Hitman

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Hitman to tytuł, który zapewne zainteresuje słynnej serii gier o płatnym zabójcy, ale skierowany jest naturalnie nie tylko do nich. Gra została wypuszczona na rynek przez firmę Microgaming i czerpie pełnymi garściami z doświadczeń tego producenta uzyskanych dzięki wielu poprzednim tytułom z kategorii automaty hazardowe online.

Czy warto więc zainteresować się tą pozycją? Postanowiliśmy pójść na rękę wielu pytającym o to czytelnikom i przyjrzeć się dokładnie, co też ta gra może zaoferować potencjalnie zainteresowanym nią graczom.

Ogólny opis gry

Jak napomknęliśmy już na początku, gra wykorzystuje postać zabójcy z niezwykle popularnej gier z serii Hitman. Teraz gracze mogą także oddać się rozrywce hazardowej grając w swój ulubiony tytuł!

Jako że jest to produkt firmy Microgaming, zawiera właściwie wszystkie funkcje, jakie mają powszechnie także inne gry automaty tego producenta – czyli pięć bębnów, trzy wiersze aktywne, 15 linii wypłat, a także liczne wildy, scattery, gry bonusowe, darmowe spiny i wiele innych atrakcji.

Maksymalny zakład na jeden spin wynosi 75 euro, należy w tym celu ustawić monetę na 25 centów, 15 aktywnych linii oraz 20 monet na linię. Minimalny zakład to zaledwie 1 cent – czyli moneta o wartości 1 centa, 1 linia i jedna moneta na linię.

Maksymalne wysokości wygranych

Podobnie jak w przypadku innych gier z tego gatunku, tak i w przypadku gry na automatach Hitman wysokość wygranej uzależniona jest od dwóch rzeczy. Pierwszą z nich jest maksymalny mnożnik uzyskany w trakcie rozgrywki, a drugą wysokość zakładu początkowego.

Na mnożnik gry jednoręki bandyta wpływ mają symbole scatter (insygnia Hitmana) zdobywane na bębnach, zasada jest taka w Hitman, że trzy scattery na bębnach oznaczają wypłatę 6,000 monet. Inne symbole pełniące rolę scatterów to laptop oraz 18.

Maksymalna wygrana w tej grze wynosi 270 tysięcy monet, można ją uzyskać trafiając trzy symbole laptopa ze słowem BONUS na bębnach 3, 4 oraz 5. Standardowe symbole pozwalają wygrać do 4,000 monet, ale najniższe stopnie wygranych rozpoczynają się już od trafienia dwóch symboli, a nie jak to zwykle bywa 3.
Cechy specjalne

Od gry maszyny ciężko wymagać jakichś specjalnych nowości, tak więc nie ma ich zbyt wiele w Hitman. Specjalnie użyliśmy sformułowania „zbyt wiele”, bo jednak jakieś są. Przede wszystkim trafienie odpowiedniej liczby scatterów oprócz wygranej daje graczowi darmowe gry Hitman, a konkretnie 18 spinów za 3 scattery z mnożnikiem x2.

Ogólna ocena

Według nas Hitman online zasługuje na 4 gwiazdki spośród możliwych pięciu. Nie jest jakimś przełomem na rynku, ale wyróżnia się z grupy gier średnich oferując sporo zabawy i wciągającą rozgrywkę. Do pięciu gwiazdek brakuje jednak temu tytułowi czegoś naprawdę imponującego, jak progresywnego jackpota, czy znacznie wyższych wygranych, bądź unikatowego rozbudowania funkcjonalności gry, jak to mają niektóre inne automaty online.

Zagraj w naszym serwisie, gdzie znajdziesz opcję grania w Hitman za darmo – nie musisz w tym celu pobierać niczego na dysk, ani się rejestrować. Po prostu klikasz w wybrany tytuł i grasz do woli!

Hitman Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
15
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak