USSR Grocery

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

USSR Grocery automat online

USSR Grocery online to jedna z bardziej niezwykłych gier hazardowych online od Evoplay. Przenosi ona gracza do lat 80 w Rosji. Jeśli ktoś wychowywał się w tym czasie w Rosji lub w Polsce, dobrze wie, że te czasy były bardzo ciekawe, szczególnie w sklepach. W tym automacie poruszana jest właśnie kwestia zakupów oraz osiedlowych sklepików z pustymi półkami oraz z niezadowolonymi sprzedawcami na czele.

USSR Grocery bez depozytu jest dostępne na naszej stronie, możesz spróbować tę grę zupełnie za darmo. Nie spytamy Cię również o Twoje dane, ponieważ jest to USSR Grocery bez rejestracji. W rezultacie możesz po prostu wejść na naszą stronę, odszukać tę grę i grać za darmo bez limitu.

Cechy automatu do gry USSR Grocery

USSR Grocery hazardowy automat to slot ze wszystkimi funkcjami, jakie możesz oczekiwać od maszyny tego typu. Jest on wyposażony w autoplay, a także symbole wild i scattery, które znacznie pomagają w wylosowaniu odpowiednich kombinacji. Podczas gry można wygrać darmowe spiny wraz z mnożnikiem, a także wybrać jeden z dwóch trybów gry.

Gra ma 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Jest on wyposażony w 25 linii płatniczych, co jest całkiem dobrym wynikiem. RTP gry wynosi 94,1%, jest ono trochę poniżej standardowej wersji. Zmienność slotu jest średnia, w kierunku do niskiej. Automat został wyprodukowany w 2018 roku. Działa on na wszystkich urządzeniach, również na mobilnych. W slocie możesz postawić minimalnie 0.25 danej waluty, maksymalnie jest to aż 250. Największą wygraną w USSR Grocery jest 120 x stawka gracza.

Wygrane w USSR Grocery

USSR Grocery gra jest wyposażona w bardzo ciekawe symbole, a wszystkie z nich są związane z tematyką slotu. Poniżej przedstawiamy wszystkie symbole funkcjonujące w grze, a do tego dodajemy ich wartości, abyś wiedział, na jakie warto polować. Wypłaty za kombinacje dostaniesz w przypadku klastera z trzema, czterema lub pięcioma symbolami.

  • 10, czyli kompot z jabłek to najniższy wartościowo symbol. Maksymalnie możesz zdobyć za niego 200 monet, za 3 symbole nagrodą będzie 5 monet.
  • J, czyli ogórki kiszone dadzą 8 monet za każde 3 symboli, a maksymalna ilość zagwarantuje 350 monet.
  • Q, czyli marynowane pomidory są kolejnym symbolem pod względem wartości, za 3 z nich gracz dostanie 8 monet, a za 5 można zdobyć 400 monet.
  • K, czyli marynowana papryka daje graczom 10 monet za 3 symbole, możesz też zdobyć 450 monet za 5 symboli w klasterze.
  • A, czyli marynowane pieczarki to symbol, za którego dostaniesz co najmniej 10 monet i do tego za maksymalną liczbę symboli na ekranie możesz liczyć na 500 monet.
  • Herbata nagradza gracza 15 monetami za 3 symbole w klasterze, za 5 z nich każdy dostanie aż po 1000 monet.
  • Sardynki również wypłacają 15 monet za minimalną liczbę symboli, za to za 5 z nich dostaniesz aż 1500 monet.
  • Mleko gwarantuje co najmniej 20 monet za 3 symbole. Dostaniesz 2000 monet za klaster z 5 symbolami.
  • Puszka jest wysoko wartościowanym symbolem, za którego maksymalnie dostaniesz 2500 monet i minimalnie 30 monet.
  • Kiełbasa wypłaca nagrody na poziomie co najmniej 50 monet. Za kombinację zawierającą 5 mielonek otrzymasz aż 3000 monet.

Pusta puszka, butelka oraz dwie kartki z napisami po rosyjsku (dostępne są tylko w trybie “deficit”) nie wypłacają żadnej nagrody.

Zasady automatu USSR Grocery

Jeśli chcesz zagrać w USSR Grocery demo, to musisz jedynie zapamiętać, gdzie znajduje się przycisk rozpoczynający grę, a znajduje się on na dole siatki, jest żółty i ma duży napis SPIN, więc z pewnością go zauważysz. Gra na prawdziwe pieniądze jest trochę bardziej wymagająca, ponieważ trzeba zaznajomić się z przyciskami znajdującymi się po lewej stronie, a są to Bet oraz Coin Value. Pierwszym z nich określasz zakład, jaki Ci odpowiada, drugim ustawiasz odpowiednią wartość monet. Możesz też skorzystać z przycisku Max Bet, czyli wybranie maksymalnego zakładu oraz Autoplay, który pomaga przy dłuższej grze.

Bonusy za grę w USSR Grocery

Wersja demo gry, a także USSR Grocery na prawdziwe pieniądze mają dokładnie te same bonusy, a są one całkiem ciekawe. Wspominaliśmy już, że w grze funkcjonuje wild, który ma postać siatki na zakupy. Z kolei Księga Zażaleń gwarantuje Ci zupełnie darmowe spiny. Jest ich 10, a do tego wszystkie wygrane będą mnożone x 2.

Co jest zaskakujące w USSR Grocery to dwa tryby gry. Jeden z nich jest normalny, a drugi to gra podczas deficytu. To właśnie w tym trybie pojawiają się na ekranie puste puszki i butelki. I w tym trybie możesz wygrać darmowe spiny, a będzie ich aż 15, a każda wygrana zostanie opatrzona mnożnikiem x3. Wystarczy, że wylosujesz książeczkę KGB.

Zagraj w USSR Grocery automat do gry – wypróbuj fortunę

USSR Grocery automat do gry to jedna z ciekawszych gier na rynku. Pomysł na nią jest bardzo interesujący, a jego realizacja wyśmienita. Dzięki slotowi można bardzo łatwo przenieść się w czasie do lat 80 i znów zakosztować tego życia. Gra ta rozdaje graczom darmowe spiny, a poza tym udostępnia aż dwa tryby gry. USSR Grocery bez logowania jest dostępna na naszej stronie, więc jeśli opis ten Cię zainteresował, śmiało sprawdź tę grę. Zagraj w USSR Grocery za darmo, a możliwe, że będziesz chciał przejść na grę płatną.

USSR Grocery Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
25
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
x100