Treasure Jewels

Star Star Star Star Star
Treasure Jewels
Treasure Jewels Deluxe
GRAJ ZA DARMO
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Treasure Jewels za darmo

Treasure Jewels to jedna z ciekawszych gier klasycznych. Jest to solidnie wykonany automat, który sprawił, że wielu graczy wciąż do niego wraca. Treasure Jewels został przygotowany przez Novomatic, grupę, która jest znana na rynku już od kilku dobrych lat i można jej zaufać pod względem tworzenia dobrych jednorękich bandytów.

Slot zawdzięcza swoją nazwę symbolom, które można spotkać w grze. Jak się później przekonasz, są to po prostu wizerunki drogocennych kamieni w różnych kształtach i kolorach, co prezentuje się bardzo ciekawie. Motywem Treasure Jewels są nie tylko kamienie, ale również pieniądze, skarby i inne symbole, które można powiązać z bogactwem. Automat został wyprodukowany w kwietniu 2016 roku.

RTP slotu wynosi 95%, co może nie jest najwyższą wartością, ale nie jest też najmniejszą. Jeśli szukasz dobrej gry, koniecznie zagraj w Treasure Jewels. Na naszej stronie znajdziesz zupełnie darmową wersję tej gry, więc możesz się przekonać, czy warto na nią wydawać pieniądze.

Treasure Jewels slot – opis gry

Treasure Jewels został wyposażony w 5 bębnów, co jest dość klasycznym rozwiązaniem i nic dziwnego, ponieważ slot ten właśnie należy do grupy klasycznych automatów. Siatka jednorękiego bandyty prezentuje się 5 x 3. Slot ma 9 linii wygrywających, jest to więcej niż tradycyjne sloty, dzięki temu masz całkiem spore szanse na wygraną.

Automat ten jest zrozumiały nawet dla początkujących graczy, ponieważ wszystkie opcje znajdują się w widocznych miejscach. Na środku slotu znajduje się przycisk z niebieską strzałką, rozpoczyna on grę, więc jeśli jesteś gotowy na rozgrywkę, powinieneś go nadusić. Po lewej stronie znajduje się przycisk Auto, który pozwala na automatyczną grę, bez potrzeby ciągłego wciskania poprzedniego przycisku. Dalej po lewej stronie znajduje się wybrana przez gracza liczba aktywnych linii wygrywających, wartość monet oraz zakład.

Po prawej stronie znajduje się informacja na temat pozostałych pieniędzy, które wciąż można wydać oraz ostatnia wygrana. Przed grą warto wybrać przycisk z napisem „i”, który znajduje się po lewej stronie. Przeniesie Cię on do innego ekranu, w którym wytłumaczono, gdzie znajdują się linie wygrywające, jakich symboli można się spodziewać, bonusy oraz symbole. Grafika w grze jest na całkiem wysokim poziomie, chociaż widać, że Novomatic wzorował się na jednych z pierwszych automatów.

Jak wygrać w Treasure Jewels?

Treasure Jewels nie ma zbyt wielu symboli, co jest zaletą dla wielu początkujących osób, ponieważ można je łatwo zapamiętać. Najbardziej lukratywny z nich jest koroną, poluj więc na nią, ponieważ możesz się nieźle wzbogacić. Za 5 symboli możesz dostać nawet 500,000 monet. Automat wypłaca również nagrodę na 4 symbole, a w przypadku korony jest to aż 400,000 monet. Z kolei za 3 dostajesz 10,000 monet. W grze spotkasz również inne symbole, a są to:

  • Fioletowy i zielony kamień: za klaster z jednym z tych symboli możesz dostać aż 20,000 monet w przypadku 5 symboli. Za 3 symbole wygrana się zmniejsza, a wynosi ona 1,000 monet.
  • Niebieski i czerwony kamień: symbole te są trochę lepiej punktowane. Za 5 z nich dostaniesz dwa razy więcej, niż za poprzednią grupę, czyli po 40,000 monet oraz 2,000 za 3 symbole w klasterze.
  • Sztabki złota i pieniądze: za symbole tego typu w klasterach możesz liczyć na 100,000 monet w najlepszej kombinacji. Za najmniejszy klaster dostaniesz po 4,000 monet.

Grając w Treasure Jewels należy być cierpliwym, ponieważ wygrana może przyjść niespodziewanie. Nie zrażaj się więc kilkoma pustymi spinami, bardzo możliwa, że wygrana kryje się już w kolejnym obrocie.

Bonusy Treasure Jewels

Prezentowany przez nas slot nie ma zbyt wielu bonusów, lecz może czasem zaskoczyć gracza. Wśród symboli znajduje się skrzynia skarbów, która działa jak symbol Wild, a to oznacza, że może zastąpić każdy inny symbol. Ta sama skrzynia może również zupełnie losowo powiększyć wygraną o 1x, 3x lub 7x. Nie możesz tego przewidzieć, więc będzie to niezła niespodzianka.

Kiedy uda Ci się wygrać pewną sumę, możesz o nią powalczyć dzięki funkcji Gamble. Jeśli zdecydujesz się na ryzyko, zostaniesz przeniesiony do innego ekranu, w którym znajdują się karty. Musisz wybrać, czy kolejna karta na ekranie będzie miała kolor czerwony czy czarny. Jeśli wybierzesz dobrze, Twoja wygrana będzie podwojona, a jeśli nie, cała zostanie Ci zabrana.

Czy warto zagrać w Treasure Jewels?

RTP na poziomie 95% oznacza, że każdy gracz ma szansę na wygraną, wszystko jednak zależy od szczęścia. Treasure Jewels jest dobrze wykonaną grą z intuicyjnym interfejsem, dzięki któremu z pewnością się nie zagubisz. Dla niektórych gra może być dość prosta, lecz to właśnie w prostocie leży jej urok. Treasure Jewels znajdziesz na naszej stronie i możesz w nią zagrać zupełnie grać za darmo. Skorzystaj więc z tej okazji i wypróbuj tę niesamowitą grę.

Treasure Jewels Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
Tak
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
0.1
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie