Hellboy

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Wypuszczona na rynek przez firmę Microgaming gra Hellboy posiada 5 bębnów i 20 linii wygrywających. Ta wciągająca gra typu maszyna slotowa dysponuje pięknie zaprojektowaną szatą graficzną, jak również mnóstwem kreatywnych możliwości. Tematem tej gry typu automaty online jest znany, mroczny komiks Hellboy, z którego wiele motywów i postaci będzie przewijało się podczas rozgrywki.

Opis gry Hellboy online

Nazwa gry na automatach może dawać ponure wrażenie i w pełni jest to wrażenie słuszne, bo produkt ten jest nawiązaniem do popularnego komiksu firmy Dark Horse Comics, którego bohaterem jest klasyczny diabeł. Firma Microgaming wykorzystała ten motyw na zasadach licencji, to okazało się strzałem w dziesiątkę. Ponadto gra oferuje krystalicznie czyste efekty dźwiękowe.

Premie dla gry maszyny Hellboy mają duży wachlarz unikalnych funkcji, są tak opracowane, że gra nigdy nie wydaje się zbyt monotonna. Podczas gry można zdobyć symbole scatter, wildy, włączyć rundy bonusowe lub wygrać darmowe spiny.

Logo Hellboy służy jako typowy wild, który zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem mnożników, a scatterem jest pięść. W dodatku w grze występują wszyscy najważniejsi bohaterowie komiksu, obok samego Hellboya miłośnicy serii znajdą tutaj także Liz Sherman, profesora Bruttenholma i wielu innych. Całość utrzymana jest we wspaniałym, mrocznym klimacie i wciąga bez reszty.

Ile można wygrać w Hellboy?

Maszyny hazardowe Hellboy aktywują 10 darmowych obrotów, jeżeli pokaże się 3 lub więcej razy na bębnach. Podczas gry możesz zebrać także inne symbole, na przykład trzy scattery aktywują darmowe hazardowe gry Hellboy, w której musisz znaleźć ukryty artefakt mocy. Gra bonusowa ma łącznie cztery poziomy, kończy się w momencie odkrycia zaginionych członków Twojej ekipy.

Znajdziesz tutaj także specjalny tryb o nazwie Supernode, w którym otrzymasz 10 darmowych spinów i trzy wildy na stałe na bębnach. Ogólnie rzecz biorąc, maksymalna wygrana wynosi 10 tysięcy monet, co przy maksymalnym zakładzie daje 200 tysięcy euro. Maksymalny zakład tej gry jednoręki bandyta to 20 euro, a minimalny to zaledwie 1 cent.

Graj za darmo w Hellboy

Ale tuż przed rozpoczęciem gry w Hellboy mamy słowo ostrzeżenia dla wielu z was. Ta gra może wciągnąć cię bez reszty i jeśli nie znasz biegle jej zasad, możesz szybko stracić kilkadziesiąt euro – a na pewno tego byś nie chciał.

Dlatego aby dać Ci możliwość wypróbowania tej gry automaty, poznania jej zasad i po prostu oceny, czy spełnia ona Twoje oczekiwania, czy raczej Ci nie pasuje – oferujemy opcję gry zupełnie za darmo.

Czyli uczysz się gry, poznajesz jej możliwości, ale nie płacisz za to ani grosza! Zagraj w naszym serwisie, tam właśnie oferujemy ci możliwość grania w Hellboy za darmo, bez rejestracji, czy innych niepotrzebnych formalności.

Hellboy Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak