Robojack

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Po wielu dobrze przyjętych na rynku grach opartych o nową mechanikę firma Microgaming zdecydowała się wprowadzić do oferty kolejny tytuł, Robojack uwzględniając uwagi użytkowników oraz oferując znacznie rozbudowaną funkcjonalność i szatę graficzną. Gra Robojack pojawiła się na rynku w grudniu 2014 roku i od tamtej pory nie znaleźliśmy wobec niej większych zarzutów.

Ogólny opis gry Robojack

Tematyka tej gry jednoręki bandyta Robojack obraca się wokół futurystycznych maszyn, w tym tytułowego robota. Te gry automaty to naturalnie maszyna slotowa wideo typowa dla Microgaming, a więc także ma pięć bębnów oraz 243 linie wygrywające oraz wszystkie cechy typowe dla gier tego gatunku, a więc wildy, scattery, darmowe spiny, gry bonusowe oraz wszelkiego rodzaju premie. Cechuje ją świetna, przyjemna dla oka grafika i doskonała oprawa dźwiękowa.

Maksymalne wysokości wygranych

W przypadku tej gry maszyny ciężko mówić o maksymalnych wygranych, ponieważ tabela wypłat jest dosyć skomplikowana – kwoty do wygrania w odróżnieniu od większości gier tego gatunku w Robojack zależą od wielu czynników, a nie tylko bezpośrednio od kwoty zakładu wejściowego.

Upraszczając nieco zagadnienie można powiedzieć, że maksymalna wygrana wyniesie 90 tysięcy monet pod warunkiem korzystania z zakładów maksymalnej wysokości, przy czym kwota ta nie obejmuje potencjalnych dodatkowych mnożników, które teoretycznie nie są ograniczone, choć niezwykle trudne do trafienia, jak to mają zwykle automaty online. Jednak są.

Cechy specjalne gry Robojack

Jak już wspomniano powyżej, Robojack zawiera wszystkie standardowe dla tego typu gry na automatach opcje w postaci wildów (jest specjalnie oznaczony), scatterów (skrzynia z symbolem dolara), darmowych spinów itp.

Trafienie scattera spowoduje zastąpienie symbolu na tym bębnie wildem, co z kolei bezpośrednio przekłada się na szansę uzyskania wyższej, a czasami nawet znacznie wyższej wygranej. Niewątpliwie jest to więc bardzo ciekawe rozwiązanie dodające sporo atrakcji do ogólnej rozgrywki.

Świetnie sprawdza się także zestaw opcji bonusowych reprezentowanych przez różne roboty ukryte w tubach. Każdy z nich daje graczowi darmowe gry Robojack, co w połączeniu z mnożnikami może zagwarantować całkiem fajnie wyglądające wygrane.

Ogólna ocena

Podsumowując recenzję Robojack online należy uznać, że jest to wyróżniająca się propozycja na rynku gier kasynowych z grupy maszyn slotowych online. Wprawdzie nie można jej zaliczyć do absolutnych liderów w tej kategorii, bowiem najlepszym tytułom trochę jednak ustępuje, mimo tego jednak produkt tej maszyny hazardowe firmy Microgaming zasłużył w naszej opinii na bardzo mocną czwórkę i spowodował, że będziemy z zainteresowaniem oczekiwać kolejnych gier wypuszczanych przez tego producenta.

Jeśli spodobała Ci się ta gra, ale nie chcesz ryzykować swoich pieniędzy, to zagraj w ten tytuł w naszym serwisie, bez rejestrowania się, czy też pobierania gry na dysk. A dlaczego o tym piszemy? Ano dlatego, że oferujemy możliwość zagrania w Robojack za darmo, bez żadnych zobowiązań oraz ograniczeń.

Robojack Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
243
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak