Wheel of Wishes

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Wheel of Wishes za darmo

Wheel of Wishes to gra, która została wyprodukowana w 2020 roku, w lutym, jest to więc bardzo świeży tytuł, który jak najbardziej warto sprawdzić. Możliwe, że nie słyszałeś jeszcze o Alchemy Gaming, masz więc szansę usłyszeć o tej utalentowanej grupie. Producent ten ma już na swoim koncie kilka gier, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Warto wiedzieć, że Microgaming również miało swoją część w tworzeniu tego automatu do gry. Widzimy, że Wheel of Wishes ma również duży potencjał, więc będziemy obserwować, jak potoczy się los tak dobrze zapowiadającej się gry.

Motywem Wheel of Wishes jest koło Fortuny, które znajduje się gdzieś na arabskiej pustyni. Poza tym podczas gry pojawiają się również tajemnicze magiczne lampy, księgi, amulety oraz inne symbole, które kojarzą się ze spełnianiem życzeń, bogactwem oraz władzą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypróbowania tej gry na naszej stronie, jest ona udostępniona zupełnie za darmo, więc możesz przyjrzeć się jej wszystkim szczegółom.

Wheel of Wishes slot – opis gry

Wheel of Wishes ma dość tradycyjnie wyglądającą siatkę, a jest to 5 x 3, czyli 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Automat ten ma 10 linii wygrywających, które są przedstawione na jednej z kart. Aby się do niej dostać, musisz najpierw wcisnąć trzy kropki znajdujące się na górze po prawej stronie, a następnie przejść do ikonki naznaczonej kartką. Tam znajdziesz nie tylko pozycję linii wygrywających, ale również inne informacje, w tym opisane bonusy i symbole.

Najważniejszy przycisk, czyli ten, który uruchamia całą machinę, znajduje się na środku po prawej stronie siatki. Jest na nim wizerunek strzałki, więc szybko go odszukasz. Tuż nad nim jest przycisk Auto Play, a pod nim znaczek z pieniędzmi, który pozwala na zmianę stawki. Aktualna stawka jest z kolei pokazana na dole ekranu, również po lewej stronie. Środki, jakie wciąż możesz wykorzystać w grze są dla odmiany po lewej stronie. Ogólnie nawigacja nie sprawia problemu choć trzeba przyznać, że poszczególne przyciski nie znajdują się w miejscach typowych dla slotów.

Jak wygrać w Wheel of Wishes?

Wheel of Wishes nie byłoby nazwane tak, gdyby nie było wyposażone w koło fortuny gra online hazardowa. Wizerunek koła jest najlepiej płatnym symbolem w grze. Za 5 symboli tego typu należy Ci się 500 monet (jeśli ustawiłeś stawkę na 1). Dodatkowo koło fortuny gra online jest scatterem, o którym więcej powiemy za chwilę. Warto przyjrzeć się pozostałym symbolom, a są to:

  • Fioletowy okrąg to symbol, który nie gwarantuje zbyt dużej wygranej, lecz jeśli uda Ci się wylosować 5 w klasterze, to dostaniesz 100% swojej stawki, czyli 2 monety. Za 3 okręgi zdobędziesz 0.5 monety.
  • Niebieski żołądź jest warty 2.50 za wylosowanie 5 symboli w wymaganej kombinacji. Za 3 żołędzie zdobędziesz tyle samo, co za krąg, 0.5 monety.
  • Serce oraz szalek gwarantują dokładnie taką samą nagrodę za 5 symboli, czyli 3 monety. Jednak jeśli trafisz mniej, to za 3 serca dostaniesz 1 monetę, a za szalek tylko 0.80 monety.
  • Wino, czyli kolejny symbol karciany zapewnia 3.50 za 5 symboli oraz 1.20 monety za 3 symboli.
  • Amulet jest z kolei wart aż 4x stawki, czyli zostaną przyznane Ci 4 monety. Za 3 symbole dostaniesz jednak tylko 1.50 monety.
  • Ampułka to symbol, który w najlepszym wypadku da Ci 4.50 monety, a w najgorszym 1.80.
  • Księga z kolei oferuje 5 monet za 5 symboli i 2 monety za 3 symbole.
  • Skarbiec pełen pieniędzy nagrodzi Cię 7.50 monety za 5 symboli, a za 3 nagroda wynosi 2.50.
  • Lampa spełniająca życzenia gwarantuje aż 10 monet za 5 symboli i 3 monety za 3 symbole.

Aby wygrać, trzeba dużo trenować i dobrze poznać grę, więc nie bój się skorzystać z darmowej wersji na naszej stronie, dużo się z niej nauczysz. Masz duże szanse na wygraną, więc nie przepuść ich, pamiętaj jednak, by grać rozważnie.

Bonusy Wheel of Wishes

Wheels of Wishes ma kilka bonusów, które z pewnością Cię zainteresują. Jeden z nich to gra koło fortuny. Wystarczy, że wylosujesz dwa koła fortuny na ekranie, a zostaniesz przeniesiony do gry bonusowej. Polega ona na tym, że na ekranie pojawiają się duże wersje symboli, a na około ekranu pojawia się rząd tych samych symboli. Jeśli uda Ci się trafić symbol, który również pojawił się w rzędzie naokoło, Twoja wygrana jest naprawdę duża.

To właśnie w tym momencie możesz wygrać jeden z jackpotów, a więc 10, 100, 50.000 lub 2,000,000. Warto też wiedzieć, że są to jackpoty progresywne, więc zazwyczaj suma ta jest większa. Jeśli chcesz, to możesz kupić koło fortuny, które w tej grze nazywa się Power Mode. Zapłacisz jednak 10x Twojej stawki. Poza tym w grze działa również symbol Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole.

Wheel of Wishes – czy jest to dobra gra?

Wheel of Wishes jest bez wątpienia grą, którą warto spróbować. Jej reguły są nadzwyczaj ciekawe, a szata graficzna stoi na najwyższym poziomie. Niektóre osoby może zrazić trochę niskie RTP, lecz jest to dość normalne w automatach, które zawierają wysokie jackpoty. Razem z Wheel of Wishes wybierz się na pustynię i korzystaj z nagród!

Wheel of Wishes Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
10
Min. liczba żetonów na spin:
10
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
200
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie