Lights

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4 / 5

        Net Entertainment to firma słynąca z wypuszczania na rynek licznych naprawdę atrakcyjnych tytułów wykorzystujących nowatorskie rozwiązania, do takich właśnie należy produkt o nazwie Lights. Jest to automat do gier typu wideo slot, a co się z tym wiąże dysponuje znakomitą szatą graficzną oraz licznymi, doskonałymi animacjami.

Garść najważniejszych informacji na temat gry Lights

        Lights wykorzystuje dość oklepaną już w grach typu jednoręki bandyta tematykę starożytnych Chin i orientalnej kultury, jednak robi to w oryginalny i nowatorski sposób. Tytułowe Lights (światełka) to znany motyw kojarzony z Dalekim Wschodem, a w tej grze pełnią one kluczową rolę.

        Sama gra wykorzystuje klasyczne dla Net Entertainment rozwiązania w postaci pięciu bębnów oraz 9 aktywnych linii wygrywających stosowane przez liczne gry – automaty tego producenta. Oczywiście można dostosować liczbę monet na pojedynczy spin, jak i wartość takiej monety, a wygrywające kombinacje symboli sprawdzane są od lewej do prawej strony.

        Interesującym, wspomnianym powyżej rozwiązaniem są tzw. Floating Wilds, czyli tytułowe świetliki, które pełnią rolę symbol wild. Co ciekawe, nie wypadają one na bębnach, ale poruszają się losowo po ekranie (latają jak prawdziwe świetliki) i raz na jakiś czas siadają na jednym z pięciu bębnów tworząc tym samym nowe kombinacje, które niekiedy mogą zapewnić wygraną. Świetliki zastępują wszystkie inne symbole za wyjątkiem scatterów. Oczywiście na bębnach także mogą wypaść wildy, jak w każdej innej grze na automatach – można je łatwo rozpoznać, bo po prostu są stylizowanym napisem WILD.

        Scatterem w tej grze jest wariacja na temat symbolu ying-yiang, trafienie trzech scatterów w dowolnej kombinacji na bębnach powoduje uaktywnienie trybu darmowych spinów. Trzy scattery nagradzają gracza 10 spinami, cztery oferują 20 spinów, a pięć scatterów oznacza aż 30 darmowych spinów w Lights. Co ciekawe, w przypadku każdego darmowego spinu od 3 do 6 świetlików (czyli wildów) usiądzie na bębnach dając szansę na wygrywającą kombinację symboli.

Pora skupić się na zakładach i wygranych

        Gra – maszyna Lights umożliwia wiele kombinacji zakładów i związanych z tym wysokości wygranych, w skrócie przedstawia się to następująco:

  •         Minimalny zakład wynosi 9 centów (9 linii aktywnych x 1 moneta o wartości 1 centa).
  •         Maksymalny zakład to 90 euro (ponownie 9 aktywnych linii x 10 monet o wartości 1 euro)
  •         Wartość RTP dla gry Lights online wynosi 96,1%, a więc jest to bardzo przyzwoity wynik.
  •         Maksymalna teoretyczna wygrana dla maszyny hazardowej Lights wynosi 120 tysięcy monet, a więc jeśli obstawisz 1 euro na monetę, to wygrasz 120 tysięcy euro.

        Zanim rozpoczniesz grę na prawdziwe pieniądze, kliknij przycisk z ikoną „i”, aby zapoznać się z premiowanymi układami symboli, czyli inaczej mówiąc jak przebiegają aktywne linie wygranych. Ich układ jest nieco odmienny od typowych rozwiązań stosowanych w innych grach Net Entertainment, więc warto sobie go zapamiętać na wypadek, jakbyś był blisko głównej wygranej.

        A jeśli chciałbyś najpierw przetestować Lights, to zagraj w tę grę za darmo online w naszym serwisie – jest ona dostępna bez konieczności logowania się lub pobierania na lokalny dysk Twojego komputera.

Lights Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
0.10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie