Red Hot Devil

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 2.86 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Poczujecie zapach siarki

Wprost z czeluści piekielnych firma Microgaming wydobyła na światło dzienne swój nowy produkt – ognistego slota Red Hot Devil. Tytuł zawiera pewną dwuznaczność, bo gorąco pochodzi nie tylko od buchających zewsząd płomieni, „gorąca” jest również diablica, będąca bohaterką tej gry na automatach. Red Hot Devil online to trawiony piekielnym ogniem slot o pięciu bębnach i 25 ustalonych liniach wygrywających.

Dysponujemy monetami o nominałach od $0.01 do $1, na każdą z linii możemy postawić od jednej do dziesięciu monet. Szata graficzna tej gry jednoręki bandyta jest bez zarzutu, niemal czuje się żar buchający z ekranu. Rozgrywce towarzyszy, rytmiczna muzyka, przy której nie sposób wysiedzieć bez ruchu. Większość symboli nawiązuje do diabelskich klimatów – znajdziemy tu między innymi węża, trójząb, skorpiona oraz seksowną diablicę.

Diabeł kusi bonusami

Logo gry Red Hot Devil jest jednocześnie symbolem wild, i pojawia się jedynie na bębnach 2, 3 i 4. Scatter jest przedstawiony za pomocą płonącego klejnotu w kształcie serca. To właśnie ten symbol jest odpowiedzialny za aktywowanie głównych atrakcji gry.

Bonus Choice jest przyznawany, kiedy na ekranie ukażą się trzy lub więcej ikony przedstawiające wspomniany klejnot. Do wyboru mamy jedną z trzech możliwości:

  • Dziesięć darmowych spinów z rosnącym mnożnikiem – jeśli w trakcie tej rundy, scatter wyląduje na bębnach 1 lub 5, mnożnik wzrasta, i maksymalnie może osiągnąć 10x. W przypadku ukazania się scatterów na bębnach 1 i 5 gry hazardowe nagradzają nas kolejnymi darmowymi spinami, mnożnik jednak nie wzrasta.
  • Wheel Of Fire czyli Ogniste koło – naszym zadaniem w tej rundzie jest odkrywanie symboli umieszczonych na kole. Odsłonięcie ikony przedstawiającej serce oznacza nagrodę, możliwość ponownego wyboru oraz przyznanie mnożnika od 2x do 3x. Wylosowanie ikony z wizerunkiem błazna to niestety koniec gry maszyny bowiem nie znają litości.
  • Red Hot Wild Reels – w tej bonusowej rundzie nagroda jest dziesięć darmowych spinów, podczas których wszystkie symbole na bębnach dwa, trzy i cztery zamieniają się w ikony wild.

Jeśli w trakcie gry na bębnach 1 lub 5 wyląduje scatter on również zamieni się w symbol wild! To jeszcze nie wszystko – uzyskanie symboli scattera na bębnach 1 i 5 oznacza dodatkowe darmowe gry automaty przyznają nam dziesięć kolejnych gratisowych spinów.

Werdykt: REWELACJA!

Red Hot Devil to jeden z najbardziej klimatycznych gier na automaty online jakie wyszły spod ręki programistów firmy Microgaming. Iście piekielna oprawa graficzna, rewelacyjny, rockowy podkład muzyczny, spora porcja bonusowych atrakcji – oto powód dla którego inne darmowe gry Red Hot Devil zostawia daleko z tyłu. Zapraszamy na nasze strony, znajdziesz tam maszynę hazardową Red Hot Devil za darmo, dostępną bez rejestracji i pobierania plików. Zagraj, a szatańskie piękno tego slota pochłonie cię bez reszty.

Red Hot Devil Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
25
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie