Legends of Ra

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5

Legends of Ra za darmo

Legends of Ra automat do gry jest inspirowany bogatą historią starożytnego Egiptu. Gracz przenoszony jest do zapomnianej świątyni, która nie została jeszcze odkryta przez naukowców, a jego zadaniem jest ochrona starożytnych artefaktów, które widnieją jako symbole na bębnach. Przyjazne mumie towarzyszą graczom przez całą grę i wskazują drogę do środka grobowca.

Każdy, kto chce zagrać w Legends of Ra za darmo może to zrobić na naszej stronie internetowej. Umożliwiamy grę w trybie demonstracyjnym, dzięki czemu można w szybki sposób sprawdzić, czy ta gra spełnia oczekiwania każdego z graczy i przy okazji poćwiczyć strategie jeszcze zanim postawi się swój pierwszy zakład.

Podstawowe cechy Legends of Ra

Deweloper Evoplay postawił sobie za cel spełnienie oczekiwań wszystkich rodzajów graczy, zarówno tych z ograniczonym budżetem, jak i tych, którzy chcą grać w Legends of Ra na prawdziwe pieniądze przy bardzo wysokich stawkach. Gra online hazardowa składa się z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 9 stałych linii wygranych. Minimalna wartość monety wynosi 0,1, natomiast maksymalna 100.

W panelu sterowania grą znajdują się przyciski Max Bet i Autospin, dzięki którym można szybko obstawić największy możliwy zakład i zautomatyzować wirowanie bębnami.

Ten automat wideo dostępny jest zarówno jako Legends of Ra demo, w którą można grać za darmo, jak i w wersji na prawdziwe pieniądze. Gra jest dostosowana do urządzeń mobilnych – tabletów i smartfonów, z systemami iOS, Android oraz Windows.

Tabela wypłat w Legends of Ra

Tabela wypłat wypełniona jest symbolami, które ściśle nawiązują do tematyki Legends of Ra online:

Symbol Wypłata za 5 / 4 / 3 Symbole
Księga 500x / 30x / 5x
Krzyż Ankh (płaci również za 2 symbole) 555x / 111x / 11x / 1x
Faraon (płaci również za 2 symbole) 222x / 44x / 4.5x / 0.5x
Skarabeusz (płaci również za 2 symbole) 88x / 11x / 3.5x / 0.5x
Symbole A i K 18x / 6x / 1x
Symbole Q, J i 10 10x / 3x / 0.5x

Legends of Ra – podstawowe zasady

Dzięki funkcji gry Legends of Ra bez rejestracji można szybko przyswoić sobie zasady gry, które są dosyć proste. Aby rozpocząć zabawę, wystarczy określić wartość zakładu za pomocą przycisków “+” oraz “-” znajdujących się po lewej stronie przycisku Spin. Następnie można już rozpocząć wirowanie.

Przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się z tabelą wypłat oraz szczegółowymi zasadami gry dostępnymi w lewym dolnym rogu ekranu, po kliknięciu w ikonę “i”. Wszystkie najważniejsze informacje o saldzie konta, a także możliwość kontroli opcji gry, znajdują się w panelu w dolnej części ekranu.

Gra posiada RTP na poziomie 92,2%, a jej zmienność szacowana jest na niską/średnią. Oznacza to, że można liczyć na regularne, niewielkie wygrane przy dłuższym czasie gry.

Bonusy w Legends of Ra

Legends of Ra gra posiada następujące symbole bonusowe:

  • Symbol Bonus przedstawiony za pomocą zielonego symbolu boga Słońca – Ra. 3 lub więcej symboli uruchamia rundę bonusową.
  • Symbol Scatter to niebieski symbol księgi, który może zastąpić każdy dowolny symbol w grze z wyjątkiem symbolu Bonus. 3 lub więcej symboli Scatter przyznaje graczowi 12 darmowych spinów.

Runda Bonusowa

W rundzie bonusowej Legends of Ra automat pojawiają się trzy statuy. Wciśnięcie przycisku Roll powoli rozświetla każdą z nich. Gra kończy się, gdy cała statua zostanie podświetlona. Wypłata obliczana jest za pomocą wartości statuy i kwoty zakładu.

Darmowe Spiny

Przed rozpoczęciem rundy darmowych spinów wybierany jest jeden z regularnych symboli, który rozprzestrzenia się na trzech bębnach, aby stworzyć zwycięską kombinację. Darmowe spiny Legends of Ra bez depozytu rozgrywane są na tym samym poziomie zakładu co wcześniej postawiony spin. Jest możliwość ponownego uruchomienia tej funkcji.

Wypróbuj Legends of Ra za darmo

Jeżeli lubisz gry przygodowe, w których pojawia się motyw starożytnego Egiptu, gra Legends of Ra na pewno przypadnie Ci do gustu. Duża rozpiętość zakładów oraz możliwość zdobycia darmowych spinów sprawia, że jest to idealny sposób na rozrywkę dla każdego gracza. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy jest to gra dla Ciebie, wypróbuj wersję gry Legends of Ra bez logowania dostępną na naszej stronie.

Legends of Ra Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.10
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak