Zoom Roulette

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Pierwszy rzut oka

Zoom Roulette, darmowa ruletka autorstwa studia Betsoft Gaming to europejska odmiana tej popularnej gry hazardowej. Oznacza to, że mamy do dyspozycji 37 pól, o numerach od zera do 36. Firma Betsoft zdecydowała się jednak na niewielkie odstępstwo od wzorca, decydując się na tzw. wariant hamburski, w którym kulka lądująca na polu „zero”, oznacza, że do gracza wraca połowa zakładu wniesionego na Parzyste/Nieparzyste, Czarne/Białe lub numery Niskie/Wysokie.
Interfejs i typy zakładów

Ekran gry podzielony jest na dwie części, w dolnej znajduje się koło ruletki, natomiast w górnej pole zakładów. Do dyspozycji mamy dziewięć podstawowych typów zakładów, czyli:

· Straight Up (pojedyncze numery)
· Split Bet (dwa numery)
· Street Bet (trzy numery)
· Corner Bet (cztery numery)
· First Four Bet (jak wyżej, ale dla numerów 0,1,2,3)
· Line Bet (sześć numerów)
· Column Bet (12 numerów)
· Dozen Bet (12 numerów)
· Red/Black, Even/Odd, Low/High (Czerwone/Czarne, Parzyste/Nieparzyste, Niskie/Wysokie) oraz zakłady specjalne typu Orphan, Serie 5/8 i tym podobne. Żetony znajdują się po lewej części ekranu, do dyspozycji mamy nominały od 1 do 250.

Przebieg rozgrywki

Gra w Zoom Roulette online przypomina partię zwykłej gry w kasynie. Głowna różnica polega na braku ograniczeń czasowych, gracz może dowolnie długo obstawiać wybrane kombinacje (a jest w czym wybierać) zanim zdecyduje się na spin.

Minimalna stawka, za jaką możemy zagrać wynosi 3 kredyty, maksymalna – 500. Używając kursora myszki, klikamy na interesujący nas żeton, a następnie na pole, na którym chcemy go umieścić. Kiedy już wniesiemy nasze zakłady, klikamy na przycisk „Spin”, znajdujące się w prawej części ekranu. Sam spin wygląda niezwykle efektownie, koło ruletki wynurza się z dołu ekranu niczym wieloryb. Miejsce, w którym kulka z kości słoniowej zakończyła swoją wędrówkę, prezentowane jest w powiększeniu na specjalnym panelu.

ZAGRAJ W KASYNIE

Najważniejsze cechy i podsumowanie

typ: ruletka europejska, wariant hamburski
stawki zakładów: od 3 do 500 kredytów
bonusy: brak
maksymalna wygrana: 35:1 (Straight Up)
nominały żetonów: do 1 do 500
progresywny jackpot: brak

Zoom Roulette to ruletka online, a gra za darmo w nią, to czysta przyjemność. Produkt firmy Betsoft prezentuje się doskonale od strony graficznej, ogromne, wirujące koło ruletki wygląda nadzwyczaj realistycznie. Pola zakładów rozmieszczone są na stole w sposób staranny i przemyślany, a brak ograniczeń czasowych sprawia, że rozmieszczanie żetonów odbywa się łatwo i bezstresowo.

Sprawdź organoleptycznie jak sprawuje się ta gra. Ruletka Zoom Roulette firmy Betsoft jest dostępna na naszych stronach. Zagraj za darmo, bez rejestracji. Gra nie wymaga pobierania żadnych plików.