Season Sisters

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 3 / 5

Season Sisters – darmowy automat do gry

Gra hazardowa darmowa, której bohaterkami są 4 piękne królowe, jest z góry „skazana” na sukces. A jeśli każda z nich reprezentuje inną porę roku i posiada magiczne moce, nie ma nikogo, kto by się im oparł. Hilda, Shamsia, Aileen and Zlata – bo to o nich mowa – czekają na wszystkich fanów automatów slotowych w nowej grze od Evoplay – Season Sisters online, oferując bajkowe symbole i jedyne w swoim rodzaju bonusy. Przy dźwiękach spokojnej, relaksującej muzyki czas z nimi mija w przyjemnej atmosferze.

Wszystkich, którzy chcieliby poznać piękne Pory Roku, zapraszamy do wypróbowania Season Sisters bez rejestracji na naszym portalu. Jest to darmowa wersja demo, w której nikt nie straci ani grosza, będzie za to mógł zapoznać się z tym doskonale zaprojektowanym slotem do gry i jego zasadami.

Season Sisters – opis gry

Wschodnioeuropejscy programiści Evoplay są prawdziwymi mistrzami technologii HTML5, a Season Sisters gra jest na to doskonałym dowodem. Zarówno jej wersja desktopowa, jak i mobilna działają bez zarzutu i szybko się ładują.

Pod względem struktury wykorzystano tu typową siatkę 5×3 z dwudziestoma stałymi liniami wypłat. Season Sisters demo oferuje szeroki wachlarz zakładów, z których minimalny wynosi 0,1 a maksymalny aż 500. Na pewno przypadnie to do gustu zarówno ostrożnym graczom, jak i tym, którzy lubią dreszczyk ryzyka i emocji.

Wzorując się na tradycyjnych automatach, autorzy wyposażyli Season Sisters bez logowania w typowe dla tej kategorii gier cechy. Można tu więc znaleźć znany z wielu jednorękich bandytów symbol Wild, została uwzględniona opcja darmowych obrotów oraz rund bonusowych z mnożnikiem.

Jakie jest prawdopodobieństwo przegranej w Season Sisters na prawdziwe pieniądze? RTP gry jest szacowane na poziomie 96% i oznacza prawdopodobieństwo zwrotu utraconych środków.

Wygrane w Season Sisters

Każda pora roku jest reprezentowana w Season Sisters automat do gry przez 2 symbole: jeden niskopłacący, a drugi wysokopłacący.

Oto jak przedstawiają się współczynniki wygranej dla każdego z nich w zależności od tego, czy ułożymy linię z 3, 4 czy 5 takich samych symboli. Aby poznać wartość wygranej w Season Sisters bez logowania, należy dany współczynnik pomnożyć przez kwotę zakładu.

WIOSNA LATO  JESIEŃ ZIMA
NISKOPŁACĄCE Fioletowy Kwiat

3 x 0,5

4 x 1

5 x 2

Żółty Kwiat

3 x 0,3

4 x 0,8

5 x 1,5

Czerwony Liść

3 x 0,2

4 x 0,7

5 x 1,2

Płatek Śniegu

3 x 0,1

4 x 0,5

5 x 1

WYSOKOPŁACĄCE Ptak

3 x 1,2

4 x 3

5 x 10

Motyl

3 x 1

4 x 2,5

5 x 7

Jeż

3 x 0,8

4 x 2

5 x 5

Bałwan

3 x 0,7

4 x 1,5

5 x 3,5

Zasady automatu Season Sisters

Wygrana w Season Sisters automat, podobnie jak w przypadku innych gier losowych, jest uzależniona od szczęścia. Jeśli bębny zatrzymają się w takiej pozycji, że co najmniej trzy takie same symbole znajdą się w jednej linii (od lewej do prawej strony), przyznawana jest odpowiednia wygrana. Jeśli nie, kwota zakładu jest odejmowana z salda.

Ci, którzy grali już wcześniej w automaty Evoplay, wiedzą, że obsługa gier tej firmy jest niezwykle prosta. Pasek sterujący ogranicza się jedynie do:

 1. Dużego okrągłego przycisku uruchamiającego bębny.
 2. Pola BET, w którym można zwiększyć lub zmniejszyć kwotę zakładu.
 3. Pola BALANCE pokazującego saldo.
 4. Pola WIN pokazującego ewentualną wygraną.

Nie należy zapomnieć o zapoznaniu się z dokładnymi zasadami gry. Są one dostępne pod literą „i” w lewym dolnym rogu ekranu.

Bonusy za grę w Season Sisters

Magiczne moce Zlaty, Hildy, Shamsi i Aileen w Season Sisters bez depozytu gwarantują szansę na wygranie rozmaitych bonusów.

Symbol Wild Zastępuje dowolny symbol podstawowy.

Może pojawić się na każdym bębnie z wyjątkiem środkowego.

W zależności od pory roku zmienia swój wygląd i moce:

 • Wild Frost (zima) – zastępuje wszystkie symbole na danym bębnie.
 • Wild Flower (wiosna) – zwiększa wygraną o mnożnik x1, x2 lub x3.
 • Wild Sun (lato) – przykleja się do bębnów na jeden do trzech spinów.
 • Wild Leaves (jesień) – tworzy swoje lustrzane odbicie i podwaja wygraną.
Królowe Mogą pojawić się na środkowym bębnie, zajmując jego całą wysokość i aktywują sezonowe bonusy:
 • Hilda (zima) – 3 darmowe spiny oraz Wild Frost na jednym lub dwóch losowych bębnach.
 • Aileen (wiosna) – 3 darmowe spiny oraz Wild Flower na dolnej części pierwszego i piątego bębna. Przy każdym kolejnym zakręceniu Wild Flower przesuwa się o jedną pozycję w górę, zwiększając mnożnik x2 i x3.
 • Shamsia (lato) – 4 darmowe spiny, a przy każdym z nich pojawia się na bębnach kolejny symbol Wild Sun.
 • Zlata (jesień) – 3 darmowe spiny, a przy każdym pojawia się na bębnach symbol Wild Leaves, który tworzy swoje lustrzane odbicie i podwaja ewentualną wygraną.

Wypróbuj Season Sisters za darmo

Season Sisters za darmo to piękny bajkowy slot o ciekawej tematyce i wielu różnorodnych bonusach. Tak jak inne gry Evoplay jest zdecydowanie godny polecenia. Pamiętajcie, że wersja demo jest bezpłatna i gwarantuje długie chwile przyjemnej zabawy bez troski o przegraną.

Season Sisters Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak