Queen of Hearts

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3.5 / 5

Queen of Hearts to klasyczna maszyna slotowa wyprodukowana przez austriackiego producenta gier kasynowych Novomatic. Jej tematyka skierowana jest raczej do kobiet, jako że mamy tutaj typowe elementy, o jakich marzy przeciętna nastolatka – biżuteria, zamki, koronę, księcia itp.

Ogólny opis gry Queen of Hearts

Jak już wspomnieliśmy powyżej, te gry typu jednoręki bandyta powinny spodobać się głównie kobietom. Nawet oprawa graficzna jest zaprojektowania zgodnie z damskimi gustami – mamy więc tutaj sporo odcieni czerwonego koloru, a także różowego i fioletowego, piękną złotą koronę, imponujący zamek i wiele innych podobnych detali. Jest to przykład klasycznej gry na automaty mającej 5 bębnów i 10 aktywnych linii wygrywających, podobnej bardzo do innych gier Novomatic, jak na przykład Unicorn Magic.

Podstawowe symbole tej gry maszyny to klasyczne karciane K (król), Q (dama), dziesiątka, dziewiątka, J (walet) oraz as. Symbolem wild jest czerwone serce i działa ono tak, jak to mają w zwyczaju typowe gry na automatach, czyli zastępuje każdy inny symbol. A jeśli uda Ci się zestawić pięć wildów na aktywnej linii, to zgarniesz wygraną wynoszącą aż 30 tysięcy monet.

Do tego dochodzi jeszcze scatter, którym jest twarz kobiety. Jeśli trafisz 3, 4 lub 5 scatterów na aktywnej linii wygranych, to otrzymasz odpowiednio 8, 15 lub 20 darmowych spinów, podczas których dodatkowo wszystkie Twoje wygrane zostaną potrojone.

Interesującą opcją gry Queen of Hearts online jest możliwość wygrania kolejnych darmowych spinów już podczas trwania bonusowej rundy, jeśli więc dopisze Ci szczęście, możesz zgarnąć naprawdę sporą liczbę bonusów pozwalających na darmowe gry Queen of Hearts!

Minimalna stawka wynosi 10 centów na linię, maksymalna to 1 euro, jak łatwo więc policzyć, można zagrać za od 1 do 10 euro za pojedynczy spin. Maksymalne wygrane wynoszą 10 tysięcy monet za trafienie pięciu wildów w trybie zwykłym oraz 30 tysięcy monet w trybie darmowych spinów – oczywiście możesz je także podwoić dodatkowo dzięki opcji Gamble, z której znane są gry hazardowe tego producenta.

Opcje bonusowe

Po każdym darmowym spinie przez ekran tej gry typu automaty online przeleci Amorek z wielkim łukiem, który będzie celował w Twoje symbole zamieniając je w czerwone serca – czyli Wildy. W ten sposób możesz zgarnąć całkiem sporo pieniędzy, jako że Amorek jest całkiem skuteczny i naprawdę wiele wildów może Ci sprezentować.

Dodatki specjalne

Podobnie jak wszystkie gry na automaty firmy Novomatic, także i Queen of Hearts ma funkcję zwaną potocznie Hazard lub Gamble. Uaktywnia się ona za każdym razem, gdy uzyskasz wygraną i polega na tym, że musisz wskazać prawidłowo kolor czerwony lub czarny zakrytej karty. Masz na to 50%, jeśli odgadniesz poprawnie, to Twoja wygrana zostanie podwojona, natomiast jeśli nie dopisze Ci szczęście i przegrasz, to cała wygrana przepada.

Jeśli spodobała Ci się opisywana propozycja, to zagraj w tę grę firmy Novomatic, Queen of Hearts za darmo w naszym serwisie. Nie musisz się rejestrować ani pobierać niczego na dysk, po prostu klikasz i grasz do woli bez płacenia!

Queen of Hearts Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie