Gryphon’s Gold

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Złoto gryfów w zasięgu ręki

Gryfy to mityczne stworzenia o wyglądzie lwa z głową i skrzydłami orła. Ich najstarsze wizerunki pojawiły się około 5,000 lat temu, na maszyny hazardowe gryfy trafiły stosunkowo niedawno, za sprawą firmy Novomatic i jej video slota Gryphon’s Gold. To właśnie gryfy, krasnoludy, jednorożce i inne postaci rodem z powiesci fantasy są bohaterami tej gry na automatach. Interfejs Gryphon’s Gold ma z założenia przypominać pierwowzór, który swego czasu królował w wielu kasynach całego świata. Od strony graficznej gra nie przedstawia się imponująco, obrazy sprawiają wrażenie żywcem przeniesionych z komputera Commodore 64. Być może z tego powodu firma Novomatic wypuściła później ulepszoną wersję opisywanej gry, nadając jej nazwę Gryphon’s Gold Deluxe.

Stare, sprawdzone mechanizmy

Gryphon’s Gold online nie różni się specjalnie od innych tytułów studia Novomatic – Book of Ra czy Dolphin’s Pearl. Gracz ma do dyspozycji pięć bębnów i dziewięć linii wygrywających. Na każdą z linii możemy postawić od jednej do dwustu monet, zatem maksymalna kwota zakładu wynosi 1,800 monet. Najwyżej płatną kombinacją jest ta składająca się z 5 symboli Gryfa. Otrzymamy za nią 1,800,000 monet, oczywiście pod warunkiem, że graliśmy za najwyższą stawkę. Gryf pełni również rolę symbolu wild – zastępuje pozostałe ikony, za wyjątkiem scattera. Kiedy wild znajdzie się na linii wygrywającej nasza gratyfikacja ulega podwojeniu. Scatter symbolizowany jest przez Entów czyli Pasterzy Drzew. Pojawienie się na ekranie minimum trzech tego rodzaju symboli powoduje aktywację 15 darmowych spinów, podczas których wszystkie wygrane mnożone są przez trzy. Ponieważ w trakcie gratisowych rund mamy szansę na ponowne uaktywnienie darmowych spinów, przy odrobinie szczęścia możemy, za sprawą „bonusowej” gry slotowej, opuścić kasyno z pokaźną sumą na koncie.

Gry automaty – fakty i schematy

  • typ: video slot
  • liczba bębnów: 5
  • liczba linii wygrywających: 9
  • stawki zakładów: od 1 do 200 monet na linię
  • nominały monet: 1,00
  • symbol wild: tak, wizerunek Gryfa
  • symbol scatter: tak, ikona Entów
  • darmowe spiny: tak, 15
  • runda bonusowa: brak
  • autoplay: tak

Smak odgrzewanej jajecznicy

Tak jak inne darmowe gry hazardowe Gryphon’s Gold firmy Novomatic powiela pewien łatwy do rozpoznania schemat. Wprawne oko gracza bez trudu rozpozna charakterystyczny wygląd interfejsu, wachlarz dostępnych opcji czy wysokość wygranych. Z tego też powodu po Gryphon’s Gold sięgną raczej starsi, wychowani na stacjonarnych automatach wrzutowych gracze. Pozostali będą preferować nowocześniejsze gry jednoręki bandyta, w takim wydaniu nie wydaje się szczególnie atrakcyjny. Liczne automaty online, włączając Gryphon’s Gold za darmo są dostępne na stronach naszego serwisu. Zagraj bez rejestracji. Nie wymagamy również pobierania jakichkolwiek plików.

Gryphon’s Gold Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.5
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
2
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
9000