Fruit Shop

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.54 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Kolejny zieleniak w kasynie online

Fruit Shop firmy Net Entertainment to slot o pięciu bębnach i piętnastu liniach wygrywających. Osadzony w tematyce klasycznych fruit machines zaskakuje efektowną grafiką i dynamiczną rozgrywką. Zasady gry nie odbiegają od ustalonego od lat schematu: przyciskami „BET LEVEL” i „COIN VALUE” wybieramy liczbę monet i ich nominały, potem pozostaje już tylko wprawić bębny w ruch.

Deszcz gratisowych spinów

Główną atrakcję slota Fruit Shop online stanowią darmowe spiny. Funkcjonalność tę można uruchomić na kilka sposobów: już dwa symbole wisienek na linii wygrywającej wystarczą do uzyskania jednego darmowego spinu. Za pięć takich symboli zostaniemy obdarzeni pięcioma bezpłatnymi spinami. Nieco inaczej wygląda sytuacja z pozostałymi symbolami. Śliwki, arbuzy, pomarańcze i cytryny gwarantują darmowy spin dopiero za trafienie trzech symboli. To jednak nie koniec – w trakcie gratisowej rundy można wygrać kolejne darmowe spiny i to nie tylko za trafienie wyżej wymienionych symboli, ale także asa, króla, damy, waleta oraz dziesiątki!

To co się da pomnóż przez dwa

Wszystkie wygrane uzyskane podczas darmowej rundy są podwajane. Jest to atut, jakim nieczęsto mogą pochwalić się gry automaty hazardowe. W grze występuje symbol wild (ikona Fruit Shop). Może się on pojawiać na trzech środkowych bębnach. Kiedy wild stanowi część wygrywającej kombinacji, wygrana również jest podwajana. Oznacza to, że w trakcie darmowych rund, wygrane, w których brał udział symbol wild będą podlegały mnożnikowi 4x!

Jackpot, czyli maksymalna gratyfikacja wynosi 2,000 monet i wypłacana jest za uzyskanie 5 symboli wisienek na linii wygrywającej. Warto wspomnieć, ze w przypadku trafienia więcej niż jednej kombinacji wygrywającej, liczyć będzie się jedynie ta najwyżej płatna.

Maszyny hazardowe Fruit Shop – podstawowe atrybuty

 • typ: video slot
 • liczba bębnów: 5
 • liczba linii wygrywających: 15
 • stawki zakładów: od 1 do 10 monet
 • nominały monet: od 0,01 do 0,10
 • symbol wild: tak, ikona Fruit Shop
 • symbol scatter: brak
 • darmowe spiny: tak, od 1 do 5
 • mnożnik: tak, 2x
 • bonusowa: brak
 • autoplay: tak

Końcowe wrażenia

Podobnie jak inne darmowe gry Fruit Shop w inteligentny sposób łączy znane i lubiane cechy posiadane przez klasyczne automaty online z nowoczesną, przyciągającą wzrok grafiką oraz szybką, energetyczną rozgrywką. Obfitość darmowych spinów sprawia, że mimo swojej prostoty gra jest niezwykle emocjonująca. Warto wspomnieć, że gry typu jednoręki bandyta firmy Net Entertainment, są wyposażone w rozbudowany system pomocy. Slot Fruit Shop za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zagraj w gry na automatach bez rejestracji i bez konieczności pobierania plików instalacyjnych.

Fruit Shop Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
15
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie