Money Mad Monkey

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Money Mad Monkey to gra eksplorująca stosunkowo oklepany motyw zdobywania pieniędzy, jednak tym razem firma Microgaming podeszła do tematu w sposób nieco inny sposób – w tej grze złośliwa małpa zabrała całe pieniądze, a Ty musisz znaleźć jakiś sposób, żeby je odebrać.

Opis gry Money Mad Monkey

Jak wspomnieliśmy już w poprzednim akapicie, producentem gry maszyny jest firma Microgaming, a więc można po tym tytule spodziewać się standardowych dla tego producenta rozwiązań technicznych.

Nie inaczej jest także w tym przypadku, co oznacza, że mamy tutaj 5 bębnów, 20 linii wypłat oraz pełny zestaw wszelkiego rodzaju premii i bonusów, jak wildy, scattery, darmowe gry Money Mad Monkey, gry dodatkowe, zwiększanie mnożnika i tak dalej.

Gra cechuje się ładną i dopracowaną szatą graficzną, która może nie wybija się jakoś znacząco ponad konkurencję, ale jest przyjemna dla oka i nie zawiera żadnych irytujących elementów. Pod tym względem należy firmę Microgaming pochwalić, widać bowiem wyraźnie, że twórcy gry włożyli sporo pracy w dopracowanie interfejsu graficznego gry jednoręki bandyta Money Mad Monkey.

Wśród standardowych dla gry na automatach symboli znajdziemy między innymi oznaczenia kart do gry, jak Joker, Król, Dama, As, czy Dziesiątka, ale gracze najbardziej wypatrywać będą symbolu banana oraz panoramy miasta, beczki złota i pliku banknotów, które to wiążą się z konkretniejszymi zyskami – banan jest bowiem wildem, natomiast pozostałe trzy wymienione symbole to scattery. Nie trzeba więc pisać, jakie przynoszą korzyści.

Maksymalne wysokości wygranych w Money Mad Monkey

Według informacji, jakie uzyskaliśmy z pierwszej ręki, maksymalna wygrana tej gry na automaty online wynosi 10,000 monet, przy założeniu, że zakład gracza wynosi 1 euro. Można naturalnie podnieść zakład do maksymalnie 20 euro, ale wtedy dostępne mnożniki ulegają zmniejszeniu, za to rośnie szansa ich zdobycia.

Nie wdając się tutaj w szczegóły wygląda więc na to, że o ile naprawdę trudno będzie trafić w maksymalną wygraną, to grając na maksymalne stawki istnieje znacznie większa szansa zdobycia mnożnika w postaci np. 100, 200 lub 500, co oznacza całkiem konkretne wygrane.

Wydaje nam się to całkiem sensownym posunięciem, szczególnie, że już po piętnastu minutach gry przy zakładzie 5 euro trafiliśmy mnożnik x100 – wygląda więc na to, że twierdzenia Microgaming oparte są na rzeczywistych rozwiązaniach w grze.

Cechy specjalne

Gdy przychodzi do omawiania cech specjalnych maszyn slotowych zawsze w tym miejscu jesteśmy nieco skonfudowani, gdyż praktycznie nigdy nie ma kwestii, która jako pierwsza czekałaby w kolejce do opisania. Oznacza to po prostu, że gry automaty tego typu praktycznie nigdy nie mają opcji, które w jakiś znaczący sposób odbiegałyby od przyjętego w maszynach slotowych online kanonu.

W grze Money Mad Monkey online właściwie jedyną interesującą ciekawostką są aż trzy symbole scatter, z czego tylko jeden daje darmowe spiny – a konkretnie plik pieniędzy. Można otrzymać dzięki niemu do 20 darmowych spinów z mnożnikiem x2 lub 5 z mnożnikiem x8!

Ogólna ocena

Jak więc ocenić grę Money Mad Monkey? Nie mamy tutaj większych rozterek, wystawiamy trzy gwiazdki. Czy to słaba ocena? Nie, średnia. Jest to po prostu standardowa, klasyczna gra typu automaty hazardowe online, która nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale też nie ma żadnych istotnych wad, czy też niedoróbek – dlatego też otrzymała idealnie średnią ocenę.

Jeśli chciałbyś przekonać się samemu, czy ta gra przypadnie Ci do gustu, zagraj w nią w naszym serwisie – udostępniamy grę Money Mad Monkey za darmo, nie musisz się więc rejestrować, ani niczego pobierać na dysk.

Money Mad Monkey Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie