Roulette VIP

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4.67 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Roulette VIP jest wersją online popularnej ruletki europejskiej. Cechą charakterystyczną tej ruletki jest jedno zero (w przeciwieństwie do ruletki amerykańskiej, która posiada dwa zera). Ruletka ta została stworzona przez popularnego producenta iSoftBet.

Ruletka europejska powstała w 1645 roku dzięki Blaise Pascalowi, który stworzył ją na podstawie praw prawdopodobieństwa. Zafascynowany tym tematem pewnie nie podejrzewał, że właśnie tworzy jedną z najbardziej popularnych gier hazardowych na świecie. Jednak to nie jest to moment powstania ruletki w ogóle – w jej pierwotne wersje grali już starożytni Grecy.

Roulette VIP ma swoją nazwę nie bez przyczyny, gdyż stawiane w niej zakłady są wysokie. Godne prawdziwych VIPów. Chcesz poczuć się tak jak oni? Spróbuj swoich sił w wersji darmowej dostępnej na naszej stronie!

Roulette VIP – szczegóły gry

Wygląd gry Roulette VIP nie odbiega od tego, co znamy z innych wersji ruletek. Wyróżniającą cechą jest tak naprawdę kolor stołu. Z reguły w grach w ruletką dominuje kolor zielony, w ruletce dla VIPów mamy kolor fioletowy, kojarzący się z luksusem.

Kolejnym detalem, który wyróżnia tę ruletkę są wysokość zakładów. Z reguły najmniejszy zakład wynosi 0.10 czy 0.50 – jednak nie tutaj. To jest wersja dla ludzi, którzy mają duże pieniądze i nie boją się ich przegrać. Najniższy możliwy zakład w Roulette VIP wynosi: 25.

Co prawda żetony do wyboru mamy trzy: 5, 25 i 50 – to najniższa 5 służy tylko do dołożenie do pozostałych dwóch żetonów. Sama nie może być nigdzie postawiona.

Jak z kolei wyglądają zakłady maksymalne?

 • Na jeden numer: 50
 • Na dwa numery (linię): 100
 • Corner (na cztery numery): 250
 • Na kolumnę: 250
 • Na kolor: 250
 • Na tuzin: 250

Mogłoby się wydawać, że wysoki próg wejścia do postawienia zakładów będzie się równał niezwykle wysokim limitom maksymalnym, te jednak zachowane są w dość rozsądnych granicach. Nie zmienia to jednak tego, że stawiając maksymalne zakłady w kilku układach na raz, spokojnie możemy przekroczyć wartość żetonów wynoszącą 1,000.

Jak rozpocząć grę? To bardzo proste: najpierw wybieramy wysokość zakładu i stawiamy na wybrane liczby. Roulette VIP na szczęście od razu blokuje zakłady niemożliwe do postawienia (za niskie lub sprzeczne sobie), dzięki czemu nawet nosi gracze szybko odnajdą się w panujących zasadach.

Jeżeli postawione zakłady nam nie odpowiadają, możemy je zmienić dzięki przyciskom: CANCEL BET lub CANCEL ALL. Ten pierwszy odpowiada za anulowanie jednego, wybranego zakładu, drugi automatycznie anuluje wszystkie.

Aby zatwierdzić zakład klikamy SPIN. Bo rozstrzygnięciu zakładu możemy go ponowić z automatycznym potwierdzeniem (REBET & SPIN), po prostu odtworzyć układ zakładu bez zatwierdzania (LAST BET) lub ułożyć wszystko od nowa (NEW GAME).

Jak wygrać w Roulette VIP?

Co zrobić by wygrać? Niestety nawet w ruletce online opartej o matematyczne prawdopodobieństwo nie ma pewnych strategii. Jednak, niektóre zakłady mają większą szansę powodzenia od innych – i dobrze zdawać sobie z tego sprawę. Dzięki temu możemy świadomie ryzykować lub grać bardziej bezpiecznie. Prawdopodobieństwo wygranej wynosi:

 • Na jeden numer – 35:1
 • Na dwa numery – 17:1
 • Corner (na cztery numery) – 8:1
 • Na kolumnę – 2:1
 • Na kolor – 1:1
 • Na tuzin – 2:1

Ta wiedza pozwoli nam na rozsądną grę bez niepotrzebnego ryzyka.

Podsumowanie

Doświadczony gracz ma spore szanse na wygraną. Gra podaje RTP o wysokości 97.30%. Jednak należy pamiętać, że nawet tak wysokie szanse nie zmieniają tego, że jest to gra kasynowa – oparta o szczęście i losowość. W jeden dzień możemy wygrać bardzo dużo, a w następny dużo przegrać. Prawdopodobieństwo określa tylko nasze szanse, nie gwarantuje wygranych.

Ogromnym plusem Roulette VIP jest jej klasyka. Jest doskonałym odwzorowaniem naziemnej ruletki europejskiej. Ci, którzy uwielbiają są w tej czystej postaci, będą zachwyceni. Minusem jest jednak wysoki próg wejścia do zakładów – nie każdy gracz może sobie na to pozwolić.

Na szczęście na naszej stronie możesz spróbować swoich sił w tej i innych grach hazardowych całkowicie za darmo! Nie wymagamy rejestracji ani logowania. Znajdujesz swoją ulubioną grę i uruchamiasz ją z pozycji przeglądarki internetowej. To wszystko!