedno zakręcenie kołem, co przy wygranej 35 do 1 może przełożyć się na atrakcyjne kwoty do wypłaty. Wszystko zależy oczywiście od tego, czego konkretnie oczekujesz od grania w ruletkę!

Czy da się grać w Fair Roulette na smartfonie?

Tak, bez żadnego problemu. Fair Roulette casino została dopracowana pod każdym względem tak, by można było w nią grać również na szerokiej gamie urządzeń mobilnych. Wystarczy Ci do tego przeglądarka internetowa, która obsługuje JavaScript i HTML5 – a więc po prostu praktycznie dowolna z dostępnych obecnie na rynku. Wtedy możesz bez problemu grać w tę ruletkę na smartfonie lub tablecie i nie przejmować się żadnymi kwestiami technicznymi.