Syndicate

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Syndicate slot online

Syndicate gra z pewnością przypomni Ci kilka innych gier, w tym GTA. W Syndicate chodzi o luksus oraz o pieniądze. Jeśli więc zdobędziesz te dwie rzeczy, możesz spać spokojnie. Jest to tajemnicza gra, w której masz okazję poznać grupę ludzi, a każdy z tych bohaterów jest zupełnie inny. Najlepiej samemu sprawdzić, co można spotkać w grze Syndicate, ponieważ jest to bardzo ciekawe doświadczenie.

Osoby, które chcą zagrać w online automat Syndicate bez logowania, mogą to zrobić na naszej stronie. Udostępniamy ten slot oraz wiele więcej, aby gracze mogli sami zobaczyć i sprawdzić, jakie gry są warte uwagi. Do tego u nas gra jest dostępna w wersji Syndicate bez depozytu. Nie potrzebujemy żadnych pieniędzy, abyś mógł na spokojnie zagrać w ten slot. Pamiętaj jednak, że w ten sposób również nie możesz wygrać prawdziwych pieniędzy.

Syndicate slot – główne funkcje

Syndicate automat to gra hazardowa z 5 bębnami oraz, co ciekawe, z 4 rzędami symboli. W przypadku linii wygrywających dzieje się coś ciekawego, ponieważ nie zostały one oficjalnie określone przez producenta Evoplay. Wszystko zależy od liczby symboli na ekranie, a różnych kombinacji może być aż 1024. Minimalnym zakładem, jaki możesz wprowadzić w grze jest 0,1 danej waluty. Jeśli lubisz większe kwoty, to możesz wybrać maksymalnie 500 danej waluty.

Grając w Syndicate, możesz spodziewać się wielu atrakcji. Zobaczysz tam wildy, wiele różnych scatterów, których wylosowanie doprowadza do darmowych spinów oraz o wiele więcej. Dodatkowo w grze można skorzystać z funkcji autoplay. RTP gry prezentuje się bardzo dobrze, wynosi dokładnie 95.20%. Zmienność w tej grze jest bardzo wysoka.

Syndicate – stół wypłat

Syndicate demo oraz wersja na pieniądze są wyposażone w dokładnie takie same symbole. Jednak tylko dzięki tej drugiej wersji wygrasz prawdziwe pieniądze. Syndicate jest wyposażone w wiele symboli, więc uważaj, aby się w nich wszystkich nie pogubić. Pomożemy Ci się w nich odnaleźć dzięki poniższej rozpisce.

  • Pistolet, nóż, bomba i zapalniczka to gadżety, które mają dokładnie takie same wartości. Za 3 z nich dostaniesz 0,1 monety, a za maksymalną liczbę nagrodą będzie 0,3 monety.
  • Portfel i mucha to gadżety, które nie oferują więcej w przypadku minimalnej liczby symboli, ale za to za 5 symboli na ekranie dostaniesz 0,4 monety.
  • Mężczyzna w zielonej koszuli również nie podnosi minimalnej stawki, ale za 5 symboli gracz dostaje całą jedną monetę.
  • Mężczyzna z dredami oraz dziewczyna z pistoletem utrzymują 0,1 za 3 symbole i wypłacają 1,2 za 5 symboli.
  • Dziewczyna z pałką za 5 symboli wypłaca 1,5 monety, minimalna stawka bez zmian.
  • Mężczyzna w czapce również nie podnosi minimalnej stawki, za 5 symboli wypłaca 2 monety, czyli tak samo, jak mężczyzna z podniesioną ręką, tylko że w jego przypadku minimalna stawka podnosi się do 0,2 monety.
  • Mężczyzna z nożem i dziewczyna w okularach wypłacają maksymalnie po 2,5 monety, ale w przypadku dziewczyny minimalnie dostaniesz 0,1 monety, a mężczyzny 0,2.
  • Mężczyzna poprawiający kołnierz wypłaca aż 5 monet za 5 symboli i 0,2 monety za 3.

Jak wygrać w Syndicate?

Syndicate automat do gry jest slotem wysoko zmiennym. Oznacza to, że będziesz musiał poczekać na wygraną. Może minąć sporo spinów dopóki nie wylosujesz czegoś dobrego. Przy tego typu slotach trzeba być więc cierpliwym i nie rezygnować szybko z gry.

Korzystanie z gry nie jest za bardzo skomplikowane, wystarczy śledzić, co dzieje się na ekranie. Duży, okrągły przycisk będzie Ci służył jako uruchamianie bębnów. Zawsze możesz też skorzystać z funkcji autoplay. W przypadku kiedy chcesz ustawić zakład, po prostu musisz operować plusem i minusem przy Bet. Polecamy zapoznać się z informacjami w przycisku „i”, ponieważ tam możesz poznać wszystkie szczegóły na temat prezentowanej gry.

Bonusy i promocje w Syndicate

Syndicate online bez wątpienia nie jest grą nudną, a to dlatego, że jest ona wyposażona w kilka bonusów. Po pierwsze, kiedy uda Ci się wylosować pewną kombinację, dostajesz w prezencie darmowy respin, a symbole włączające się w kombinacją zostają na ekranie jako sticky. Dzięki temu możesz zdobyć o wiele więcej wypłaty.

Symbole scatter, czyli trójka szefów jest w stanie uruchomić darmowe spiny, a potrzebujesz 8 jednego typu na ekranie. Szef, który pozwolił ci je wygrać pojawi się w rundzie darmowych spinów. W grze operuje również zwykły wild.

Syndicate slot – nasza opinia

Syndicate to bardzo ciekawa gra, która traktuje o potyczkach pomiędzy różnymi grupami osób. Mechanizm gry został pokazany w interesujący sposób. Gra znacznie wyróżnia się od innych na rynku, więc warto ją wypróbować. Możesz znaleźć Syndicate za darmo na naszej stronie. Nie musisz nic płacić, aby sprawdzić, jak możesz w nią zagrać. Jeśli chcesz przejść do Syndicate na prawdziwe pieniądze, możesz to zrobić w prawdziwym kasynie. Na naszej stronie masz okazję zagrać w Syndicate bez rejestracji, ponieważ w odróżnieniu od kasyn, nie potrzebujemy Twoich danych.

Syndicate Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
1024
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak