Gypsy Rose

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Cyfrowe gry maszyny czy kuglarskie sztuczki

Jeśli wierzysz w magiczną moc kart tarota, a na widok cyganki nie przechodzisz na drugą stronę ulicy – mamy coś dla ciebie. Gypsy Rose to slot 3D jednego z liderów cyfrowego hazardu, firmy Betsoft Gaming. Gra, oprócz efektownej grafiki wysokiej rozdzielczości ma do zaoferowania wiele atrakcyjnych bonusów. Gypsy Rose to przykład współczesnej hazardowej gry na automatach, która nie trzyma się kurczowo tradycji i stawia na nowoczesne rozwiązania.

Zagraj piękny cyganie w kasynie

Gypsy Rose to slot pięciobębnowy, z trzema rzędami symboli i trzydziestoma liniami wygrywającymi. Na ekranie oprócz rzecz jasna bębnów i symboli, możemy zobaczyć fragmenty cygańskiego taboru, oraz samą Rose, wpatrującą się w kryształową kulę.

Symbole na które należy zwrócić szczególną uwagę to cyganka Rose, księga zaklęć, kruk oraz eliksir miłości – są one kluczem do aktywowania ukrytych w slocie Gypsy Rose online funkcji bonusowych. Ikona wild występuje jedynie na bębnach 1 i 5, ale w zamian oferuje dodatkową funkcjonalność, o której przeczytacie za chwilę.

Widzę gry automaty, ciemnowłosą piękność i górę pieniędzy

Niekwestionowanym królem tej gry jednoręki bandyta jest symbol kryształowej kuli, występujący ma środkowym bębnie, ponieważ jest on narzędziem do odblokowania większości bonusowych funkcji.

  • Love Potion Free Spin – darmowe spiny, które są aktywowane, kiedy po obu stronach kryształowej kuli znajdą się symbole eliksiru miłości
  • Crow Wild Respin – dwa symbole kruka w sąsiedztwie kryształowej kuli, przekształcają się w ikony wild, po czym następuje ponowny spin, z symbolami wild unieruchomionymi w tym samym miejscu.
  • Magic Book Instant Win – symbole księgi zaklęć na bębnach 2 i 4, w jednej linii z kryształową kulą dają graczowi natychmiastową wygraną w wysokości do 20x kwoty zakładu
  • Tarot Card Bonus – kombinacja dwóch symboli z wizerunkiem Cyganki Rose i kryształowej kuli powoduje aktywację bonusowej rundy, w której musimy dokonać wyboru siedmiu spośród 15 kart. Wysokość nagrody zależy od figur i kolorów jakie wybraliśmy.
  • Jeśli po zakończeniu spinu symbole wild wylądują na bębnach 1 i 5, Cyganka Rose rzuca na bębny kilka dodatkowych ikon wild, po czym wynik spinu jest oceniany ponownie.
  • Duble Up – to prosta gra losowa typu „orzeł czy reszka”, w której mamy okazję podwoić swoją wygraną

Kawał dobrej, wróżbiarskiej roboty

Gypsy Rose to miły dla oka, pełen bonusowych niespodzianek slot 3D. Z czystym sumieniem można polecić go zarówno początkującym graczom jak i tym, dla których maszyny hazardowe nie mają tajemnic. Gypsy Rose za darmo oraz inne automaty online, bez rejestracji i pobierania plików, wypróbujesz na naszej stronie. Zagraj i sprawdź jaka przyszłość czeka na ciebie w kryształowej kuli Rose.

Gypsy Rose Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
30
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak