South Park

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4.5 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Automaty online w krzywym zwierciadle

Firma Net Entertainment najwyraźniej postanowiła udowodnić, że hazard to nie tylko ekskluzywne kasyna, szampan i drogie garnitury. Video slot South Park, oparty na serialu pod tym samym tytułem, zdaje się nadawać do tego celu jak żaden inny. W rozgrywce towarzyszy nam rzecz jasna czwórka głównych bohaterów filmu, czyli Stan, Kyle, Cartman i Kenny. Jeśli spodziewacie się dobrej zabawy, to z pewnością się nie zawiedziecie, choć muszę przyznać, że były momenty, w których dziękowałem inżynierom z LG, że ich monitory nie transmitują zapachów.

Jakie atrakcje czekają na nas w Miasteczku?

South Park online to slot o pięciu bębnach i 25 liniach wygrywających. Maksymalna stawka zakładu wynosi 12,50 euro, do dyspozycji mamy monety o nominałach od 0,01 do 0,05. Na każdą z 25 linii wygrywających możemy postawić do dziesięciu monet.

Porzućcie inne darmowe gry South Park przybywa!

Symbole Stana, Kyle’a, Cartmana i Kenny’ego aktywują właściwe dla każdej z postaci rundy bonusowe. Aby tak się stało, na bębnach 3 i 4 musi znaleźć się symbol BONUS, a na bębnie 5 – wizerunek jednego chłopców. W rundzie z udziałem Kenny’ego musimy pokonać trzy strefy, w których czekają na naszego bohatera wygrane pieniężne, mnożniki oraz śmiertelna pułapka. Bonus Cartmana polega na penetrowaniu krzaczorów w poszukiwaniu nagród, należy jednocześnie unikać próbującego go aresztować policjanta. Runda Kyle’a to 10 darmowych spinów, podczas których pojawia się nowy symbol Ike Wild, aktwujacy kolejne atrakcje. W bonusowej rundzie Stana gwoździem programu jest Sticky Wild, symbol utrzymujący się w tym samym miejscu przez dwa kolejne spiny.

Co łączy gry na automatach i muszlę klozetową?

South Park oferuje jeszcze trzy urozmaicenia: Mr. Hankey Mini Feature, Terrance and Phillip Mini Feature oraz Cartman Mini Feature. Gorąco zachęcam do samodzielnego ich odkrywania, bo jest to coś, czego gry na automaty wcześniej nie widziały.

Główne atrybuty gry Jednoręki bandyta w pigułce

  • typ: video slot
  • liczba bębnów: 5
  • liczba linii wygrwajacych: 25
  • stawki zakładów: od 1 do 10 monet
  • nominały monet: od 0,01 do 0,05
  • symbol wild: tak
  • symbol scatter: brak
  • darmowe spiny: tak
  • runda bonusowa: tak
  • autoplay: tak

Miliony much nie mogą się mylić

Gry hazardowe za darmo w rodzaju South Park bez wątpienia dostarczają rozrywki, nawet jeśli jest to rozrywka na poziomie parteru. Slot jest naturalnym wyborem dla fanów sitcomu. Jego ogromną zaletą jest obfitość rund bonusowych i zabawnych wstawek. Na naszej stronie internetowej zgłębisz tajemnice South Park za darmo. Zagraj, nie wymagamy rejestracji ani pobierania plików instalacyjnych.

South Park Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
25
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
0.50
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie