Mamma Mia

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.67 / 5

        Mamma Mia! nie jest zwykłym slotem 3D. Producent gry, studio BetSoft zaprezentowało tym razem zupełnie nowy poziom rozrywki online. Mamma Mia! to kulinarna opowieść, która rozwija się przed oczami gracza. Podczas zabawnej introdukcji poznajemy Slavatore, włoskiego mistrza kuchni, którego restaurację odwiedza wybredny Krytyk Kulinarny. Od naszych spinów będzie zależało czy Salvatore wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko czy też usłyszy druzgocące „oddaj fartucha!”. Od strony wizualnej Mamma Mia! prezentuje się znakomicie. Na ekranie widzimy wnętrze włoskiej kuchni oraz samego Salvatore pitraszącego swoje specjały. Symbole na bębnach utrzymane są również w kuchenno-restauracyjnych klimatach, a w przypadku trafienia wygrywającej kombinacji częstowani jesteśmy smakowitymi animacjami.

Nikt nie wyjdzie stąd głodny

        Mamma Mia! online to 5 bębnów i 30 linii wygrywających, ale to nie wszystko. Dzieło firmy BetSoft oferuje dodatkowo trzy gry bonusowe, oraz tryb blokowania dżokera (Locking Wild Mode) co zdecydowanie wynosi produkt firmy BetSoft ponad inne gry typu jednoręki bandyta.

        Tryb blokowania dżokera pozwala dodać w miejscu wybranego symbolu własnego dżokera (oprócz już istniejących), dzięki czemu znacznie rośnie prawdopodobieństwo wygranej.

Obfitość bonusów

        Mamma Mia! podobnie jak niektóre automaty online oferuje trzy rundy bonusowe.

        Trafienie trzech skaterów, którymi są w przypadku gry Mamma Mia! symbole pizzy, powoduje aktywację pięciu darmowych spinów z nowym zestawem symboli, przedstawiającym typowe składniki pizzy. Najbardziej wartościowym symbolem jest w tym przypadku papryczka pepperoni warta nawet 1,000 monet!

        Spin w którym uzyskamy trzy symbole obrazujące pokrywę na żywność  aktywuje kolejną rundę bonusową. Jest to gra typu Kliknij Mnie, podczas której gotówka ukryta pod pokrywami dodawana jest do regularnej wygranej.

        Kolejny i ostatni już bonus to „Runda Krytyka”. Podobnie jak poprzedni, jest to gra z gatunku Kliknij Mnie. Pojawienie się na ekranie trzech kart recenzenta oznacza, że  Krytyk Kulinarny jest gotów skosztować specjałów Salvatore: zapiekanego makaronu Cannelloni, spaghetti z owocami morza, chrupiącego łososia, deseru Pannacotta oraz pizzy. W tej rundzie gracz musi zdecydować, które z pięciu dań zaserwować Krytykowi. Uzyskany bonus jest tym większy im bardziej potrawa przypadła recenzentowi do gustu.

        Bez wątpienia darmowe gry typu Mamma Mia! to przyszłość tego gatunku.

Podsumowanie funkcji dostępnych w grze Mamma Mia!

 •         typ slotu: slot 3D
 •         liczba bębnów: 5
 •         liczba linii wygrywających: 30
 •         zakres obstawiania: $0,02 – $1,00
 •         maksymalna skumulowana wygrana: 500 monet
 •         darmowe spiny: tak, 5
 •         mnożniki: brak
 •         dżoker: tak
 •         skater: tak, symbol pizzy
 •         autoplay: tak
 •         konfiguracja: możliwość wyłączenia ścieżki dźwiękowej. Trzy stopnie jakości grafiki pozwalające na płynną grę na słabszych komputerach.

        Gra Mamma Mia! to niezwykle dopracowany produkt. Zarówno animacje jaki i symbole zawarte w grze wykonane są starannie i ze znajomością tematu, w tym przypadku sztuki kulinarnej. To nietuzinkowe połączenie gry na automaty i fabularnej opowieści zaproponowane graczom przez firme BetSoft oferuje zupełnie nową jakość w dziedzinie hazardu online, jakość, której inne gry na automaty hazardowe mogą pozazdrościć.

        Mamma Mia! jest dostępna na stronach naszego portalu.  Nie wahaj się, zagraj w Mamma Mia! za darmo! Gra nie wymaga rejestracji ani pobierania żadnych plików.

Mamma Mia Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
25
Min. liczba żetonów na spin:
0.02
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
0.50
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie