Totem Island

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5

Totem Island online

Totem Island automat do gry to kolejny slot od Evoplay. Producent ten jest znany z produkowania maszyn hazardowych o bardzo ciekawych motywach, często bazujący na znanych postaciach. Totem Island jest trochę inne, ponieważ głównie bazuje na dziwnej wyspie, na której wciąż można spotkać dzikich ludzi, noszących palmowe sukienki. Jedna z takich osób będzie nam żywo kibicować podczas gry. Totem Island bez logowania jest dostępne na naszej stronie. Skoro bez logowania, to Totem Island bez depozytu znajduje się również tutaj. Jeśli chcesz spróbować tej gry, zrób to za darmo razem z nami.

Funkcje i specyfikacje techniczne Totem Island

Totem Island online to gra wyposażona we wszystko, co potrzebne. Ma ona ciekawe funkcje typu symbole Wild, scattery, rundy bonusowe gwarantujące dodatkowe nagrody oraz mnożnik. Można wygrać również darmowe spiny, więc na każdego gracza czeka komplet ciekawych funkcji. Jest to gra wideo, w której wszystkie elementy są dopracowane. Ma ona opcję autoodtwarzania, dzięki której można wygrywać o wiele szybciej.

Totem Island na prawdziwe pieniądze wymaga również zainteresowania się wszystkimi przyciskami, o których jeszcze opowiemy. Warto wiedzieć, że ustawienie zakładu pociąga za sobą konsekwencje. Ilość linii wygrywających w slocie jest 20, z kolei liczba bębnów jest klasyczna i wynosi 5. Minimalny całkowity zakład w demo grze to 0,2, maksymalna liczba jest wysoka i wynosi 400. RTP jest słabym punktem gry, wynosi wyłącznie 93%.

Totem Island – stół wypłat

Totem Island automat ma tę zaletę, że zawiera wyłącznie symbole związane z tematyką dzikiej wyspy. Producent zastosował jednak ciekawą sztuczkę, ponieważ ukrył popularne symbole karciane w symbole tematyczne, więc nie rzucają się tak w oczy.

  • 10 da maksymalnie 50 monet, minimalnie jest to 5.
  • J również zapewnia 5 monet, maksymalnie zdobędziesz jednak 75 monet.
  • Q zwiększa minimalną kwotę do 10 monet, maksymalnie jest to 100.
  • Q nie zmienia kwoty minimalnej, ale za 5 symboli zdobędziesz 150 monet.
  • A gwarantuje 300 monet, za 3 symbole nagrodą jest 15 monet.
  • Niebieska maska da Ci 500 monet, minimalnie Twoją wygraną będzie 30 monet.
  • Maska z brodą oferuje aż 1000 monet, a minimalna kwota zwiększa się do 40.
  • Maska przypominająca czaszkę jest najmocniejsza i da Ci 2000 monet oraz 50 monet za 3 symbole.

Jak zagrać w Totem Island?

Totem Island gra nie jest skomplikowana, jeśli chodzi o nawigację. Wszystkie przyciski znajdują się na dole ekranu i są całkiem dobrze zaznaczone, więc nie powinieneś mieć problemu z ich zidentyfikowaniem. Na szczególną uwagę zasługuje pierwszy przycisk po lewej stronie, z napisem „i”. To on zawiera wszystkie szczegółowe informacje na temat gry, możesz się więc z niego wiele dowiedzieć.

Pozostałe przyciski nie są mniej ważne, odkryj ich znaczenie na darmowej wersji slotu na naszej stronie. Wygranie w Totem Island może wydawać się dość trudnym zadaniem, ale cierpliwość i dobra znajomość zasad z pewnością pomoże Ci dojść do celu.

Bonusy i promocje w Totem Island

Prezentowana przez nas gra jest cała naszpikowana bonusami. Nawet Totem Island demo ma je wszystkie, więc wybierając darmową grę, możesz również liczyć na dobrą zabawę. Na początku warto wspomnieć o symbolach Wild zastępujących wszystkie symbole dla ułatwienia wygranej. Z kolei kiedy wylosujesz scatter, możesz liczyć na aż 20 darmowych spinów, które mogą być ponownie uruchomione.

Najciekawsza jest jednak runda bonusowa. Zostaje ona uruchomiona specjalnymi symbolami bonusowymi. Gracz zostaje przeniesiony do innego ekranu, w którym musi wybierać odpowiednie skały. Po drugiej stronie kryją się żywioły, a te, które stworzą komplet, gwarantują Ci wygraną. Jej wartość będzie głównie zależała od Twojego zakładu.

Podsumowanie recenzji

Totem Island to bez żadnego wątpienia jedna z ciekawszych gier na rynku od Evoplay. Charakteryzuje się ona nie tylko ciekawym motywem dzikiej wyspy, ale także dopracowaną szatą graficzną i tajemniczą muzyką, która szybko wprowadza w klimat. Poza tym podczas gry czeka na Ciebie wiele różnych bonusów, w tym darmowe spiny oraz inne niespodzianki, które kryją się w rundzie bonusowej.

Spróbuj Totem Island bez rejestracji na naszej stronie. Sam dowiesz się, czy warto jest na nią wydawać pieniądze lub możesz przez cały czas korzystać z Totem Island za darmo, nikt Ci tego nie zabroni, więc graj tyle, ile dusza zapragnie, życzymy wysokich wygranych.

Totem Island Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
1
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak