Fruit Blast

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.75 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Fruit Blast za darmo

W przypadku tej gry hazardowej, już po samej nazwie można się domyślić co jest tematem przewodnim automatu Fruit Blast. Wyprodukowana przez austriackiego dewelopera gier hazardowych, firmę Novomatic, gra Fruit Blast przyciąga do siebie graczy prostym i przejrzystym interfejsem oraz starannie wykonaną szatą graficzną. Fruit Blast to tradycyjny owocowy 5-bębnowy slot z 10 liniami wygrywającymi. W grę możemy zagrać online na stronach wielu kasyn internetowych, zarówno za prawdziwe pieniądze, jak i za darmo. Dla tych, którzy chcą wypróbować tę grę, przygotowano bezpłatną wersję, a co najważniejsze nie jest do tego wymagana rejestracja. Ponadto, jak na produkty od Novomatic przystało, w grę możemy zagrać na urządzeniach mobilnych.

Fruit Blast – opis gry

Fruits Blask to gra, podczas której można zobaczyć, na kręcących się bębnach, tradycyjne symbole, które kojarzymy z podobnych gier. Układy, na które gracze będą wyczekiwać, składają się z wisienek, pomarańczy, śliwek, arbuzów, winogron, symboli BAR, dzwonków, siódemek oraz symbolu Jokera. Gra oferuje także grę bonusową – w ryzyko (risk). Polega ona na tym, że po trafieniu zwycięskiego układu, gracz ma możliwość podwojenia swojej wygranej. Gdy odgadnie jaki kolor ma zakryta karta (czerwony lub czarny) podwaja swoją wygraną. Jednakże jeżeli mu się to nie powiedzie to straci całą wygraną. Jak przystało na sloty do gier od producenta Novomatic w grze można użyć funkcji automatycznego odtwarzania (autoplay), dzięki której bębny maszyny będą wprawiane w ruch automatycznie, zaś wszelkie ewentualne nagrody będą zbierane, z pominięciem gry w ryzyko.

Jak Wygrać w Fruit Blast?

Celem graczy jest trafienie układu 3, 4 lub 5 identycznych symboli w danej linii wygrywającej, patrząc od lewej do prawej strony. Wówczas gracz inkasuje kwotę nagrody, którą stanowi iloczyn stawki i mnożnika dla przypisanego układu. Zgodnie z informacją podaną przez producenta minimalny zakład wynosi 0,1, natomiast maksymalny 100. Interfejs Fruit Blast jest intuicyjny, zaś nawigacja nie powinna sprawiać kłopotów, w szczególności początkującym, niedoświadczonym graczom. Gdy gracz wniesie stawkę (której wartość wyświetla się w prawym dolnym rogu), wciśnięcie przycisku spin, rozpoczyna zabawę. W lewym dolnym rogu mamy możliwość wyłączenia dźwięku oraz przejrzenia tabeli wypłat.  Zważywszy na to, że Fruit Blast jest w gruncie rzeczy klasyczną grą owocową, to tabela odzwierciedla dotychczasową hierarchię owocków. Należy wspomnieć, że najmniejszą wygraną zapewniają wisienki, śliwki i pomarańcze, zaś najwyższą wygraną dadzą graczom symbole jokera oraz czerwone siódemki. Współczynnik wygranej będzie zależeć od wartości postawionej stawki oraz wartości trafionej kombinacji identycznych symboli.

Bonusy Fruit Blast

Bonusy w Fruit Blast są ograniczone do postaci jokera, który pełni nie tylko funkcję tzw. dzikiej karty (wild symbol), ale także symbolu scatter. Funkcja wild polega na tym, że joker może zastąpić jakikolwiek innych symbol. Funkcja scatter polega na uruchomieniu do 10 darmowych obrotów. Niedoświadczonych graczy zachęcić można do drobiazgowego poznania reguł gry, celem rozwiania wszelkich późniejszych wątpliwości.

Fruit Blast – nasza ocena

Fruit Blast olśniewa świetną szatą graficzną, w której wszystkie elementy są pięknie wykonane. Choć Fruit Blast nie posiada jackpota oraz innych nowoczesnych funkcji dodatkowych znanych z innych gier, to jest niesamowicie grywalna i zapewni graczom wiele godzin wspaniałej zabawy.

Fruit Blast Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
10
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak