Jackpot 6000

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.7 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

 Jackpot 6000 jako alternatywa tradycyjnego jednorękiego bandyty

Spośród wielu propozycji w obecnej dobie rozrywki produkcja NetEnt nawiązuje do klasycznych rozwiązań kasynowych, takich, jak tradycyjne darmowe gry hazardowe jackpot.
Silnik gry oparty został o 3 bębny i 5 linii, aby można było obstawić każdą z linii w rundzie. Jackpot 6000 online przypomina graficznie maszyny hazardowe rodem z Las Vegas, gdzie losuje się owoce, aby ułożyły zwycięski ciąg. Interfejs umożliwia nam kliknięcie przycisków Zagraj naprawdę (stawki za pieniądze), Wrzuć żeton, Zbierz (obecne żetony), Transfer (doliczenie żetonów do konta), Zakład, Maksymalny Zakład, Losuj. Ponadto mamy opcje Szybkiej gry (szybsze przesuwanie owoców w linii), Efektów dźwiękowych (można je wyłączyć) i Pomoc.

Czy można zagrać w Jackpot 6000 za darmo?

Oczywiście, jest to możliwe w trybie Gra dla zabawy, a także mamy do dyspozycji następujące opcje:

  • zakład 1:1, czyli 1 żeton za linię, a także 10:5 (wszystkie linie), czyli 2 żetony za linię
  • możliwość zmiany wartości żetonu na nominał 0,10 lub 0,20 EURO (przyciski 10 i 20 w prawym dolnym rogu)
  • różne tryby gry, takie, jak – Dla zabawy, Orzeł i reszka oraz Supermeter
  • podwójne wygrane (2x) dostępne są we wszystkich trybach poza Supermeter i wygranymi z dżokerów

Maszyny hazardowe typu Jackpot 6000 – dostępne tryby gry

  • tryb Dla zabawy – darmowe hazardowe gry Jackpot 6000 umożliwiają rozgrywkę bez konieczności wpłat, można się tutaj zapoznać z interfejsem i sprawdzić wszystkie opcje, ale nie mamy dostępnej opcji trafienia jackpotu (czyli najwyższej wygranej) oraz historii losowań
  • tryb Orzeł i Reszka – tutaj wybiera się odpowiednią ikonę zakładu, obstawiając orła lub reszkę i w zależności od wyniku, grasz dalej lub wracasz do podstawowego trybu gry, można tu również zrobić zakład za część wygranej. Aby wejść w ten tryb, najpierw trzeba zgarnąć żetony z losowań, jednak nie jest on obligatoryjny, można z niego całkowicie zrezygnować po kliknięciu opcji Zbierz
  • tryb Supermeter (meter – z ang. licznik) – aby w niego wejść, należy wykonać zakład 10:5, a następnie po przelosowaniu linii, jeśli ukażą się 3 identyczne owoce w jednej z nich albo 2 dżokery na taśmie, wówczas jest to wygrana, którą można pobrać lub kontynuować rozgrywkę. W przypadku przegranej żetony nieużyte w tym zakładzie przechodzą na konto kredytów, a gra automatycznie się kończy. Taka sytuacja następuje również wtedy, gdy wygrana wyniesie ponad 6,000 żetonów. Przy czym dwa dżokery mogą dawać zwycięstwa o sumie między 10 a 6,000 żetonów

Jackpot 6000 ciekawe dodatki

Jackpot 6000 jest klasyczną grą, ciężko więc jest się spodziewać bonusów oraz promocji. Jest to jednak bardzo popularny automat, więc musi mieć on w sobie coś, co przyciąga graczy. Okazuje się, że jest to specjalny tryb Supermeter. Działa on w ten sposób, że kiedy wygrywasz pieniądze w zwykłym trybie gry, możesz przenieść te pieniądze do wyżej wymienionego trybu. Dzięki nim możesz rozpocząć swoją szansę, a kiedy wylosujesz dwa Jokery, dostajesz tajemniczą nagrodę, która może wahać się od 10 monet do aż 6 000 monet (stąd nazwa tego slotu). W normalnych warunkach Joker jest symbolem wild, co jest również sporym ułatwieniem.

Te automaty online zbierają wyniki ze wszystkich linii

A to oznacza, że każda wygrana jednocześnie jest sumowana z każdej linii osobno. Co istotne, zawsze widzi się sumę wygranych na panelu nad liniami, co ułatwia rozeznanie. Na naszej stronie można korzystać z darmowej rozgrywki bez instalowania jakichkolwiek programów, rejestracji czy ściągania danych, wystarczy tylko wejść – i już można podjąć wyzwanie.

Jackpot 6000 Opinie

Oczywiście interesują Cię opinie na temat slotu Jackpot 6000 i tego, co mówią o nim inni gracze. Jeśli wybrałeś właśnie ten automat, to masz szczęście, ponieważ jest on ceniony przez graczy. Według ich opinii, zawiera ta gra wszystko, co powinien mieć dobry slot.

Najważniejsze jest to, że Jackpot 6000 jest prostym automatem. Właśnie z tego powodu zadowala graczy na każdym poziomie, i tych początkujących, a także tych doświadczonych. Zaletą slotu jest również ładna szata graficzna, która przyciąga graczy i możliwość zagrania w ten slot zupełnie za darmo na naszej stronie. Każdy, kto chce poćwiczyć, może to zrobić bez wydania nawet złotówki.

Jackpot 6000 Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
5
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
0.10
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie