Hot Fruits Deluxe

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Hot Fruits Deluxe za darmo

Dla tych, którzy perfekcyjnie odnajdują się w owocówkach, przychodzimy z recenzją gry od Amatic — Hot Fruits Deluxe. Ten klasyk przełożony w 2020 roku na wirtualną rzeczywistość slotów online dostarczy graczom tego, czego oczekują: kręcące się na bębnach owoce i siódemka, które mogą podwoić wygraną, a wszystko dzieje się za sprawą slotu na czerwonym tle, który podgrzewa atmosferę.

Gra darmowa hazardowa to nic skomplikowanego, choć bardzo polecamy ci sprawdzić wersję za darmo, w którą zagrasz tutaj. Jako element dodatkowy w tej maszynie możesz spodziewać się nawet wilda. Przetestuj z nami, jak działa Hot Fruits Deluxe. Zanim zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze, warto użyć wersji próbnej maszyny. Jeśli chodzi o zakamarki gry i cechy charakterystyczne, to chętnie wprowadzimy cię w szczegóły.

Hot Fruits Deluxe slot – opis gry

Ten automat do gry występuje w typie klasycznej maszyny wrzutowej przełożonej na realia internetowe. Pod względem budowy spodziewaj się prostego układu planszy 3×3. Oprócz trzech bębnów Hot Fruits Deluxe ma 5 linii wygrywających, których liczbę od 1 do 5 dopasowuje gracz wedle własnego uznania. Jak poruszać się po tym slocie? Plansza jest intuicyjna, a opcje następujące.

Prawa strona Ikonka ?, gdzie polecamy ci zajrzeć, zanim obstawisz zakład, ponieważ zawiera ona zwycięskie kombinacje
układ linii wygrywających, który możesz obejrzeć i zorientować się graficznie
ogólne zasady, które znajdziesz po kliknięciu przycisku ze znakiem paragrafu §
Panel sterowania (dół strony) Prawa strona panelu Spin, czyli obracające się strzałeczki, którymi rozpoczynasz grę
“+” i “-” obok spina, którymi zmniejszasz, bądź zwiększasz stawkę
Autoplay, czyli graj na automatyczne odtwarzanie. Możesz zatrzymać bębny, przyciskając Autoplay jeszcze raz
Max Bet, gdzie od razu możesz wybrać zakład maksymalny
Lewa strona panelu (w czarnych polach) Wybierasz ilość linii (Lines) od 1 do 5
Widzisz stawkę zakładu (Bet)

Jak wygrać w Hot Fruits Deluxe?

Znając już obsługę slota, przejdźmy do zasad. Niezależnie, na ilu liniach rozgrywa się gra, wygrywasz, zbierając te same symbole, licząc od lewej do prawej. Tutaj dla graczy jest niespodzianka, ponieważ slot zawiera symbol Wild, który zastępuje inne symbole.

Co więcej, przez uzyskanie wszystkich takich symboli możesz podwoić wygraną. Ten wild w liczbie trzech jest także najbardziej wartościowym symbolem. Zaczynając od niego, przedstawmy wartości poszczególnych piktogramów, których napotkanie skutkuje wygraną pomnożoną o nasz zakład.

3 symbole na linii

Wartość wygranej w stosunku do zakładu

Wild: Hot Fruits 160x
Siódemka (7) 80x
Gwiazda 40x
Arbuz 20x
Dzwonki 16x
Śliwka, pomarańcza, cytryna 8x
Wisienki 4x

Jak widzisz, tutaj oprócz siódemki króluje wild, który jest wielofunkcyjny. Szukaj gorących napisów Hot Fruits, bo to właśnie one są symbolem pożądania! Przechodząc do tego, jak producent obmyślił wszystkie ekstra wygrane, sprawdźmy, jak dokładnie działa ten slot pod kątem bonusów.

Bonusy Hot Fruits Deluxe

W tym slocie nie znajdziesz rundy darmowych spinów, a wisienką na torcie jest symbol Wild. Czego możesz oczekiwać, jeśli trafisz na Hot Fruits?

  • Zastępowanie innych symboli: W tej odsłonie wild wspomaga wygrywanie i napotkanie go na którejś z linii jest nagradzające;
  • 3 symbole to wygrana rzędu 160-krotności stawki zakładu.

Jakie dodatkowe bonusy czekają graczy w tej grze? Jeśli bębny pokryją się dziewięcioma symbolami o tej samej wartości, to licz na multipliera x2 do wygranej! Nieważne, jaki to symbol, bo jeśli bębny zapełnią się, to mnożnik ma swoje zastosowanie i podwajasz wygraną.

Hot Fruits Deluxe w pigułce

W przypadku owocówek należy zadać sobie podstawowe pytanie: Jaką satysfakcję daje nam gra w owocówki? Tutaj Amatic nie jest producentem, który przełamał standardy i stworzył coś nowatorskiego. W tej grze założenie jest jednak inne. Chodzi przede wszystkim o to, żeby użytkownik mógł w zasadzie od pierwszej minuty zacząć grę, nie zastanawiając się nad tym, co zwiastują kolejne “fajerwerki” w postaci występujących tłumnie animacji i przycisków. Pod tym kątem gra na pewno spełnia swój cel.

Grając w sposób łatwy na trzech bębnach, możesz mieć dodatkową przyjemność z kilku urozmaiceń. Chociażby wprowadzenie wilda to nieobowiązkowy element, który umila grę, nie komplikując jej zbytnio. Duży plus Hot Fruits Deluxe dostaje u nas za przedstawienie szczegółów wygranej, która po udanym spinie podsumowuje dokładnie jej wartość i dolicza nam kwotę.

Hot Fruits Deluxe Szczegóły gry

Producent:
Amatic
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
5
Min. liczba żetonów na spin:
1
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1000
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak
Jackpot:
160000