Lucky 8 Line

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.97 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Osiem dróg do szczęścia

Lucky 8 Line to slot video dostawcy oprogramowania kasyn internetowych, firmy Net Entertainment. Jest to kolejna z gier tego studia nawiązującą tematycznie do maszyn owocowych. Lucky 8 Line to odmiana gry maszyny wrzutowej o dziewięciu bębnach, rozmieszczonych w układzie 3 x 3. Linii wygrywających jest osiem: trzy poziome, trzy pionowe, oraz dwie biegnące po przekątnej.
Jak przystało na klona gry typu jednoręki bandyta, który z założenia miał przypominać stacjonarne maszyny hazardowe z ubiegłego stulecia, Lucky 8 Line, został wyposażony uproszczoną grafikę, oraz stosowne efekty dźwiękowe.

Gry na automaty – wprowadzenie

Grę tę, jak inne automaty online, obsługujemy za pomocą przycisków umieszczonych w dolnej części ekranu. Zaczynamy od wyboru nominału monet, do wyboru mamy wartości 0,10 i 0,20. Kolejnym krokiem jest wybranie liczby linii wygrywających, w zakresie od 1 do 8. Na każdą z linii możemy postawić od jednej do ośmiu monet. Jak łatwo obliczyć, maksymalna kwota zakładu to 12,80 euro.

Siódemka w roli głównej

Najwyżej płatną kombinacją wygrywającą są trzy symbole 7, trafienie takiego układu oznacza uzyskanie nagrody w wysokości dwustukrotności kwoty, jaką postawiliśmy. W przypadku uzyskania dziewięciu jednakowych symboli aktywowana jest dodatkowa premia. Tu także najwyżej wyceniono siódemkę. Dziewięć takich symboli pozwoli na tysiąckrotne pomnożenie kwoty naszego zakładu. Warto wspomnieć, że siódemka pełni także rolę scattera. Pojawienie się zaledwie dwóch symboli 7 na ekranie powoduje podwojenie stawki naszego zakładu.

Małe rzeczy, które cieszą

Podobnie jak inne darmowe gry Lucky 8 Line została wyposażona w opcję autoplay oraz tzw. skill stop. Autoplay pozwala na automatyczne wykonanie określonej przez gracza liczby spinów, natomiast dzięki skill stop nie musimy czekać na zakończenie spinu, mamy możliwość wzięcia losu we własne ręce i zatrzymania wirujących bębnów przyciskiem „SPIN”.

Najważniejsze cechy gry Lucky 8 Line:

  • typ: video slot
  • liczba bębnów: 9
  • liczba linii wygrywających: 8
  • stawki zakładów: od 1 do 8 monet
  • nominały monet: od 0,10 do 0,20
  • symbol wild: brak
  • symbol scatter: tak, symbol 7
  • darmowe spiny: brak
  • runda bonusowa: brak
  • autoplay: tak

Prosta recepta na sukces

Lucky 8 Line online na dobre zadomowił się wśród najpopularniejszych slotów firmy Net Entertainment. Znajome symbole, standardowe reguły gry, oraz przejrzysty interfejs to cechy, które pozwoliły mu pokonać konkurencję. Wystarczy jeden spin, żeby zanurzyć się w atmosferze hazardu i poczuć jak w salonie luksusowego kasyna. Niezliczone gry na automatach hazardowych znajdziesz na stronach naszego portalu. Zagraj w Lucky 8 Line za darmo, bez rejestracji i pobierania jakichkolwiek plików.

Lucky 8 Line Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
3
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
8
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie