Three Card Poker Deluxe

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5

Three Card Poker Deluxe online za darmo

Three Card Poker Deluxe to jeden z bardziej udanych produktów, jakie znajdziemy w portfolio firmy Habanero. Został on wydany w 2016 roku i jest po prostu niezwykle prostym, wciągającym i emocjonującym pokerem online opartym o tylko trzy karty. A to oznacza, że doskonale nadaje się dla tych wszystkich graczy, którzy jeszcze nigdy nie mieli do czynienia z pokerem na pieniądze, ale mają ochotę spróbować swoich sił w takiej rozgrywce.

Przekonaj się samemu o tym, jak wciągająca jest to gra grając w Three Card Poker Deluxe za darmo, którą to wersję znajdziesz w naszym serwisie internetowym Gry-Hazardowe-Za-Darmo. Nie musisz się w tym celu logować, zakładać konta, wpłacać pieniędzy, czy też spełniać jakiekolwiek inne warunki. Pozwalamy Ci grać bez żadnych przeszkód tak długo, jak tylko zechcesz – możesz więc nabrać doświadczenia w tej grze, co z pewnością Ci się przyda, gdy zechcesz zamienić Three Card Poker Deluxe darmowy na pełnoprawną wersję gry na prawdziwe pieniądze. Oczywiście Three Card Poker Deluxe gra nie pozwoli Ci zagrać z innymi graczami, tutaj rywalizujesz tylko z komputerem, jak w każdym innym pokerze wideo.

Specyfikacje techniczne Three Card Poker Deluxe

Three Card Poker Deluxe online to typowy pod prawie wszystkimi względami poker wideo – jedyną różnicą jest to, że nie wykorzystuje on 5 lub 7 kart, ale jedynie trzy. Jego pomysłodawcą i twórcą jest firma Habanero, a sama gra pojawiła się na rynku w 2016 roku. Cechuje się wysoką wartością RTP (czyli Return to Player – współczynnik opłacalności lub zwrotu dla gracza) wynoszącą 98,04%, co plasuje ten tytuł naprawdę wysoko na liście najbardziej opłacalnych gier hazardowych.

W przypadku Three Card Poker Deluxe gry online do rozgrywki wykorzystywana jest pełna talia kart, ale gracz otrzymuje z niej tylko trzy – i to właśnie za pomocą tych trzech tworzy swoje najmocniejsze układy. Na jedno rozdanie można postawić tutaj kwoty o naprawdę ogromnej rozpiętości. Najniższa stawka wynosi 10 monet, a najwyższa to aż 2 000 monet (1 000 monet na zakład ANTE oraz 1 000 monet na zakład PAIR+). Pamiętaj jednak, że w trakcie rozgrywki będziesz musiał postawić kolejny zakład o równowartości ANTE, więc nie stawiaj od razu całego swojego salda na ANTE przed rozpoczęciem rozgrywki! A jak wygląda tabela wygranych w tej grze? Oto zestawienie najważniejszych informacji i układów kart.

Układ ANTE PAIR+
Poker królewski 10 200
Poker zwykły 5 40
Trójka 4 30
Strit 1 6
Kolor 1 3
Para 1 1

Wartości w tabeli powyżej odnoszą się do mnożników wobec zakładów podstawowych. Przykładowo, jeśli postawisz 1 000 monet na ANTE i trafisz pokera królewskiego, to otrzymasz wygraną na kwotę 10 tys. monet. A położysz dwa żetony o wartości 500 monet na polu PAIR+ i trafisz też pokera królewskiego, to wygraną będzie stanowić kwota wynosząca aż 200 tysięcy monet.

Three Card Poker Deluxe poker – jak grać

Three Card Poker Deluxe internetowy poker wideo jest niezwykle prostą grą w swoich ogólnych założeniach, a więc jego obsługa także została dopasowana do tej koncepcji. Nawet zupełnie niedoświadczeni gracze poradzą sobie tutaj bez żadnego problemu.

Najpierw spójrz na główny ekran, jakim dysponuje Three Card Poker Deluxe gra online. Jest on estetycznie zaprojektowany i przyjemny dla oka. Do obstawiania zakładów masz aż trzy pola. Tutaj warto zwrócić uwagę, bo mają one swoje istotne znaczenia. Zacznijmy od ANTE. To główne pole do obstawiania kolejnych rund – tutaj umieszczasz zakład podstawowy w zakresie od 10 do 1 000 monet. Pole PAIR+ to zakład dodatkowy, także do maksymalnie 1 000 monet. A pole BET wypełnia się żetonami automatycznie podczas rozgrywki.

Na początek obstaw więc zakład ANTE. Po kliknięciu przycisku DEAL otrzymasz swoje trzy karty, Three Card Poker Deluxe casino podpowie Ci przy okazji, jaki układ uzyskałeś. Jeśli zdecydowałeś się wcześniej na obstawienie także zakładu PAIR+, to w tym momencie zostanie on także rozstrzygnięty. Jeśli Twoje karty zawierają co najmniej parę lub mocniejszy układ, to otrzymasz wygraną zgodnie z zamieszczoną powyżej tabelą.

Jeśli chcesz przejść do kolejnego etapu gry, to kliknij BET. Wtedy w polu Bet pojawi się dodatkowy zakład stanowiący równowartość tego w polu BET. Następnie odsłonięte zostaną karty krupiera, a wynik gry zostanie zaprezentowany na ekranie. Jeśli masz słabe karty w ręku, to możesz wybrać wcześniej opcję FOLD – czyli poddanie rozgrywki. Stracisz w ten sposób zakład ANTE, ale nie położysz na stole dodatkowej kwoty w postaci zakładu BET. Oczywiście dla PAIR+ nie ma żadnego znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz rozgrywkę w polskich kasynach online, bo w tym wypadku liczą się wyłącznie pierwsze trzy karty i czy masz w nich parę, czy też nie. PAIR+ nie bierze pod uwagę kart krupiera. Z uwagi na prostotę, dla tej gry nie ma żadnych skutecznych metod postępowania, ani strategii. Jeśli zagrasz w Three Card Poker Deluxe demo, to sam możesz się o tym przekonać.

Three Card Poker Deluxe – graj bez logowania

Jesteśmy przekonani, że Three Card Poker Deluxe spotka się z wielkim uznaniem każdego miłośnika pokerów wideo, który jeszcze nie miał okazji poznać tego tytułu. To po prostu bardzo wciągający, emocjonujący produkt, który na dodatek jest w stanie zapewnić naprawdę wysokie wygrane, jeśli tylko zdecydujesz się postawić wysoką kwotę na grę i dopisze Ci szczęście.

FAQ

Czy mogę zagrać w Three Card Poker Deluxe za darmo?

Oczywiście, że tak. W tym celu wystarczy, że skorzystasz z oferty naszej witryny internetowej, na której zamieszczamy grę Three Card Poker Deluxe bez depozytu i zupełnie bez żadnych ograniczeń dla wszystkich zainteresowanych tym tytułem.

Czy Three Card Poker Deluxe online ma opcje bonusowe?

Nie, w tej grze nie znajdziesz żadnych opcji specjalnych. Ale raczej nie spodziewałeś się niczego specjalnego po pokerze wideo, nieprawdaż?

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze grając w Three Card Poker Deluxe?

Tak. I chociaż maksymalna kwota wygranej nie jest zbyt wysoka, bo to tylko 200-krotność stawki podstawowej, to jednak może się przełożyć na naprawdę spore pieniądze, jako że możesz tutaj postawić nawet 1 000 monet na jedno rozdanie!

Czy muszę pobrać Three Card Poker Deluxe, żeby zagrać?

To nowoczesny produkt wykonany w technologii HTML5, co oznacza, że do zagrania w niego wystarczy Ci tylko przeglądarka internetowa. Cała gra działa w pełni pod jej kontrolą, więc wszystkie aspekty techniczne realizowane są w pełni automatycznie.