Fenix Play

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Fenix Play za darmo

Fenix Play to gra od znanego i lubianego producenta Wazdan. Również i tym razem stajemy przed owocówką, która to jest jedną ze specjalności tego producenta. Oznacza to, że głównymi symbolami są owoce, które musimy ułożyć w określonych liniach, aby wygrać.

Wazdan słynie ze swojej uniwersalnej nawigacji, więc jeśli ktoś grał w jedną z gier Wazdana, to na pewno nie zgubi się w panelu sterowania, który umieszczony jest na samym dole ekranu.

Jeżeli więc chcecie zagrać w owocówkę, która jest przejrzysta, z jasnymi zasadami gry to na pewno Fenix Play jest dobrym wyborem. Zagraj w tę grę już teraz, na naszej stronie, całkowicie za darmo! U nas nie ma ukrytych opłat, nie musisz się nawet rejestrować!

Fenix Play slot – szczegóły gry

W Fenix Play mamy dostępne 3 bębny oraz 3 rzędy, na których losować będziemy symbole. Mamy również do dyspozycji 5 zwycięskich linii, niestety ich ilości nie możemy modyfikować w żaden sposób.

Jeżeli chodzi o grafikę, to jest ona po prostu przejrzysta. Nie spotkamy się tu z wybuchami czy dużą ilością efektów. Jest to po prostu grafika bez szaleństw. Symbole są wyraźne, nie są one animowane,  a wygrana nie powoduje dodatkowych efektów specjalnych na naszym ekranie.

Nawigacja Fenix Play jak już wcześniej zostało wspomniane jest Wazdanowym klasykiem. Na samym dole od lewej strony mamy ilość linii oraz postawiony przez nas zakład, a dokładniej wartość postawionej przez nas monety. Jedynie wielkość zakładu możemy zmienić spośród tych dwóch okienek. Następnym elementem w Fenix Play jest Cash bet i coin bet. Jeżeli chcemy, żeby wartość naszego zakładu była ukazana w monetach to decydujemy się na coin bet, jeżeli chcemy widzieć wartość w prawdziwej walucie, decydujemy się na cash bet. Oczywiście na samym środku naszego panelu jest przycisk rozpoczynający naszą rozgrywkę. Po prawej stronie od niego znajduje się max bet, czyli przycisk, który klikamy, jeśli chcemy postawić maksymalny zakład. Po prawej stronie od max bet mamy Balance, czyli nasze saldo. Ostatnim okienkiem informacyjnym w slocie Fenix Play jest Win, czyli okienko, w którym ukazuje się nam, ile wygraliśmy w danym losowaniu. Po prawej stronie od tego okienka znajduje się symbol określający prędkość naszej rozgrywki. W zależności od tego, co wybierzemy, może to być żółw, zając lub galopujący koń. Jak nie trudno się domyślić żółw jest najwolniejszym trybem gry, koń natomiast najszybszym.

Jak wygrać w Fenix Play?

No dobrze, wiemy już jak poruszać się po ekranie automatu do gry Fenix Play. Wiemy co zrobić, żeby postawić więcej środków, czas więc dowiedzieć się ile możemy wygrać, losując określoną kombinację symboli. W tej grze niestety wygrywają tylko 3 symbole, nie ma możliwości wygrania linii 2 symbolami. Przyjmijmy, że nasz zakład wynosi dokładnie 1 monetę.

  • 3 gwiazdki w zwycięskiej linii dają nam 75 monet.
  • 3 siódemki w zwycięskiej linii dają wygraną wynoszącą 50 monet.
  • 3 arbuzy w zwycięskiej linii to wygrana wynosząca 40 monet.
  • 3 winogrona w zwycięskiej linii dają wygraną 30 monet.
  • 3 dzwonki w zwycięskiej linii dają nam wygraną 20 monet.
  • 3 śliwki lub pomarańcze w zwycięskiej linii dają jedynie 10 monet.
  • Najmniej wygrywamy, losując 3 wiśnie lub cytryny w zwycięskiej linii. Nagroda wynosi w takim przypadku jedynie 5 monet.

Co więc zrobić, żeby wygrać w Fenix Play? Pozostaje nam nic innego jak próbować naszego szczęścia do skutku, najlepiej małą kwotą, jeśli gramy za prawdziwe pieniądze. U nas grając za darmo, nie musisz się jednak martwić, czy obstawiłeś za dużo, czy za mało kredytów. W końcu nic za to nie płacisz i za każdym razem, jeśli tylko będziesz chciał, możesz odnowić ilość kredytów również całkowicie za darmo. Spróbuj i przekonaj się sam, czym jest darmowa rozgrywka!

Odrodzenie owocówek

RTP w Fenix Play wynosi dokładnie 96,44%. Nie jest to najwyższy współczynnik, ale na pewno prędko nie wytracimy wszystkich naszych środków, grając stawką minimalną. Czy warto zagrać i czy dzięki tej grze możemy stwierdzić, że owocówki odrodziły się jak feniks z popiołów? Nie do końca, Fenix Play ma jeden wielki minus. Poza grą bonusową w postaci wybierania kart czarnych lub czerwonych w momencie wygrania losowania, ta gra nie oferuje żadnych bonusów. Nie ma tutaj darmowych spinów, kart wild lub scatter. Co dobrego możemy powiedzieć więc o tej grze? Jest to prosta owocówka w sam raz na początek przygody z grami slotowymi online. Przekonaj się sam i zacznij rozgrywkę za darmo na naszej stronie, bez rejestracji i wpłacania pieniędzy. Czekamy na Ciebie!

Fenix Play Szczegóły gry

Producent:
Wazdan
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
5
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie