Jumanji

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Jumanji Online za Darmo

Osoby, które obejrzały lub przeczytały historie wciągającej gry Jumanji mogą dzięki firmie NetEnt zanurzyć się w tajemniczy świat Jumanji online. Automat o tej nazwie doskonale oddaje charakter nieprzewidywalnej, zadziwiającej i niebezpiecznej rozgrywki w unikatową planszówkę. Gra jest wykonana bardzo precyzyjnie, a wszystkie szczegóły podkreślają aurę tajemniczości. Nawigacja i interfejs jest przyjazna dla użytkownika i łatwo wprowadza do gry. Można oczywiście grać na prawdziwe pieniądze, ale osoby które chcą jedynie przeżyć fantastyczną przygodę mogą sięgnąć po Jumanji na naszej stronie i grać za darmo.

Jumanji slot – szczegóły gry

Producenci tworząc Jumanji online nie szczędzili nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Grafika jest dopieszczona w każdym calu. Jakość jest na najwyższym poziomie, a zjawiskowe animacje 3D podkreślają ryzykowną i magiczną grę. Atmosfera jest budowana również dzięki ciekawej i pełnej grozy ścieżce dźwiękowej. Kto oglądał Jumanji wie, że jest to gra, która potrafi przyprawić o dreszcz emocji.

Jumanji gra stworzona przez NetEnt to automat o 5 bębnach i 36 liniach wygrywających. Natomiast ilość rzędów jest zróżnicowana, ze względu na niecodzienny kształt pola gry. Najpierw występują 3, potem 4, 5, 4 i znów 3. Bębny znajdują się jakby na planszy po której poruszają się pionki. Efekty są naprawdę bardzo dobrze wykończone i nie pozwolą na chwile nudy. Pomimo tak bogatego wykończenia nawigacja jest prosta, a obsługa bezproblemowa. Nawet początkujący gracz, który dopiero poznaje automaty do gry, poradzi sobie z rozpoczęcie, rozgrywki. Wystarczy wcisnąć środkowe, zielone pole, które znajduje się na dole w panelu nawigacji. Tam też dokładnie widać stawkę i określoną ilość monet.

Jak wygrać w Jumanji?

Zwycięstwo w Jumanji to wygranie życia i powrót do normalnego świata. Tutaj, każdy kto raz zacznie grać, będzie chciał wciąż przemieszczać się po wirtualnej planszy. Liczne nieprzewidziane zjawiska, wstrząsy, które wprawiają w ruch automat i dzikie zwierzęta pojawiające się nie wiadomo skąd. Co można znaleźć na automacie? Pomimo że jest on niezwykły i odbiega od innych maszyn, na bębnach znajdują się:

  • Klasyczne symbole kart, czyli Walet, Dama, Król i As. Wygrane z nimi związane są jednymi z niższych.
  • Dzikie zwierzęta – Pelikan, Krokodyl, Nosorożec i Lew. Lew daje 140 monet przy 5 symbolach, a 5 nosorożców to 50.
  • Symbol Wild – opisany przez słowo „Wild”. Zastępuje wszystkie symbole.
  • Symbol Scatter, czyli gra Jumanji, który może aktywować grę bonusową.

Wspomniane symbole i zwycięskie układy to tylko początek gry, która ma niezliczoną ilość bonusów. NetEnt nie szczędził dodatkowych opcji, tak aby użytkownik stałe był w pełni usatysfakcjonowany z gry. Należy stale manipulować stawką i nie obawiać się zaryzykować.

Bonusy Jumanji

Bonusy to jedna z ciekawszych opcji tego automatu. Slot online posiada bardzo wiele dodatkowych szans na zwiększenie zwycięstwa.

  • Runda bonusowa – jest ona aktywowana w momencie pojawienia się minimum 3 plansz Jumanji, czyli symbolu Scatter. Kolejno gracz wybiera jedną z postaci, którą będzie się poruszał po planszy. Ilość ruchów zależy od zdobytych Symboli rozproszenia. Ilość dodatkowych kręceń jest uzależniona od pola na którym stanie pionek. Może on dostać się na pola aktywujące dodatkowe mnożniki, monety lub rzuty kostką.
  • Sticky Vines – jest to zatrzymanie zwycięskiego układu i ponowne ruszenie bębnów.
  • Monkey Mayhem – bonus aktywowany losowo. Małpy wkraczają na plansze i zmieniają układ dając zwycięskie kombinacje.
  • Mansoon Wilds – tutaj aktywowanie bonusu pozwala na pokrycie 1 lub 2 bębnów symbolami Wild.
  • Wild Stampede – widząc stado hipopotamów wybiegających na plansze można być pewnym, że wygrane będą jeszcze większe. Dodać można symbole Wild i lepsze układy.

Podsumowanie

Rundy bonusowe jasno ukazują jak wiele szans na zwycięstwo ma gracz. Można zdobyć niemałe nagrody, a także przeżyć niesamowitą i tajemniczą przygodę. Wiele rzeczy dzieje się z zaskoczenia i dlatego warto zdecydować się na Jumanji online. Jest to jedna z bardziej nietypowych i oryginalnych maszyn dostępnych na rynku.

Nie trzeba oczywiście od razu grać na prawdziwe pieniądze. Można wybrać darmową rozgrywkę bez rejestracji i logowania na gry-hazardowe-za-darmo.com. Jumanji gra to tylko nieliczna z propozycji. Można sięgnąć po wiele innych i skorzystać z opcji – graj za darmo.

Jumanji Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
36
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
200
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie