Super Jackpot Party

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Super Jackpot Party za darmo

Super Jackpot Party to wyjątkowa gra od Williams Gaming, która znajduje się w ofercie naszego portalu. Jest to automat do gry, który swą premierę na rynku miał w 2011 roku. Od tego czasu tytuł ten cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem ze strony klientów kasyn internetowych. Nie mogło go zatem zabraknąć także i na naszej stronie. Super Jackpot Party to całkiem prosta gra, która nie imponuje wymyślną grafiką czy też efektami wizualnymi, aczkolwiek czasem jest w stanie pozytywnie zaskoczyć. Głównym motywem tej gry jest impreza. Możemy zatem na bębnach spotkać takie symbole jak: kula dyskotekowa, barman, prezenty, balony, kubki z napojami. Gra Super Jackpot Party posiada 5 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 20 linii wygrywających. Dzięki temu jest w stanie przynieść graczom mniejsze lub większe wygrane. Tytuł ten z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom, które lubią wideo automaty o ciekawej tematyce. Na naszej stronie internetowej Super Jackpot Party można spotkać za darmo. Udostępniamy bowiem naszym gościom Super Jackpot Party w wersji demo. Dzięki temu można bezpłatnie i bez żadnego ryzyka zagrać na tym automacie. Zamiast prawdziwej gotówki w grze wykorzystywane są wirtualne żetony, które imitują rzeczywiste środki. Można w związku z tym sprawdzić, jak wygląda rozgrywka za małe czy wysokie stawki. wszystkie wygrane są tylko zabawą. Proponujemy przy tym Super Jackpot Party bez rejestracji czy pobierania gry na komputer, smartfon.

Super Jackpot Party slot – szczegóły gry

Super Jackpot Party należy do kategorii starszych wideo automatów, przez co ten jednoręki bandyta online powinien przypaść do gustu graczom w różnym wieku. Producent postawił tutaj na motyw imprezy i konsekwentnie się go trzyma. Dzięki temu nie tylko można znaleźć na bębnach symbole związane z imprezą, lecz również obrotom bębnów czy wygranym towarzyszą ciekawe melodie. Choć gra posiada prostą grafikę, to jednak w Super Jackpot Party występują animacje, jak choćby podczas pojawienia się na bębnie urodzinowej trąbki. Dzięki temu rozgrywka staje się nieco urozmaicona. Przy 20 liniach wygrywających i 5 bębnach gracz ma szanse na mniejsze lub większe wygrane. Obsługa gry Super Jackpot Party jest dosyć prosta. Zadaniem gracza jest wybór między 1 a 20 liniami wypłat. Następnie należy wybrać wysokość monety na linię między 0.01 a 5.00. Można zatem wybrać zakład od 0.01 do 100 euro. Drobnym minusem jest tu brak opcji max bet, dzięki czemu można od razu ustalić najwyższą stawkę. Należy zatem mozolnie zwiększać stawkę, co zajmuje nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt sekund. Różowy przycisk po prawej stronie służy aktywowaniu bębnów. Dwa zaś po lewej stronie to paytable z zasadami gry i wygranymi oraz auto gra. U góry zaś można sprawdzić stan swego konta, ustawienia gry, dodatkowe informacje o Super Jackpot Party.

Jak wygrać w Super Jackpot Party?

Super Jackpot Party oczywiście ma za zadanie przynieść graczom mniejsze lub większe wygrane z układów losowanych na bębnach. Praktycznie wszystkie układy z jednym wyjątkiem rozliczane są od 3 identycznych symboli na bębnach.

 • symbol 7 mixed: wygrana do 300 euro
 • symbol kubków: wygrana do 400 euro
 • symbol drinka: wygrana do 500 euro
 • symbol balonów: wygrana do 750 euro
 • symbol prezentu: wygrana do 1000 euro
 • symbol fioletowego 7: wygrana do 2000 euro
 • symbol zielonego 7: wygrana do 2500 euro
 • symbol 7 Jackpot: wygrana do 5000 euro
 • symbol Super Party Jackpot: 25000 euro
 • symbol kuli dyskotekowej: wild, który zastępuje inne znaki na bębnach od 2 do 5
 • symbol barmana: jest to feature 1. Wylosowanie 2 takich symboli na bębnach zapewnia grę bonusową
 • symbol trąbki Party: feature 2, które zapewnia mnożnik dla wygranej.

Bonusy Super Jackpot Party

W grze Super Jackpot Party pomyślano o kilku ciekawych bonusach dla gracza. Specjalnej grze bonusowej towarzyszy retro muzyka taneczna, jak i również siatka prezentów. Każdy z takich prezentów ma ukrytą wartość pieniężną, premię mnożnika bądź też zonka pod postacią chłopaka psującego nastrój zabawy. Bonus mnożnika sprawia, że można wylosować określoną wartość, przez którą zostanie pomnożona nasza wygrana. Można jednak wylosować także konkretne kwoty do wygrania. W czasie rundy bonusowej obok chłopaka kończącego grę dostępna jest również opcja Party Saver, która podtrzymuje imprezę. Istnieje tutaj także funkcja Jackpot Party Dance, gdzie na specjalnym polu pojawia się tańczące zwierzę, które może wspinać się na coraz wyższe i lepsze pola z pieniędzmi dla gracza.

Nasza opinia o Super Jackpot Party

Super Jackpot Party to bardzo oryginalna gra, która przede wszystkim imponuje bonusami dla gracza jak i wysokością wygranych. Dzięki temu każdy ma szansę na całkiem wysokie wygrane. Super Jackpot Party posiada współczynnik RTP na poziomie 96.01%, co można uznać za dobry wynik. Minusem może być tutaj zbyt prosta grafika, jak i mozolne ustawianie wysokości zakładu. Ta gra jak i inne z naszego katalogu dostępna jest za darmo. Graj zatem bez ryzyka na naszej stronie!

Super Jackpot Party Szczegóły gry

Producent:
WMS
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie